Question Fenetülliini/kaptagooni süntees koos teiste ksantiin/puriini derivaatidega

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Vaadates varem fenetüliini Vikipeedia lehekülge, tegin ajurünnaku ja mõtlesin, et kas keegi siin on teinud või proovinud mõne teise puriini derivaadiga kaasnevat ravimit. Analoog 1-allüülteobromiin tuli mulle meelde, sest mulle meenus, et üks YouTube'i keemik tegi ja katsetas seda enda peal.

1-allyltheobromiin on väidetavalt palju tugevam kui kofeiin ja sellel on potentsiaalselt vähem kardiovaskulaarseid mõjusid, mis põhinevad selle suuremal tugevusel A1-, mitte A2-positsioonil.

Mina nimetaksin seda fenethalüültiini või "fuckimgone" kaptagoni asemel.

See pani mind mõtlema ka teiste fenetüülamiini ja ksantiini koosravimite võimaluste üle. 4-mmc-kofeiin või muud.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma arvan, et te peaksite alustama hoopis 1-allyltheofülliiniga. Huvitav, kas sellel oleks ikka veel sarnane mõju.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Kas see tähendab, et ma ei vaja teofülliini?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma arvan, et teofülliini oleks vaja amfetamiini molekuli sidumise koha tõttu.

see kõik on niikuinii teoreetiline ja selle mõju oleks ettearvamatu. Ma ei ole piisavalt teadlik, et teada, kuidas 1-allüülsubstitutsioon mõjutaks sünteesiprotseduuri või kogu molekuli farmakodünaamikat.

spekulatsioonidest lähtuvalt oletan, et pärast metabolismi oleks see eelravimiks amfetamiinile ja 1-allyltheofülliinile. Ja ma eeldan ka, et kuna 1-allyltheobromiin on palju tugevam kui kofeiin, siis oleks 1-allyltheofülliin ka palju tugevam.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kui soovite sünteesi fenetüliini, peame suhtlema koos, et me saaksime jõuda lahendusteni
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofeiin teofülliin teobromiin kuulub ksantiinide perekonda

Ma arvan, et see ei oleks nii tugev kui amfetamiin või fenetülliin ja amfetamiin
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha, see video on see, mis pani mind mõtlema, kas fenetülliini saaks valmistada teiste palju tugevamate ksantiinidega
 
Top