Krüpto konverteerimine ligipääsetavaks rahaks?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kuidas konverteerida bitcoin või montero sularahaks / osta nendega suuri varasid?

Mind huvitab rohkem nende sularahaks muutmine ja pangakonto, mis on väljaspool IRSi ja DEA käeulatust, niipalju kui see igatahes võimalik on. Või osta nendega kinnisvara vms.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Kui palju ühes tehingus u otsib.? Tea Coinbase on oma deebetkaardi ja raha app u saab osta müüa ja kinkida crypto kuni teatud summa, kuid yea..
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Parim asi, mida saate teha, on võtta ühendust @Gordon Ramsayga ja leida parim lahendus hea pangakonto ostmiseks, siis olete anonüümne ja saate oma raha välja maksta
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
683
Points
93
Deals
65
Tänan :) Aga ma ei müü neid enam. Ma arvan, et P2P kasutamine on suurepärane võimalus ka selle muutmiseks rahaks.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kinnisvara ostmiseks: vaadake AÜE riigiturgu. 50% + makseid saab teha USDT-ga ja deklareerida 3. isikule või mis tahes organisatsioonile.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ka minu riigis on meil isegi "hallid" sercives, mis pakuvad BTC -> Cash dead drops. Nad võtavad umbes 7-8% tasu.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ma tean äärmiselt tõhusat viisi, kuidas Ühendkuningriigis ja enamikus ELi riikides krüpto sularahaks konverteerida. Ostke postkast (teie kodune aadress või tilk on hea, kuid palju vähem anonüümne) ja minge agoradesk.com . Valige oma riik ja valige "cash my mail" ning klõpsake "müüa".

Leiad inimesi, kellel on suurepärased vahetuskursid (mitte rohkem kui 5% tasud) ja see on praktiliselt anonüümne, kuna need inimesed on erakauplejad ja vaevalt, et keegi neist küsib peale selle, et kasutad postkasti ja võltsnime.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
418
Reaction score
208
Points
43
jagage seda julgelt ühe uki elanikuga
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
See on üsna keeruline ja siin jäävad paljud inimesed hätta. Ma arvan, et kui ma kavatseksin seda teha, siis oleks see XMR-is, siis loodan ahelad (võib-olla paar korda), siis raha välja väikestes summades mitmel börsil. Ma arvan, et inimesed on püütud palju kordi kasutades Bitcoin ja väljamaksmine summad, mis tõmbavad tähelepanu. Mul oleks patsientide väljamakseid
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
selle üsna lihtne tegelikult.
mis on suurim, tugevaim, inflatsiooniga kaitstud, vana, kõrgelt hinnatud vara maailmas, mida saab ka igal ajal ja igal pool kergesti sularaha eest müüa?....kuld.
leia tuntud veebipood, mis müüb investeerimiskulda ja aktsepteerib makseviisina krüptoraha (vihje: neid on palju).
ja ülejäänu on väga iseenesestmõistetav.
.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Või siis lihtsalt vanakooli rahapesu ja legaliseerimine. Ma ei kujuta ette, kuidas seadustamata sularahaga vara ostmine võib kellelegi tunduda hea mõte.

Alustage äri, pange üles veebileht, mis müüb teenust või maale või mida iganes, suunake raha krüptona sisse, makske selle pealt maksud, müüge krüpto seaduslikul börsil ja nautige oma puhast raha.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Deals
1
õigete inimestega on lihtne
te kaotate umbes 5% ja siis saate kõik deklareerida, maksate selle pealt makse ja teil on seaduslik raha oma nimele
 
Top