Dead Drop haavatavused?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma tean, et seda levitamisvormi kiidetakse siin foorumis sageli, kuid ma tahaksin arutada selle haavatavusi ja puudusi.

Näiteks tundub, et see sõltub mitte-pgp-tehnoloogiast, krüpteeritud messengeri rakendustest. Kuigi on olemas häid, olen kindel, et see esitab rohkem võimalusi, kuidas kompromiteerida rühma.

Teiseks tundub, et jõupingutused on suuremad. Jaemüügis tuleb leida palju ja palju peidikuid, mis nõuab palju vaeva, et leida häid ja pidevalt leida uusi, sest need avastatakse paratamatult.

Suuremates mastaapides on raskem olla diskreetne peidik, ütleme, et kilo ja rohkem. Vaja on vähem kohti, kuid rohkem turvalisust ja isolatsiooni nende kohtade ümber.

Loomulikult on krüpto kui peamine valuuta pro ja con, kuid see ei ole selle jaotamismeetodi puhul ainulaadne, kuid nõuab rohkem kui sularaha.

Ma näen, et see on hea meetod isegi mastaabis, sest tilkade jõuk, mis tarnib grammides, varustatakse tilkade jõuk, mida varustatakse untsides, mida varustatakse tilkade jõuk, mida varustatakse naelades. Inimeste kihid ei tunne üksteist, mis imo on suur pluss.

Teoreetiliselt võiks olla palju raskem murda, kuid samal ajal nõuab palju tehnoloogilisi oskusi ja teadmisi kõigil tasanditel, mida enamikul ei ole.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Me ei kasutanud minu valdkonnas kunagi surnud tilka. Teine probleem on vist asukoht. Klient miili kaugusel võib pigem lasta seda saata ma arvan?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Asukoht on kindlasti probleemiks.

Vähemalt USAs ei taha enamik kasutada surnud tilkasid. Nad kas ei taha teha krüpto lisatööd või arvavad, et neid petetakse.

Pealegi peate olema suuremas linnas, et raha teenida. Enamik ei ole dead droppidest huvitatud, kuid väga vähesed huvituvad, ja kui teil on miljoniline või isegi suurem linn, siis on tõenäolisem, et leiate kliente.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vean kihla, et ei oleks arukas kasutada surnud tilka rohkem kui üks kord? Eelmine ostja võib kontrollida asukohta, et seda varastada?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Oleks parim, kui ma ei kasutaks enam kunagi sellist tõlget, ma arvan. Kui suures linnas, oleks see kergesti teostatav, kuid väiksemates piirkondades võib tekkida probleeme. Idk kuigi, vähem kliente, vähem kohti vaja.

Ma ei tea, kuidas dead drops töötaks suures mastaabis. Ainult nii palju kohti, kuhu saab diskreetselt lb mahutada. Isegi suuremad kogused tuleks sõna otseses mõttes kuhugi transportida, koordinaadid märkida ja siis väga madalasse auku matta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Meil on vaja lukukarbid, mida saab avada ainult telefoni saadetud võtmega vms. Aga ei läheks kaua aega, kui LE lihtsalt istuks otse selle kõrval ja ootaks
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
saate kombineerida posti teel saadetavaid tooteid ja surnud tilgad sama toote kliendile oma piirkonnas, sel viisil suureneb teie opsec % teie töö eest. Drops väikeste koguste saab teha linnas, suures mastaabis te töötate maapiirkondades, näiteks võite matta toote ja seejärel saata koordinaadid krüpteeritud pgp. Kui te töötate meeskonnana, võite ka toote oma partneri jaoks maha lasta, kes seejärel saadab pakendi, see suurendab veel kord teie opsec. Teine asi, mida saate teha, on tilkuda erinevaid pakke, koguda raha sularahas teie klient ja siis saata neid asukohas, kus olete juba tilkunud pakki, võib-olla ei ole parim oma opsec kuid tõesti parem siis kandes asju teiega, kui te müüte ümber oma linna. Seal on palju asju, mida saab teha surnud tilgad, lihtsalt mõelda neid avatud meelega
 
Top