Apteegi rõõmud

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Kas teile meeldivad apteegid? Kõigile meeldivad apteegid, sest seal saab osta ravimeid, mis võivad ravida meie haavu ja ravida meie haigusi.
Kuid paljud meist teavad ka, et mõned apteegiravimid ei saa mitte ainult ravida keha, vaid ka pakkuda naudingut sõna otseses mõttes!

Üle 500 aasta tagasi ütles Paracelsus, suurim Šveitsi arst, alkeemik ja loodusteadlane:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist"
Mida võib saksa keelest tõlkida kui "Kõik on mürk ja miski ei ole mürgistus. Üksnes annus teeb mürgi."
Keemiliste ravimite kasutuselevõttu meditsiinis edendas Paracelsus. Seetõttu peetakse teda üheks moodsa teaduse rajajaks. Juba siis sai ta aru, et ravimist mürgini on üks samm. Nii nagu on üks samm terapeutilisest ravimist kuni täispika uimastamiseni. Ainult õige annus määrab toime.

Selles jaotises käsitleme kõige populaarsemaid apteegiravimeid, mida saab erinevates riikides saada. Mõnda ravimit müüakse praktiliselt valmis: osta ja kasuta. Teised ravimid sisaldavad väikestes kogustes toimeainet, nii et soovitud toime saavutamiseks tuleb süüa või juua suurtes kogustes. See avaldab paratamatult tõsist mõju organismile. Enamikul juhtudel kaaluvad negatiivsed kõrvaltoimed üles ravimireisi.
Kahjuks müüb enamik apteeke neid ravimeid sellisel segatud kujul: ravimifirmad teavad sama hästi kui meie oma ravimite võimalusi ja koostist, mistõttu nad püüavad ühel või teisel viisil muuta sellised ravimid sõltlaste jaoks vähem atraktiivseks.

Selles jaotises käsitletakse, kuidas vältida kõrvaltoimeid ja kuidas vähendada oma kokkupuudet apteegist ostetud ravimitega.
Samuti arutame, kuidas soovitud apteegitoote toimeainet improviseeritud vahenditega eraldada.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma olen suur DXM-i fänn, see on nii imeline, soe ravim, millel on palju mitmekülgsust, arvestades erinevaid tasandikke ja järelmõju on suurepärane. Saate vältida enamikku kõhuga seotud probleeme, ostes tooteid, mis on spetsiaalselt valmistatud ilma suhkruta, mis on olemas enamikus ainult DXM-i toodetes.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Sain hiljuti kätte haruldase morfiumsulfaadi ja ka trapentadooli (Palexia), mida saab kombineerida oksükodooniga, et suurendada oksükodooni toimet (mitte algajatele), ma olen põnevil nende üle, kuid on nii raske seda kellelegi ära anda, teades selle potentsiaalset surmavat toimet vaid väikeste annuste puhul.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Mida arvavad kõik metüülfenidaadi kohta? See ei tundu olevat siin suur nõudlus, kuid kui ma näen seda darknetis, siis on hinnad hullud.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma armastan mph. ma armastan stimulante üldiselt, kuid mph ja amfetamiin on minu lemmikud ^_^ focalin on parim bränd imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Töötan Hiina nurga all 4F-MPH-le
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Olen mõelnud proovida osta puhast metüülfenidaati ja vaadata, kas inimestele meeldib see. Narkomaanid siin maksavad absurdseid summasid Ritalini ja Ritalin UNO eest eriti. Tundub ohutum nuusutada või intravenoosselt pulbrit kui neid kuradi aeglaselt vabanevaid kivikesi.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Oh ja ma olen alati tahtnud proovida teha seda freebase'i. Ilmselt on Ritalin crack üsna hea. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kui olete valmis, id armastan proovi ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Olnud raamatukogus minu laua kogu päeva ka toidu sooda vesi minuga ma olnud väga tõhus, kuid uimas töö nüüd. 4F-MPH on sageli halvad partiid sub-MPH aga seal on kangad Hiinas teevad seda täis õiget[sic] nii et siis on super-MPH. Aga ma sain püsiva tolerantsuse Ritalini suhtes küll ja alguses oli ikka nõrgem AMP, nii et ma armastan metat vähemalt unes. Hiina kangad teevad palju 4MMC -nii otsige seda juhistes ja siis küsige kõik müüjad oma narkootikume. Paljud said 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s on Hiina enda leiutis indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Apteegipoodides, mille ümber ma olen, on kõik üsna lukus. Ma ütlen teile, et kratomi annus on sarnane opiaatidega. Phenibut tunneb end nagu benso. Lihtsalt veenduge, et teete pausi, sest tolerantsus tekib kiiresti
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Punane Kratom (odav pulber, kuid peaks olema ekstraheeritud 10-100x) on Canniabis Indica Hasch Downeriga võrdne klass. Kollane (Gold) on veidi Upper, kuid enamasti Downer, roheline Kratom on veidi Downer, kuid enamasti Upper. Valge Kratom on parimal juhul võrdne Canniabis Sativa 'Creen Crack' Upper'iga. SuperRed Kratom on HydroxyMitragynin (saab osta) kui 17 korda tugevam kui suukaudne morfiin.
 
Top