Dietüül(fenüülatsetüül)malonaat. Kas sellega on raske töötada või on see mulle?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tere,

Ma ei ole palju küsimuste esitajat, tavaliselt on vastused tavaliselt foorumites, minu puhul oli see ka, kuid ma ei suuda seda leida, seal on palju teavet ja väga erinevaid, või nii tundub mulle. Kõigepealt, vabandust minu inglise keele eest, Google tõlkija.

Osta Hiina Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 vedelal kujul. Minu ainus eesmärk on teha amfetamiini sulfaat, seni, nagu teised kolleegid selles foorumis, ostsin a-õli või amfetamiini freebase, mis, nagu te teate, oli vähe teha, et eemaldada soola.

Probleem on selles, et Euroopas on mingil põhjusel probleeme a-õli hankimisega ja ma olen sunnitud ostma 20320-59-6

Sammud sõltuvalt teenusepakkujast

1.Võetakse 100g õli ja 350g NaOH lahust(50%) ja segatakse, segatakse toatemperatuuril 0,5 tundi, reguleeritakse PH väärtus 2 kontsentreeritud soolhappega (33%, 37%) tilkhaaval.
2. Viige klaasist reaktsioonikolbi, lisage kondensaator, kuumutage 105 ° C ja refluksreaktsioon 5-8 tundi (5 tundi võib olla), et saada õli, lisage 2g veevaba naatriumsulfaat kuiv 30 minutit, fliter, saada kollane õli.


Mis on teie arvamus? Milline toode ma saan niimoodi? P2p, a-õli....
Mida peaksin järgmisena tegema, et eemaldada amfetamiinsulfaat?
Tänan teid
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See on raske toode parem pulber 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Täname. Järgin teie nõuandeid
 
Top