Question Parim riik Euroopas keemia õppimiseks?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
OTC-kemikaalid, leebed karistused
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Eelistada tuleks mõnda ida-euroopa riiki, kus on mõõdukalt teisi keemikuid ja vähem rangeid seadusi võrreldes lääne omadega. moldova, tšehhi, ungari, rumeenia jne.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Rumeenia?!?!!? Kas te olete tõsiselt??
Seal saab rohu omamise eest aastaid vangi, nii et kujutage ette, kui teid tabatakse laboriga.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hell no, lisaks kujutage ette, et olete Rumeenia vanglas koos kõigi kõvade gängsteritega.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
nii halvasti kui võimalik, ohh mu paisunud perse. Ja lihtsalt ringi vaadates leidsin selle lokaalanesteetikumi sünteesi ma arvan, et me saame selle peale kokku
 

Attachments

  • BYNzpyjkJA.pdf
    61 KB · Views: 566

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tundub väga huvitav ill heita pilk sellele. Aga põhjus, miks inimesed ei sünteesita seda, on see, et see ei ole kulutõhus.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, seega on süntees üsna kasutu. Raske saada kemikaale, kallis ja madala saagisega kahjuks.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
4mmc süntees on väga kasumlik ja ma olen juba õpetanud poisid koos Cluj-Napocaga.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Kas see on tõesti nii? On ainult üks reaktsioonitüüp, mida mittekarraline keemik sellega teostab. Kas sealseid poode jälgib DEA või midagi? Enamik Poola keemiapoode, mida ma olen internetis näinud, on narkootikumide manifesteerimiseks. Benzaldhüüd, nitroetaan, nitrostüriin, asendatud bensaldhüüd, NaBH4...kas ma peaksin edasi minema? See on nii ilmselge, et see teeb mind anksioosseks, et sellest midagi saada.

Ja siinpool ei saa ma IPA pudelitki ilma "milleks seda vaja?" See on nii tüütu. Isegi formaldehüüdi vaadatakse minu paskasäärses riigis.
 
Top