Ostate Toluol vanuse kontrollimisega?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Kahjuks ei saa ma enam Amazonist osta Toluolit,kuid ma leidsin Toluolile saksa saatja ja see on isegi odavam!

Probleem on selles, et tahavad vanuse kontrollimist id.
Kas see on normaalne ja kuidas ma saan seda vältida? Sest kui ma kasutan võltsitud isikut tõendavat isikutunnistust , siis ei ole sama nimi tarneaadressil ja pangakontol kus toote eest makstakse.
Ma ei taha selle eest hätta jääda, seega ei ole ma kindel, kas ma saaksin seda tellida photoshopis töödeldud võltsitud ID pildiga.

Kui keegi teab mõnda teist Saksa/EL müüjat selle kohta pls andke teada!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
See on seadus, nii et iga seaduslik müüja Saksamaal on kohustatud saama ID vanuse kontrollimiseks. Võtke rahulikult ja ärge käituge paranoiliselt. Aurelio.com - pole probleemi. Registreeruge ja saatke neile sõbralik postitus koos "oma" ID-ga, iga korralik võltsing on lihtsalt hea, keegi ei hakka seda kontrollima. Ära telli rohkem kui 5 liitrit korraga ühes poes. Saatmist korraldab logistikafirma, saadad põhimõtteliselt kuhu tahad, keegi ei küsi, kes selle eest maksnud on, niikaua kui õige tellimuse/arve number on tehingu sobivas lahtris. Jäta arveldusaadress registreeritud nimele, arve on ostja ja ostja peab olema vanuse järgi sertifitseeritud. Ok? - arve/arve on niikuinii ainult digitaalne e-posti teel.
See on ainult müüja jaoks, automaatset andmeedastust kuhugi ei toimu. Müüja peab teavitama ametiasutusi "kahtlastest" nagu liiga suurtest müügitehingutest. Seda püütakse vältida, sest kellele meeldib, kui ametiasutused oma pabereid kontrollivad?
Ksüleen ei ole nii palju vaeva ja praktiliselt igal juhul asendab tolueen lahustina. Kui teil on vaja suuremaid koguseid, siis soovitan kasutada hoopis seda.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx nii et ma ksüleen asemel MMC tootmiseks.
Probleem maksmisega on see, et seda peab tegema reaalne inimene.
 
Top