DIY-polarimeeter (nutitelefonid)

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
150
Reaction score
82
Points
28
Tere, sest polarimeeter on minu arvates väga oluline töövahend. Kahjuks, kuid paljudel ei ole raha, et osta üks, ma selgitan teile DIY-polarimeetrit. Ei ole nii täpne kui poest ostetud, kuid vähemalt näete, kas see on kiri rikastatud. Mõne motivatsiooniga. Saab seda palju täpsemaks teha.
Sa pead :
-Küveti
- Polariseeritud foolium
- Teie nutitelefon (LCD, OLED ekraan)

-Vaadake nutitelefoni ekraanil olevat polariseeritud kile, et näha, kuidas see käitub. Ja kui nad seda keeravad. Tee väike pidev joon üle fooliumi ja nutitelefoni. Eelistatavalt siis, kui nad ei näe midagi läbi fooliumi ja see on must.
- täitke küüvett destilleeritud H2O-ga, tähistage küüvettidel ml tase.
- Nüüd lülitage nutitelefon sisse ja veenduge, et ekraani valgustus jääb põlema.
- Nüüd asetage küüvett nutitelefoni ekraanile
- hoidke nüüd fooliumi küüvettide kohal, eelistatavalt vanade joonte peal, kus te alguses ei näinud enam läbi fooliumi. Tavaliselt peaks see olema sama, mis enne.
- Nüüd toodate oma tootega tuntud h2o lahust. Ja täitke sellega oma küüvetti kuni ml märgini oma küüvettidel
-Nüüd pange see tagasi oma nutitelefonile ja hoidke kile üle, ideaalis peaksite te, kui te panete kile peale
Seadke joondatud löögid. Kui te näete midagi läbi kile, siis teate, et see on kilega rikastatud. Kui see on ikka veel must, siis on ikka veel raseeritud.

Nagu ma ütlesin, meetod ei ole kõige täpsem, aga vähemalt mõnevõrra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,496
Solutions
4
Reaction score
1,028
Points
113
Deals
1
Need 2 polariseeriva kile lehte maksid Amazonis 5 dollarit. Ma võiksin neid hõlpsasti lõigata 32-1" ruutudeks, mis on piisavalt suur,,et katta katseklaasi. Vihje, kui selle optiliselt aktiivne( näete valgust alguses) Kui te keerate seda päripäeva ja see läheb mustaks, on see dextro, ja kui must punkt on teie algusest vastupäeva, on see levo. Te saate isegi hinnata enantiomeeride ülejääki selle järgi, kui kaugele see pööratud on, väikese harjutamisega.
JskNzDqbE5
 
Top