Diazepami alternatiiv ? sealhulgas RC, kui see on vajalik

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere orgaanika ja kõik,
Ma mõtlesin; mulle on valium sealis umbes 3 aastat tagasi välja kirjutatud, ma olen 44. Esimene kohtumine bnz ja väga sckeptic.
Alguses ma ei võtnud seda, kuid väga ponctually. 2mg, ma tean, et see on maapähklid.
Ma tõesti tõesti võttis kõik minu ettevaatusabinõud, et mitte lasta kasvav akumulatsioon või mingeid soovimatuid mõjusid.
Tegelikult ma ei saa magada. hüper valvsad. bs. igatahes.
Ma leian, et efektiivsem on olnud 2-3 päeva iga 15d, kui olla natuke diaz iga päev nagu docs kõik ette nähtud.

Tagasi Nüüd võin öelda, et ma ei ole kunagi kuritarvitanud diaz'i, [ma arvan] tegelikult võtsin süstid umbes 10-15mg iga 15d. Mitte iga kuu. Ütleme, et ma kasutasin <10 karpi 2mg ja 1 karpi 5mg 3 aasta jooksul.
Fakt on see ei toiminud enam, ma tunnen ikka veel anxyo mõju, kuid ikka ei saa magada või chill ära (ärge rääkige zolpideemist, 50 mg on innefectiv aga mu unenäod muutusid funky väga)
Lõpuks oli mul võimalus saada 1 karp 0,5 xanax , ikka veel skeptiline; võtsin ainult 1 enne hommikusööki ja üks enne lõunat. didnt feelt suur erinevus diaziga, kuid võib olla kerge väike mõju.
Ma tõesti ei taha olla sõltuvuses bnz ja ma d tahaksin teada, kas on olemas alternatiiv "vana hea diaz", tugevam, isegi RC, pikk hal eluiga ei xanax , ja ei ähvarda, piirides me kõik teame siin.....

Kõik nõuanded on teretulnud. Thx Organics ja kõik !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Kõlab, nagu oleksite bensoainete kasutamisel olnud ettevaatlik, mis on hea lähenemine, arvestades sõltuvuse ja tolerantsuse potentsiaali.

Arvestades teie kogemusi ja soovi vältida sõltuvust, on siin mõned alternatiivid:

Gabapentinoidid (nt Gabapentiin, pregabaliin): Neid ravimeid kasutatakse mõnikord väljaspool ravimi märgistust ärevus- ja uneprobleemide puhul. Need võivad olla mõnede inimeste jaoks tõhusad, ilma et neil oleks samasugune sõltuvuse oht nagu bensodel, kuigi neil on omad kõrvaltoimed ja väärkasutuse võimalus.

Hüdroksüsiin: Antihistamiinikum, millel on anksiolüütilised omadused. See ei tekita sõltuvust ja seda võib kasutada alternatiivina ärevuse kontrollimiseks või une aitamiseks.

Buspiroon: Mitte-bensodiasepiinne anksiolüütikum, mis on üldiselt hästi talutav. See võtab aega, et kuhjuda süsteemis, seega ei ole see kasulik ägeda ärevuse korral, kuid võib olla kasulik kroonilise ärevuse korral.

Melatoniin: Uneprobleemide korral võivad melatoniin või melatoniini retseptori agonistid, nagu Ramelteon*, olla kasulikud. Need võivad aidata reguleerida unetsüklit ilma sõltuvuse riskita.

Uurimiskemikaalid (RC): Etizolaami (tienodiasepiin, mis ei ole tehniliselt benso) kasutatakse mõnikord, kuigi tasub märkida, et sellel on samasugused riskid nagu traditsioonilistel bensodel. Samuti tuleb olla väga ettevaatlik RC-dega, kuna nende ohutusprofiilid on vähem tõestatud ja nendega võivad kaasneda märkimisväärsed riskid.

Kui olete otsustanud leida tugevama benso või benso sarnase aine, võib Slonazepam olla kõige sobivam sellele, mida te otsite pikema toimega ja sujuvama toimega. Sõltuvuse oht on siiski olemas, seega on oluline tasakaalustada tõhusust ja ohutust.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, et te seda kõike jagate.
Minu tumedat lazzyness ajendab mind ette aimata hädaolukorras komplekti diasepaami (vaadates n vaadates nordiazepam sünteesi nagu see teeb mind rohkem keemia...)
Aga tundub, et harjumus ei vähenda - tuleb tagasi normaalsele alusele - nagu teised ravimid? Ma tõesti võtan oma ettevaatusabinõusid ja ma vajan 60-70mg, et saavutada hüpnootiline efekt, mida ma tahan, ja mõnikord, kui ma ei ole õigetes seadetes, ma igatsen rong,,,, ärkvel püsides, kuid diazed## need bzn on kurjad.
Gabapentiin on nagu eristaatuse küsimine , ja selle väga vaadatud ive märkida siin.
Hydroxyzine 's metaboliidid on tsetirisiin ja koos diasepaamiga teeb mulle orrobleeritud õudusunenägusid...
Nii et ma olen okei nüüd melatoniini otc ja doksüülamiini otc kas. madalad annused. ma saan magada kergemini ma arvan, kuid ei tunne anksüloliitilist mõju, ei ole. ja ma olen feeelin pearinglus, mis kipub päevade järel vähenema.
tšuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Tere
Milline kena vastus Paracelsuselt
Igatahes ma püüan teile kui "töötajale" anda mõningaid nõuandeid farmaatsiatoodete kohta. Kõik, mida ma saan soovitada, on hoida eemale kõigist bensoainetest, need tekitavad uskumatult sõltuvust ja see on tavaline samm, mida ma näen inimestel, kellele on välja kirjutatud diasepaam. Pikaajalise kuritarvitamise need ravimid on kohutav külg perpetuar mõju Just nagu teised kõvad uimastid nagu koks.
Lõõgastumiseks või ärevuse mõned meie kliendid kasutavad lyrica (pregabaliin) vähem kuritarvitamist, nagu ma näen, kuid see on kallim ja raskem saada mustal turul vähemalt siin, ei tea USAs või teistes riikides.
magamiseks mõned inimesed, kes tahavad jääda eemale bensodest, kasutavad zolpideemi (ma ei ole näinud mingeid mõjusid teile).
Muud vähem sõltuvust tekitavad bensod nagu minu kogemuste kohaselt mida ma näen on lormetasepaam (noctamid)
Siin Hispaanias on Orfidal, como LG kasutatud magama ärevusprobleemide, mis on lorasepaam 1mg ja kõik inimesed eelistavad üle geneerilise lorasepaami (2-5mg) Sest on tõhusam vähem fosare, ma ei tea miks, kuid paljud inimesed ütlevad orfidal (lorasepaam 1mg) on parem kui üldine lorasepaam 5mg ehk keegi nagu @Paracelsus sügavamate teadmistega võib seletada. See juhtub ka teiste bensodega nagu trankimasiin (alprasolaam) ja rivotril (klonasepaam)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Aitäh, ma`l püüan vastata. On mõned tegurid, mis võivad selgitada, miks inimesed leiavad, et Orfidal või muud kaubamärgiga versioonid on "paremad" kui geneerilised alternatiivid, hoolimata sellest, et toimeaine on sama.
  • Kvaliteedi ja tõhususe tajumine: Inimesed tajuvad sageli, et kaubamärgiga ravimid on tõhusamad kui geneerilised ravimid, isegi kui toimeaine on identne. Seda mõjutab platseeboefekt, mille puhul inimesed ootavad psühholoogiliselt tuntud kaubamärgilt paremaid tulemusi, mis võib põhjustada subjektiivset paranemist nende enesetundes.
  • Maine ja usaldus kaubamärgi vastu: Sellistel kaubamärkidel nagu Orfidal (lorasepaam), Trankimazin (alprasolaam) ja Rivotril (klonasepaam) on pikaajaline maine. Patsiendid ja isegi tervishoiuteenuse osutajad võivad neid kaubamärke rohkem usaldada, sest need on olnud pikka aega kasutusel ja neid toetavad tuntud ravimifirmad.
  • Abiained ja mitteaktiivsed koostisosad: Kuigi nii kaubamärgiga kui ka geneeriliste ravimite toimeaine on sama (nt lorasepaam), võivad abiained (täitematerjalina või sideainena kasutatavad mitteaktiivsed koostisosad) veidi erineda. Need koostisained võivad mõjutada seda, kui kiiresti ravim imendub või kuidas see pärast võtmist mõjub (nt kui kiiresti see hakkab toimima). Mõned inimesed on nende erinevuste suhtes tundlikud ja võivad tunda, et kaubamärgiga versioon toimib nende jaoks järjepidevalt.
  • Biosaadavus: Kuigi geneerilised ravimid peavad olema bioekvivalentsed kaubamärgiga ravimitega, võivad biosaadavuses (kui palju ravimist jõuab vereringesse ja kui kiiresti) olla väikesed erinevused. Isegi väikesed erinevused, eriti nii tugeva ravimi kui lorasepaami puhul, võivad viia selleni, et mõned inimesed tunnevad Orfidal (1 mg) isegi suuremate annuste puhul efektiivsemaks kui lorasepaami geneeriline ravim.
  • Väiksemate annuste tajumine parema toimega: Mõned inimesed eelistavad Orfidal 1mg, sest nad tunnevad, et see pakub tugevat toimet väiksema annusega võrreldes geneerilise lorasepaamiga (nt 2-5mg). See võib osaliselt olla tingitud tajutavast paremast imendumisest või järjepidevusest kaubamärgiga versiooni puhul, mistõttu tundub, et nad saavad tugevama toime isegi väiksema milligrammi annuse puhul.
  • Kaubamärgiga preparaatide järjepidevus: Kaubamärkide puhul on tavaliselt range kvaliteedikontroll, mis võib põhjustada iga tableti puhul ühtlasemat toimet. Inimesed võivad leida, et kaubamärgiga versioonide mõju on prognoositavam kui geneeriliste ravimite puhul, kus võib esineda väikest varieeruvust partiide vahel.
  • Ärevus ja psühholoogiline mugavus: Ärevushäirega inimestel tekib sageli psühholoogiline side konkreetsete ravimitega, mis on neid varem aidanud. Kui Orfidal või Trankimazin on neile varem hästi toiminud, võivad nad end kindlamalt selle juurde jääda. Üleminek geneerilisele versioonile võib tekitada ebakindlust, mis võib ärevust süvendada, mistõttu nad tajuvad geneerilist ravimit vähem tõhusana.
  • Tablettide füüsikalised omadused: Kaubamärgiga ravimid näevad sageli välja teisiti kui geneerilised ravimid. Näiteks võib tableti suurus, kuju, värv või isegi maitse erineda ja mõned patsiendid tunnevad end mugavamalt kaubamärgiga ravimi tuttava väljanägemisega. Kui geneeriline ravim tundub teistsugune, võivad nad alateadlikult seostada seda madalama kvaliteedi või tõhususega.
  • Turunduse mõju: Farmaatsiaettevõtted investeerivad palju oma kaubamärgiga ravimite turundamisse. Aja jooksul võivad arstidel kujuneda eelistused teatud markide väljakirjutamiseks, eriti kui nad on varem patsientide puhul häid tulemusi saavutanud. See eelistus võib kanduda edasi patsientidele, kes seejärel nõuavad samu kaubamärke.
  • Arstide soovitused: Paljudel juhtudel võivad arstid eelistada kaubamärgiga ravimite väljakirjutamist, sest nad usaldavad toodet või neil on sellega rohkem kogemusi. Patsiendid usaldavad sageli oma arsti hinnangut ja kui neile on varem välja kirjutatud Orfidal või Trankimazin, võivad nad tunda end nende valikute puhul kindlamalt kui geneeriliste ravimite puhul.
  • Riigispetsiifilised eeskirjad: Hispaanias võivad olla rangemad või spetsiifilisemad suunised selliste kaubamärgiga ravimite nagu Orfidal tootmise kohta, tagades veidi kõrgema standardi või ühtsuse, millele patsiendid hakkavad lootma, isegi võrreldes leebemate standardite alusel toodetud geneeriliste ravimitega.
Kuigi ei ole kindlat farmakoloogilist põhjust, miks Orfidal (lorasepaam 1 mg) või teised kaubamärgiga bensodiasepiinid nagu Trankimazin ja Rivotril peaksid olema "paremad" kui nende geneerilised vasted, aitab psühholoogiliste tegurite, väikeste vormistuslike erinevuste ja isikliku kogemuse kombinatsioon kaasa arusaamale, et kaubamärgiga ravimid on tõhusamad. Iga inimese reaktsioon ravimile võib veidi erineda sõltuvalt erinevatest teguritest, sealhulgas imendumisest, varasematest kogemustest ja psühholoogilisest mugavusest, mistõttu on tegemist keerulise küsimusega.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow mujal, kuid frankreichis tegutsevad need, kes saavad eelkirjutada, ja need, kes saavad müüa officines rohkem n rohkem nagu tavaliste kaupade müüjad või nagu salarees.
selle kohustuslik on lugeda ja (püüda) näha pillide dünaamikat, millega nad sind toidavad.. lihtsalt küsida ja kuulata või jälgida nende body langage on lihtsalt kummaline iseenesest. mitte alati küll.
ei loe seda rida., ma tunnen, nagu lihtne THC tinktuur võiks asendada suure osa sellest bizness aga iam Metal Heretic.
 
Top