Etüleendiamiin....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kas see oleks sobiv katalüsaator metüülamiini HCL-i üle Henry reaktsiooni jaoks?
Mul on olemas ammooniumatsetaat, mis on minu esimene valik, kuid ma olen teadlik, et selle marsruudi puhul on vaja rohkem nitrometaani, mida on raske saada ja kallis...

Minu mees, kes saab põhimõtteliselt kõike sigma-Aldridge (peamiselt) ütles mulle (kui ma ostsin kohandatud tellimus 40% w/w nitrometaani:DCM - see on laevandus ja lõhkeaine asi kuigi), märkas, et ma küsisin tema metüülamiini HCL-i kohta (ausalt öeldes arvasin, et see võib olla kasulik mingil etapil, kui ma kunagi otsustan mdma või põhimõtteliselt metüleen-dioksiühendite....one päevaga kuradima. Ma olen ühendikoguja - aktiivne ja mitteaktiivne, ta ütles mulle "kui te kavatsete teha Henry reaktsiooni, meil on etüleendiamiin - kus meie metüülamiin on HCL, nii et eelnev oleks parem katalüsaator".

See on minu jaoks mõistlik - mul on praegu 2,5-dimetoksübensaldehüüdi, kuid plaanis on saada suurem kogus 3,4,5-trimetoksübza - nii et mul on vaja pooleldi korralikku nitrometaani varu, kuid kui ma saan vähendada kogust, oleks see kasulik!
Kuna ma olen kollektsionäär, siis otsustasin hankida etüleendiamiini, kui see veel saadaval on, tundub, et metüülamiini Hcl on üsna standardselt laos.
Mida me arvame?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Etüleendiamiini diatsetaat on üks parimaid kinnitatud katalüsaatoreid 2,5-DMBA ja MeNO2 kondenseerimiseks,
mis annab nitrostüreeni saagise üle 90%, isegi kui seda valmistada in situ diamiinist ja kuivast äädikhappest.
Seega on teie valik õige.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jiiiiiiiis... seda tahame kuulda (mwahahaha hõõrub käsi, kui kuri plaan kokku tuleb) JK
MUTI see annab mulle eraldi võimaluse ammooniumatsetaadi ja GAA üle, mille puhul ma usun, et lõpuks kasutate rohkem MeNO2 - mis on kallis ja tüütu hankida.
Lahe - tänud vastuse eest! V kasulik....this on üks, mis on olnud tagaplaanil, kuna ma olen kogunud 2,5-DMOBA - ainult väike kogus - 50g ja isegi natuke LiAlH4, millest ma tean, et kõik üritavad eemalduda ja liikuda boorohüdriidi suunas, kuid ma pidin seda vähemalt paar korda LAH-ga proovima! See uus tarnija on kasulik lol
 
Top