• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Toll tegi minu kodus reidi.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tere BB-foorum!

Kas kedagi huvitab kuulda, kuidas Soome Tulli (tolliametnikud) minu kodu kinni pidasid ja mind kaks kuud lukus hoidsid? Mida ma mõtlesin ma võiksin jagada, vähemalt seni, kuidas asjad läksid ja milliseid asju oleks pidanud paremini tegema, et mitte vähemalt aidata kedagi, et sa isegi rohkem hädas kui sa tõenäoliselt oled, kui keegi ründab sinu kodu. Kõik asjad ei olnud ka sel päeval perses.

Andke mulle teada, kui keegi on huvitatud või tahavad teada mõned üksikasjad, kuidas nad toimisid sel juhul.

Kõike head ja jääge turvaliselt!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Loomulikult! Eri riikide õiguskaitseorganid, eriti sellistes blokkides nagu EL, tegutsevad sarnaste tehnikate, taktikate ja põhimõtete alusel, seega võib teie kogemus pakkuda teistele väärtuslikku teavet. Kõige tähtsam on see, mis vallandas reidi, kui saate seda jagada, paljastamata midagi, mida saab seostada teie juhtumiga.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Jagan nii palju kui võimalik. Pean välja mõtlema, kuidas seda teha ja püüan siiski hoida end eemal rohkematest probleemidest, mida need ootamatud külalised juba kaasa tõid. On mõned üsna tavalised vead, mis tehti, sest ei olnud piisavalt aega, et kõik üksikasjad korralikult läbi vaadata. Püüan leida viisi, kuidas väljendada oma kogemusi nii üksikasjalikult kui võimalik, ilma ennast paljastamata. Ja tänud teile huvi eest teema vastu.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Üks asi, mida ma tahan märkida, sest ma arvan, et see on oluline detail on, kui ma olin üksinda ma otsustasin, et ma luua väike valvur teenus / skriptid / mis iganes python või selline, mis oleks küsitleda oma arvuti, kui see käivitati koos laadija ühendatud ja kui see on nii, siis oleks siis hoida vaadata, et see laadija on olemas ja kui mitte, siis lülitab arvuti nii jõhkralt (nii kiiresti kui võimalik) kui võimalik. See nii, et arvuti oleks alati "vales" käes Power On Password ja siis Disk Encryption BIOSist loodetavasti ja Veracrypt või OS krüpteerimine pärast seda.

Need peaksid ostma üsna vähe hetki, et sa mõtleksid olukorra ja strateegiate üle ja annaksid uurimise tõsised mõtted on rekursid panna, et masin tõesti väärt. Seda seetõttu, et nad tõenäoliselt on liikuda oma käik, kus kunagi nad on kõik tööriistad jne ja see on peaaegu võimatu arhiiv ilma lahti PSU isegi lihtsalt väike hetk, et ühendada arvuti toitepank transportimiseks. Aga leidsin isegi parem viis ma lihtsalt eemaldada aku sülearvuti nüüd teeb sama ja ei küsi küsimusi.

Põhjus, miks ma leidsin, et see on üsna oluline, sest kui ~10 kõrgelt kvalifitseeritud maniakkide bust teie kodus sa tõenäoliselt ei ole väga hästi ette valmistatud, et ega nad ei lase teil lahti midagi pärast esialgset hõivamist. Või ma loodan, et mitte kõik ei ole nii täpsed, kuid minu puhul algas see nii, et ma peaaegu pidin nendega võitlema, sest ma ei teadnud, kes kurat need inimesed on, kuni ma nägin, et ilmselt on parem mitte võidelda, sest neid oli üsna vähe.

See ütles, et ma pean välja mõtlema, kuidas ma jagada tegelikke sündmusi ja näha, kas keegi teist tunneb, et see on mingit väärtust või mitte. Samuti võin ma vastata kõigile küsimustele, mis iganes ümber teema, kui ma saan. DM töötab ka, kui see on nii. Jääge turvaliselt inimesed <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
On olemas lõim nimega politseilood. Teie postitus peaks minema sinna, et see oleks paremini korraldatud ja organiseeritud.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Oh, ei teadnudki sellest teemast. Lihtsalt mõtlesin, et võib-olla mõni FINS on huvitatud, kui üldse, kuid ma arvan, et ma võiksin proovida jagada õppetundi spetsiaalses teemas, kui te arvate, et see on hea mõte.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kindlasti oleks see väga huvitav. Loodan, et teil on praegu hästi. BB foorumi kogukond on teretulnud kogu teie jagatud teabe eest. Ofc teha juures kõik turvaline teile piirang.
Cop lood
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulli ründas ne toi. Oli all 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tulli ründas ka teid?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Shieet. Kui soovite rohkem rääkida, kuidas asjad läksid, saatke mulle DM... Mul on ikka veel aktiivne uurimine, kuna mind lasti lahti, et ma saaksin asjad korralikult ära kuratada, ma arvan. Sellepärast pean püüdma võimalikult palju radari all lennata.
 
Top