Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Arutelu: Amfetamiin ja bensodiasepiinid

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamiin ja bensodiasepiinid

Bensodiasepiine peetakse nende toime- ja kõrvaltoimete kombinatsiooni tõttu üheks kõige vastuolulisemaks psühhofarmakoloogias kasutatavaks ravimiks.

Ühelt poolt annavad nad paljudele inimestele kauaoodatud rahu, rahulikkust ja tõstavad mõnel juhul sõna otseses mõttes elatustaset altpoolt. Teisest küljest tekitavad nad kiiresti tugeva sõltuvuse koos vastikult võimsa võõrutussündroomiga ja on kanooniline näide institutsionaalsest narkootikumist.

Mis puutub meelelahutuslike ainete valdkonda, siis on olukord endiselt sama. Ühest küljest on bensodiasepiinid asendamatud neile, kes kasutavad stimulante ja euforetikume. Teisest küljest võib nende ainerühmade kombinatsioon siiski esile kutsuda ebameeldivaid ja eluohtlikke olukordi.

Kuid kõigepealt heast.
Tervise seisukohalt tuleks amfetamiine kombineerida bensodiasepiinidega ainult siis, kui leevendatakse prekliinilisi üleannuseid või raskeid järelmõjusid.

Kui teil on vaja leevendada suurenenud stimulatsiooni ja ärevust pärast amfetamiini seanssi, vähendada südame liigset koormust või kiiremini uinuda, võivad bensodiasepiinid aidata.

Soovitame kasutada kombinatsiooni selles järjekorras:
Amfetamiini kasutamine - amfetamiini aeg hakkab otsa saama või on aegunud - bensodiasepiini kasutamine vajaduse korral.

Nagu iga kombinatsiooni puhul, peaks selle komponentide annus olema ideaaljuhul väiksem kui ainet eraldi võttes.

Näiteid bensodiasepiini annustest, mis on vastuvõetavad rahustamiseks amfetamiini ülemäärase seansi lõpus või pärast seda:
Alprasolaam 1-1,5 mg
diasepaam 10-15 mg
Lorasepaam - 2-3 mg

Kui teil on juurdepääs mõnele muule bensodiasepiinile, võite kasutada näidisdooside näiteid juhisena ja arvutada vajaliku koguse oma aine kohta, kasutades selleks kolmanda osapoole annusekalkulaatorit(clearnet link).

Rahustite eelnev või samaaegne võtmine koos amfetamiiniga ei ole eriti mõttekas - see vähendab stimulandi tõhusust ja tekitab kõrvaltoimete riski.

Rääkides kõrvaltoimetest. Peamine probleem amfetamiini ja bensodiasepiinide kombineerimisel on stimuleeriva ja kesknärvisüsteemi depressiivse aine kombinatsiooni erijuhtum. See on üks kombinatsioon, millel on reaalsed terviseriskid.

Peamine pahalane on siinkohal liigne depressantne mürgistus ehk rahusti. Kui seda võetakse samaaegselt ja annuseid ei järgita, maskeerib stimulant rahustava toime. Inimene kaotab oma seisundi subjektiivsed suunised ja ei suuda õigeaegselt ära tunda mürgistuse, mis süveneb, kui stimulandi toime läheneb
lõpule (reeglina mõjuvad stimulandid lühemalt kui depressandid).

Pärast seda võib inimesel tekkida kontrolli kaotamine, produktiivne pärssimine, teadvuse kaotamine. Kokkuvõttes võivad need põhjustada vigastusi või tervist ohustavaid tüsistusi.

Täiendavaks raskendavaks teguriks on amfetamiini ja rahustite mitmesuunalisest toimest tingitud omamoodi kiiks südame ja veresoonte jaoks. See tekitab täiendavat stressi ja probleeme teie mootorile.

Samuti iseloomustab seda kombinatsiooni dehüdratsioon. Suuremal määral tänu kontrolli puudumisele vedeliku tarbimise üle. Hüdratage!

Ärgem unustagem bensodiasepiinide sõltuvust tekitavat mõju. Me ei soovita neid iga kord võtta, et pärast amfetamiini hästi magada. Kasutage bensodiasepiine ainult siis, kui seda tõesti vaja on. Nende tegemine püsivaks külaliseks peol on halb mõte.

Kokku. Amfetamiini ja benso kombineerimine võib olla ohutu ja isegi kasulik, kui mäletate tarbimise vajadust, järjekorda ja annust.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Minu jaoks on see ideaalne kombinatsioon, et saada pärast nädalavahetuse pidutsemist magada ja esmaspäeva hommikul taas "normaalne" olla.

Minu kombinatsioon on aastaid olnud, diasepaam, lorasepaam & oksasepaam
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ei teadnud seda kunagi, kõik või ainult mõned?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Üks neist. Barbituraadid on tõhusamad, kuid nõuavad ettevaatust annustamisel. Rahustid on taskukohasemad, kuid psühhostimulatsiooni silumine on aeglane.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
tänu selgituste eest. Kas soovite täpsustada dossage?
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Nagu ka psühhootilise episoodi vähendamine ja haldamine drwal ajal.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
selle ohtlik kombinatsioon, isegi kui võtta väikeseid annuseid benso, mitte tervisele, vaid sõltuvusele. bensosõltuvus on kõige hullem ja pikaajaline võõrutus. Minu puhul, kui kaotasin oma maja, hakkasin neid diasepaame uuesti 10- 20 päevas magades autos 30mg mitte magamiseks, vaid selleks, et jääda rahulikuks ja natuke vähem negatiivseks mõne asja suhtes elus. Nüüd olen jälle sõltuvuses, kui ma ei võta seda mu keha vajab seda. nii et amfetamiinidest loobumisel peate võtma neid tablette, et keha saaks puhata ja saaks magada. minu halval ajal pärast ghb rehabi võtsin 100-130mg diasepaami see võttis mul 4 kuud, et saada maha, et pidev hirm ja antisotsiaalne käitumine.
Ghb on fucket up aga pärast 2 nädalat sa hea minna pärast 2 aastat 5ml või 2 gbl iga 2,5 tunni järel.
mõlemad koos amfetamiinidega.
kunagi kahetsen ghb/amfetamiini joomist, kuid ma võiksin põhjustada rohkem probleeme, kui ma seda uuesti teen ja see on see, mida ma õppisin ma arvan, et

Lihtsalt mõista, et need pillid on minu silmis realy ohtlikud ilma isegi narkootikumide kuritarvitamise lõbu.
aga kui sa dont magada piisavalt ja ei ole koht, kus lõõgastuda ja saada privaatsust ma olen õnnelik, et nad ümber ei tee mind ''halb'' llike alchol või hull ja kulutasin oma viimase kümnendi tüdruku ghb või midagi.

Nii et ma ei soovita kasutada seda alkoholi teeb tööd, kui sa tavaliselt ei joo.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ma armastasin kasutada flunitrasepaami enne, kui ma kasutasin amfetamiine. See oli tõesti hea, sujuv sõit. Benzos ei ole mind kunagi päriselt aeglustanud ega pannud mind comedownil magama, välja arvatud juhul, kui ma võtsin suure annuse. Ma eelistasin õlut oma piduritena ja Weed'i magamiseks. Ma ei joo, nii et 2 või 3 õlut aeglustab mind ilma kohutavate alkoholimõjudeta. Minu kogemusest rääkides on bensod väga kavalad. Sa ei saa aru, kui kiiresti nad muutuvad sõltuvuseks, kuni sa oled neist juba sõltuvuses. Neist on väga raske lahti saada. Ma veetsin aastaid, et neist lahti saada, ja ma ei soovitaks neid. Siinkandis ei kirjuta arstid teile skripte, kui teile ei ole kunagi varem bensosid välja kirjutatud.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly no exeption kui võtta stimullans nagu kiirus on benzo ,minu jaoks räägib, lihtne sai magada, kuid selle nii mõju minu lühike mälu nii ma saan kadunud esemed lol...eelistavad Diazepam cuz ma arvan, et ainult rääkides on mõju lihaste lõõgastuda, kui im ei wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tere ma olen natuke hiljaks jäänud ja see ei ole otseselt seotud, aga kas keegi teab, kust ma saaksin leida flunitrasepaami/rohypnooli sünteesi ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ma teadsin inimesi, kes kasutasid amfetamiini ja nitrasepaami meelelahutuskombinaadina!
 
Top