Kas keegi oskab öelda, kas see retsept on elujõuline? Ilmselt on see väga lihtne ja ei nõua eriseadmeid...

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
(Esiteks, ma olen täielik noob. Suurim retsept, mida ma olen kunagi teinud, on enda õhtusöögi valmistamine)

leiate selle otsinguga "Method for making phenylethylamine compounds EP2540698B1"


Näide 1 Dekstroamfetamiin (mitte vastavalt leiutisele)
  • [0028]
    6,00 g (33,9 mmol) (4S,5R)-(-)-4-metüül-5-fenüül-2-oksasolidinooni, 0,34 g 10% pallaadium-on-carbon (50% vett märg) ja 60 ml SDA-3A (lahusti, mis koosneb 95% etanoolist ja 5% metanoolist) segu segati vesinikuga täidetud õhupalli all toatemperatuuril (ligikaudu 20°C), kuni HPLC abil ei tuvastatud enam oksasolidinooni, 4 h. Seejärel filtreeriti reaktsioonisegu katalüsaatori eemaldamiseks läbi tseliidi. Vaba aluse isoleerimiseks kontsentreeriti filtreeritud reaktsioonisegu hoolikalt vähendatud rõhu all, et jätta 4,47 g kristallilist pooltahket ainet, mis 1H NMR-meetodil osutus 96% dekstroamfetamiini ja 4% etanooli seguks. Destillaadis avastati veidi dekstroamfetamiini. Saagis = 94%. 400 MHz 1 H NMR (CDCl3) 7,34-7,20 (m, 5), 3,22-3,17 (m, 1), 2,76-2,72 (d of d, J = 13,2 Hz, J' = 5,4 Hz, 1), 2,57-2,52 (d of d, J = 13,2 Hz, J' = 8,1 Hz, 1), 1,16-1,14 (d, J = 6,3 Hz, 3).

Näide 5 Dekstroamfetamiinsulfaat
  • [0032]
    Järgiti näite 1 meetodit kuni katalüsaatori ärafiltreerimiseni, misjärel lisati filtraadile 3 min jooksul tilgakesi kokku 7 ml 25% H2SO4 (aq). Pärast 15 minutit jää/veevannis jahutamist filtreeriti segu, et koguda dekstroamfetamiini sulfaat, kasutades kolvi ja kooki loputamiseks külma SDA-3A. Pärast kuivatamist saadi kokku 5,79 g dekstroamfetamiinsulfaati, saagis 93%. See materjal määrati 100% HPLC abil.

mis tähendab, et "mitte leiutise kohaselt"????

seda saaks teha? Kas keegi on seda proovinud? Tundub liiga lihtne, et olla tõsi, kas pole? Keegi võiks teha uue retsepti seletatud "Noobidele".

Kui ma õigesti aru saan, siis põhimõtteliselt ei oleks vaja mingeid ülemäära haruldasi või kalleid seadmeid... ja kõik materjalid on kergesti omandatavad.

Kas see retsept on midagi varjatud ja enamus ei kasuta seda ära? Ma võin postituse kustutada kui see kedagi häirib ^ ^, ütle lihtsalt ära
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pole seda kunagi varem näinud, kuid see tundub ehtne ja lähteühendi dimetüülvariandiga saab d-Meth.
Lookchem ütleb, et lähteaine tööstuslik tootmine on just alanud, kuid praeguseks on odavaim pakkumine midagi 600 USD 100 g eest, mis oleks natuke kopsakas.
Tehes seda kui CTH kaotaks vajaduse vesinikgaasipudeli järele, i on kenasti viited patendis:

Ma olen üsna kindel, et seda saaks teha ka RP/I (või H3PO3 või H3PO2 ja joodiga) või kasega.

Mind huvitab, kuidas sünteesitakse (4S,5R)-(-)-4-metüül-5-fenüül-2-oksasolidinooni.

See, et seda ei kasutata, tuleneb selle lähteaine kättesaamatusest või selle kättesaamatusest mõistliku hinnaga. Ja ma kihla vedan kihla, et see ei ole väga kaua saadaval, niipea kui see turule jõuab

Keemiat mitte tundva inimese jaoks arvan, et HI, fosforiühend ja jood oleks kõige perspektiivikam meetod, hüdrogeniseerimine on natuke keeruline ja katalüsaatori taaskasutatavus on küsitav, kui kasutatakse tavalist Pd/C.

Väga huvitav, aitäh, vabandust, et saan pakkuda ainult enamasti oletusi.
 

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
ma lugesin theehive'is redditis, et see oli umbes 1000USD/Kg (2 aastat tagasi) Hiinast "kui teil on ühendus".


ma lihtsalt küsida hinda välja uudishimulik hunnik juhuslikke kirju lookchem ja chemicalbook (lihtsalt juhuslik, ei usaldatud...) ja saada arround 250gr/700usd - 1kg/1700USD... (95% aprox saagis... ei tundu mulle liiga halb, kuid ma ei tea, millise hinnaga saab saada / keeta teisi lähteaineid nagu P2P....) nad näib olevat seda laos.. ma küsin tasuta proovi, et näha, kas mul on õnne :)


kuidas sa tead/ miks sa arvad, et "tööstuslik tootmine lähteaine on alles alanud"? sa mõtled sel aastal? ja miks sa arvad, et see ei oleks aviable? kui on nõudlus- seal on pakkumine ma arvan....


lihtsalt leia lühike jutt sellest protsessist ka theehive'ist:

Process: 4,5 tundi hüdrogeenimine atmosfäärirõhul (meile on see suurim rasvane Toys'R'Us õhupall täidetud vesinikgaasiga 5,0. Õhupallid vajuvad 10-15% iga 7-12 minuti tagant umbes 13-18 korda, täidetakse uuesti maksimaalselt H2-ga, kui õhupall ei vaju enam, on reaktsioon lõppenud. Kulub 4 kuni 4,5 tundi 500 grammi partiide puhul. See meetod ei jookse kiiremini kõrgema rõhu all, balloon / 1 atm. on hea.


kuna mul pole aimugi, millest mina (ja ka sina) räägime, siis ma ei tea, kuidas CTH-d tehakse. see protsess on ohtlik/tekitab soojust? Ma pean veel palju uurima. Aga see protsess äratab minu tähelepanu, sest see on ilmselt vähem ohtlik kui "tavapärane", tõhusam ja kiirem. Kui ühel päeval saan eelkäija küsin uuesti foorumis või püüan otsida mentorit :)



sorry minu inglise keele eest ja tänan lugemise eest.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma tean, et tööstuslik tootmine on alanud, sest Lookchem räägib sellest ausalt ühendite lehel. Hinnad peaksid üsna varsti oluliselt langema.

Te ei saa minna patentides, artiklites või kirjutistes nimetatud saagise järele. Ma olen siiski kindel, et need on üsna kõrged, midagi 80% kuni 90% peaks olema hästi saavutatav. Teie 95% on vaid enesepettusega saavutatav unistus, lähteaine on 98% - väidetakse. Alati on ka kõrvalreaktsioone ja mehaanilisi kadusid, nii et 95% "saagis" võiks olla ainult korraliku reaktsioonijärgse töötluse vahelejätmisega ja kujutades ette, et kõik, mis on reaktsioonist tulenev alus, on "toode". Aga väga hea workup on vajalik hüdrogeniseerimiste puhul, sest need võivad moodustada ja moodustavad kõrvalsaadusi, tavaliselt mitte suures koguses, kuid sageli on need ebameeldivad, ütleme kõrvalsaadused, mis on iseenesest aktiivsed, lihtsalt mitte soovitud või üldiselt tervislikul viisil.

Selle käivitamine õhupalli ja 500 g + on täielik mõttetus, otsige "Parr shaker" ja vaadake seadistust. Kasutad midagi sellist nagu propaanipudelit vesiniku vahepealseks hoidjaks, selle jaoks saab välja arvutada rõhu, et oleks eact vajalik kogus vesinikku ja siis seda anumat laetakse ja see toidab reaktsioonianumat per rõhuregulaator ütleme 1,5 kuni 3 bar pidevalt. Kui rõhk kogu süsteemis on ühtlustunud teadaoleva arvu juures, on see tehtud. See arvutamine oli siis kõige raskem kui ma seda tegin. Muidu võib Pd/C vähendada palju rohkem kui just seda, mida sa tahad, et ta vähendaks ja see, et ta peatuks õiges punktis ilma täpse arvutamiseta, on õnnemäng.
CTH mõne formiaadi kui vesinikdoonoriga on siin palju vähem nõudlik ja ka arvutused on palju lihtsam.

Üks punkt, enne kui ma selle unustan: Te tahate reaktsiooni raputada, mitte segada. Põhjus on lihtne: Segamine pihustab Pd/C ülipeeneks praktiliselt filtreerimata osakesteks, raputamine säilitab enam-vähem algsed osakesed, need on piisavalt pisikesed, et olla piinlik, teil on alati vaja Celite'i kui filtriabi, et olla võimalus.

Peaaegu mingeid spetsiaalseid laboriseadmeid ei ole vaja, kuid mõned töökoja oskused ja seadmed peaksid olema olemas. Palju saab teha hämmastavalt lihtsalt, näiteks mul oli reaktsioonianum olemas rulluisulaua peal, mida liigutas edasi-tagasi auto klaasipuhasti mootor ja mõned vedrud teisel pool. See liigutas anumat edasi-tagasi, andes täpselt sellise reaktsiooni jaoks ideaalse raputuse. Töötas väga hästi, kui ma seda kunagi uuesti teen, siis teen seda niimoodi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ei mingit võimalust.
Oksisolidinoonid on antibiootikumid. Siin on teie poolt nimetatud kemikaali 2-d mudel.
A7cDLiRNO8

Sigma Aldridge'ist saad 5g 70 dollari eest, aga pea kinni ja ma võin selle sünteesi sinu eest läbi ajada ja öelda, mida sa tegelikult saad
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
63% tõenäosus, et üks neist
SVX0hWjmvD
 
Top