Aniisiõli kui para-metoksüamfetamiini (PMA) lähteaine

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28


Proovige vaadata, kas seda konkreetset artiklit arutati või laaditi üles... nii et midagi aniisiõliga, kuid ma ka ei saa kõike, mida ma loen... Nii et need, kes oskavad tõlkida seda paremini võib-olla tore... kui vana yadaa yadaa ma kuulen seda varsti...
 

Attachments

  • 3b5xg7KLDk.pdf
    273.6 KB · Views: 591

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen segaduses sellest, mida te küsite. Ma tunnen, et suudan seda jälgida ja eesmärgi saavutada. Kui te loetlesite konkreetsed küsimused, võin mina või keegi teine vastata neile. Küsimus, millele vastata, puudub aga
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
2.4.2. 4-metoksüfenooli süntees
Kakskümmend kolm grammi H2O2 (30%) lisati 19 ml-le
HCOOH (98-100%), et sünteesida performiinhapet. Viimane
lisati intensiivselt segatud 4-metoksü-fenooli lahusele.
bensaldehüüdi (12 ml) 200 ml DCMis (DCM valiti
kuna see on H2O2 suhtes inertne
). Segatud segu segati
lasta 39 8C juures tagasilöögi korral umbes 8 minutit. 20 tundi.
lisati 5 ml kogustes 15-minutiliste intervallidega. Esialgu,
oli reaktsioonisegu värvitu, kuid poole tunni möödudes tekkis
ilmus kahvatukollane sära. Reaktsiooni käigus muutus värvus
muutus intensiivsemaks ja muutus kollakaspruuniks. Kui
reaktsioon oli lõppenud, eraldati DCM-faas ja
lahusti eemaldati vaakumdestillatsiooni teel. Seejärel eraldati 200 ml
NaOH (20%) ja 75 ml MeOH lisati. Segu
segati 1 h. MeOH eemaldati vaakumiga.
destilleerimisega ja leeliseline segu hapestati koos
HCl (32%) kuni pH-ni 1. Segu ekstraheeriti 2-
150 ml DCMiga. DCM ekstraktid ühendati ja
lahusti eemaldati vaakumdestillatsiooni teel. Saadud 10,5 g a
pruuni värvi vedelikku, mis õhuga kokkupuutel kergesti tahkestus.
jäi alles. GC-HSPME/MS analüüs näitas 4-metoksü-
fenooli peamiseks komponendiks. Puhastatud 4-metoksüfenool oli
valge
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
19 ml puhtale sipelghappele lisati 23 g 30% vesinikperoksiidi, saades performiinhapet.
Pannakse 12 ml bensaldehüüdi 200 ml diklorometaani. Segage see kokku. Pärmhapet lisati 5ml korraga, iga 15 minuti järel. Seda refluksiti 398 °C juures 20 tundi. See muutus selgest helekollaseks ja seejärel kollakaspruuniks. See pandi eraldussahtrisse ja seejärel destilleeriti pruun kraam vaakumis. Arvan, et hallituse kuumutamisega lakkab temperatuur veidi tõusmast ja selge DCM läheb üle. Kui see on kadunud, hakkab temperatuur tõusma ja siis ongi see osa läbi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
40 g naatriumhüdroksiidi lahustati 200 ml vees ja 75 ml metanoolis. See ühendati teie rm eelmisest postitusest ja segati tund aega. Seda vaakumdestilleeriti, kuni esimene fraktsioon (metanool) tuli välja (jälgides, et termomeeter jälle hüppaks). Lisati 32% vesinikkloriidhapet rohke segamisega pH 1. Lisati 150ml DCM-i, segati või keerutati mõnda aega ( kuidas umbes 5 minutit) see eraldati ( eraldussahtel) 150 ml DCM-i lisati uuesti keerutati/segati, eraldussahtel, seejärel dcm vaakumdestilleeriti. Pruunistunud vedelikust tahkestus 10,5 grammi määrdunud metoksüfenooli.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
40 g naatriumhüdroksiidi lahustati 200 ml vees ja 75 ml metanoolis. See ühendati oma käega eelmisest postitusest ja segati tund aega. Seda vaakumdestilleeriti, kuni esimene fraktsioon (metanool) tuli välja (jälgides, et termomeeter jälle hüppaks). Lisati 32% soolhapet rohke segamisega pH 1. Lisati 150ml DCM-i, segati või keerutati mõnda aega ( kuidas umbes 5 minutit) see eraldati ( eraldussahtel) 150 ml DCM-i lisati uuesti keerutati/ segati, eraldussahtel, siis dcm vaakumdestilleeriti. Pruunistunud vedelikust tahkestus 10,5 grammi määrdunud metoksüfenooli. Paistab, et vaakumdestillatsioon on parim viis selle puhastamiseks, millele järgneb petrooleeter/etüülatsetaadi ümberkristallisatsioon. Kuid !!!!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ärge tootke, ärge paljundage PMA-d mingil viisil, iga kord, kui see ilmub, surevad mõned inimesed, sest sellel ravimil on väga halb ohutusprofiil ja lisaks sellele on alati tunne, et üks on lihtsalt liiga vähe kasutatud, et saada soovitud mõju.
Inimeste surma põhjustanud ravimi tootmine on juba piisavalt halb, lisaks sellele ärritab see veel sigadusi, kes meediast ajendatuna, mis alati hulluks lähevad, kui sellised asjad juhtuvad, hakkavad kogu sündmustikku mõne kiire eduloo pärast lahterdama.
Samuti hakkavad absoluutselt kõik teid vanduma ja seda õigustatult.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Top