Bensaldehüüd bensüülalkoholi oksüdeerimise teel

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Tervitused,

Bensaldehüüdi on mõnes maailma osas tugevalt kontrollitud ja jälgitud. Isegi Euroopas on bensaldehüüdi koguse tellimine punane lipp. Siin pakun lihtsat reaktsiooni, kasutades kergesti omandatavaid või valmistatavaid reaktante tingimustes, mis ei ole amatöör-koduteadlasele liiga raske. Ma hoian selle väga lühikeseks ja lisan allikadokumendi teie viitamiseks.

>>>>>>Start<<<<<<<<<

Reaktandid :
155,5 ml BzOH
65,5ml HNo3
5g NaNo2
500ml H20
750ml küllastunud NaHCO3 lahus
25ml Küllastunud NaCl lahus

Seadmed :
1000ml RBF
Tagasivoolukondensaator
Temperatuuriga reguleeritav kuumutusmantel + Mag segamine
Vesivann Pyrex

Lisage 500ml H2O 1000ml RBF-i, pange 90 C-ni eelsoojendatud vesivannile ja alustage segamist, laske H20-l temperatuurini jõuda. Lisage 65,5 ml HNo3 (70% kontsentratsioon), millele järgneb 5 g NaNO2 10 ml H2O-s. Lisatakse 155,5 ml BzOH. Kinnitatakse tagasivoolukondensaator ja tagasilöögitakse 90C juures 240 minutit. Eraldatakse orgaaniline kiht ja pestakse kolm korda küllastunud NaHCO3 lahusega ja üks kord küllastunud NaCl lahusega. Kuumutatakse 10 minutit temperatuurini 120 C, seejärel toimub BA lihtne destilleerimine või vaakumdestillatsioon.

≥>>>>end<<<<≤

See on väga lihtne, kasutab toiduainetööstuses laialdaselt kasutatavaid OTC-reaktante. Kui ollakse piisavalt sihikindel, siis leiate tee naatriumbensoaadist. Saagikus on alati üle 80%, kui kontroll on hästi hoitud. Palun vaadake lisatud dokumenti. Küsige küsimusi või postitage julgelt parandusi. Mul on kuskil foto seadistusest, kuid ma arvan, et see on üsna iseenesestmõistetav.

"Y'all fuck wit da war?!?"
 

Attachments

  • DXqh80RwBz.pdf
    175.5 KB · Views: 623

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kas lämmastikhappe asemel võib kasutada väävelhapet ja naatriumnitriidi asemel ka nitraati? Või mõni muu naatriumnitrit/nitrit.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ei ja ei ja ei.

Aga võib kasutada ammooniumpersulfaati, mis on tavaline asi, mida müüakse Amazonis ja Ebay's trükkplaatide söövitamiseks. Üksikasjad on Sciencemadness (usaldusväärne) ja ilmselt Rhodiums (sageli küsitav).
 
Top