Maaklerite turuplatsid ja börsid - uuendused 2024. aasta keskpaigaks?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Olen käinud läbi krüpto sektsiooni, otsides infot heade börside ja madala KYC-iga turuplatside kohta.

Minu viimane BTC tehing on kinni. AGAIN.. Olen proovinud Kraken, CoinBase ja seni oli õnne PayPal. Ma võiksin osta ja kohe saata oma Brave rahakotti. CoinBase ja Kraken oli mul oodata kogu 7 päeva, enne kui ma võiksin seda puudutada, PayPal vähemalt on lühem 72hrs, kuid siiski, naeruväärne.

Ma ei ole näinud, et keegi mainib Holds? Kes veel tegeleb sellega ja kuidas te sellega tegelete?

Palju infot siin on hakanud saada aegunud, mida kõik hiljutised crack-downs madala KYC turgudel ja ei ole päris kindel, mis toimub Monero kuna MyMonero on sulgemine.

Millised on y'all's meetodid ~today~?

Ma ei ole vastu Monero ostmisele pärast selle hiljutiste hindade kontrollimist ja teadmistest selle kõrgemast turvalisusest. Palju rohkem teid turul aktsepteerib seda kui enne, kui ma liitusin ka BB-ga. MyMonero alternatiiv? Kas see on ikka veel usaldusväärne münt? Kas me näeme, et see elab läbi 25i?

Ma võtan kõik muud näpunäited või nipid, mida olete sel aastal kasutanud!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ma mõnikord coinbase osta regulaarselt krüpto. Ma mäletan ähmaselt, et seal oli vist pangaülekande hoidmine? Ma usun, et lisasin deebetkaardi ja see muutis seda, kuid mul ei ole enam üldse hold'e pangakaardi või deebetkaardi ostude puhul. Cash app ja uphold olen kasutanud ka.

XMR on suurepärane. Mulle meeldib osta mündi odavate tehingutasudega, siis saata see Cake rahakotti ja vahetada seal
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tänan teie panuse eest, härra, ma olen näinud, et mõned mainivad nüüd Cake wallet'i, nii et ma vaatan seda üle
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Palju õnne, mu mees
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tehke uurimistööd Ahmia kohta. Seal on sait, kus saab vahetada BTC-d USDT vastu või USDT-d BTC vastu. See on minu jaoks parim viis BTC saamiseks ilma KYC-ta.
Ma ostan tavaliselt KYC-ga USDT-i ja kauplen sellega sellel saidil, mis muudab BTC, mida ma saan, intrakõlblikuks. BTC säilitamiseks saate kasutada rahakotti nagu Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Olen kasutanud Exodus ostude tegemiseks, siis vahetasin monero siis saatis, et kook rahakoti. Tasud lisanduvad, kuid sõltuvalt krüptost, mida ostate alguses, ei ole see liiga halb. BC on tavaliselt rohkem kui näiteks litecoin. See on valu perse, kuid mul ei ole kunagi olnud ootel, probleem või küsimus, välja arvatud kõige esimest korda verifitseerimise bs. Aga Cake wallet on päris tore, sest sa ei vaja mingit signup BS ja sa saad teha uue rahakoti iga tehingu jaoks jne. Ma proovisin kord Krakenit. Nad võivad mu perse imeda!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
See on hea süsteem, mis teil on seal loodud Sõber, lihtsalt ootan, et ooteaeg lõppeks (umbes 3 päeva) ja minu BTC väärtus on juba 6 dollarit alla... Liiga volatiilne, see tundub ikka veel nagu 2016. aasta krüptotehnika lol. Ma tõesti loodan, et Monero suudab jääda asjakohaseks pikemas perspektiivis, sest see on nii palju vähem "üles või alla" kui BTC järjekindlalt. Järjepidevus on tõesti oluline enamikule meist, ma panustaksin.

Kraken on selline prügi!!! GLITZLYest, slickest saidi ja app, teenused ise aga on täielik prügikasti-tuli... Paar kuud tagasi sain ma löögi $60 FEE ülekandmise eest, UI oli nii kuradi raske lugeda, et ma isegi ei saanud aru, kuni see juhtus... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Jah, BC läheb tõesti nii palju üles ja alla ja see on vähem turvaline, arvestades avalikku plokiahelat, kuhu igaüks võib minna ja kui nad võtavad piisavalt aega ja vaeva, võivad nad soovi korral siduda isiku ebaseadusliku tegevusega. Loomulikult on see tõesti ainult siis, kui LE või võib-olla IRS võtab huvi ja ausalt öeldes ma arvan, et ma olen rohkem mures IRS arvestades kõiki regualtory BS nad üritavad teha krüpto nüüd. Niipalju kui ma tean, on XMR meie parim võimalus väljaspool sularaha, ja loodetavasti muutub see paremaks. Niipalju kui Exodus läheb, nad kipuvad olema kõrged tasud, kui soovite müüa, kuid ma püüan mitte müüa ühtegi, kui ma ei pea, ma lihtsalt reinvesteerida midagi ja müüa kohalik raha eest puhastamiseks, kuid kui teil on vaja seda kiiresti mõnikord ei ole palju valikut.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR võib olla seal parim variant, kuid mitte kõik ei aktsepteeri seda. Rääkisin meetodist veidi varem selles postituses. Põhimõtteliselt tuleb see välja BTC Bitcoini plokiahelast. Ma ei tea, kuidas, kuid pärast selle meetodi kasutamist ei ilmu minu tehingud enam blockchainis, isegi kui me kasutame teie tehingu jälgimiseks hash'i.
 
Top