Parim ümberkristalliseerimise lahusti pseudoefedriini jaoks

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tere,
Mul on küsimus. Mis on parim lahusti pseudoefedriini ümberkristalliseerimiseks? Ma mõtlen lahustis tavalise temputure Selle lahustumatu, kuid kui ma kuumutan, pseudoefedriin on lahustuv. Palun aidake mind ma ei leia seda internetist.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esiteks, miks te tahate pseudoefedriini ümberkristalliseerida?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ma arvan, et võib-olla see, mida ta mõtles on on olemas teine Solent peale metanooli, mida võiks kasutada pseudo ekstraheerimiseks pillidest. no omandada pseudo, mis on farmatseutilise kvaliteediga, kus saab lihtsalt bam dump see on unistus . Nii saab lahustada pillid vees siis panna lahusti peale ja leelisega pesta et saada puhtam pseudo????
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma nimetaksin seda ekstraheerimiseks, mitte ümberkristallisatsiooniks. Selleks, et teha korralikku ümberkristalliseerimist, peate alustama üsna puhtast kemikaalist, pseudoefedriini ei saa pillidest ühes etapis ümberkristalliseerida
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ma elan riigis, kus on pseudo tugevalt piiratud Nii selle ainult ühine nagu mix pseudo koos ibuprofeeniga ma ekstraheeritud etanooli ja lase see aurustuda. Ja ma lisasin vett ja filtreerin seda. Ja ma lasin aurustada vett, kuid mul on väga määrdunud pseudo ja dekstroosi või muu kraami lahus. Ma kasutasin Nurofen Stopgrip võite leida seda internetist, kui soovite.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kuidas on selle Krazy ideega. Ütleme, et ma saaksin õli eraldada reaktsioonist. Ja panen selle retorti ja panen keeduklaasi atsetooni ja chi kui ma lasen õli retordis tilkuda keeduklaasi, kas see kristalliseerub? Ja kui ma alustan parima E,R&I-ga mida ma saan, siis kas lõpptoode saab olema tipptasemel? Ja kas on olemas mingi võrrand, et ma saaksin välja arvutada, kui palju hapnik antud kogusel pseudo kaaluks. Ja mis on google saagis Moskva marsruudil. Ja kolmest Moskva ,hüpo ,või Nagai millest on suurim yeild.?ja oskate öelda miks pärast veevaba (kask) meta teha hakkaks ma hallutsinatsiooni ? Kas mõni liitium mida saab kasutada on powered koos kiirusega kui nad meile liiga palju
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei saa pool sellest aru. moskva meetod võib anda koguni 90%, mis on võrreldes teistega palju. Võite võrrelda pseudoefedriini/efedriini moolmassi m. Et. Of meth ja see annab sulle kaalu 0.(x 1,000,000, molekulide hulk mol.) See ei oleks atsetoon, et kristalliseeruda midagi. Kas te ei näe meta ümberkristalliseerumise videot? Ma arvan, et Moskva ja nagai on kõige suurema saagisega, aga ma ei ole kindel.
Hallutsinatsioonid kiirusel on tavalised. See ei ole liitium. Enamik inimesi kogeb seda umbes 2. või 3. päeva lõpus. Liitium võib sattuda tootesse. Väike kogus võib teid tappa.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ei öelnud, et see oli. Atsetooni kristalliseerumine see s hci atsetoonis, mis teeks seda Iv püsinud mõnda aega üleval punase ilma hallutsinatsioonideta teha üks löök veevaba ja wham beter trip siis ma ei tea iv näinud mõned imelikud shit asjad nagu hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseudoefedriin kui vabapõhi ei ole õli. See on tahke helbe freebase.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Pseudofreebaasi ümberkristalliseerimiseks peate lisama võimalikult vähe lahustit, milles lahustub, selle hõlbustamiseks võite kasutada kergelt kuumutamist ja seejärel kasutada lahustiga segatavat mittelahustit. Kasutage nii palju mittelahustit kui võimalik, ilma et ühend sadestuks. Mul ei ole sellega isiklikke kogemusi, kuid mittelahusti jaoks on atsetoon hea valik. Lahustina võiksite proovida metanooli või vett. Metanooli kasutamise eelis on see, et seda võiks panna sügavkülma või lasta aurustuda ja näha, et küljel moodustuvad kristallid.
 
Top