Fool Proof Meth Enantiomeeri eraldamise juhend?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kas keegi on selliseid siia postitanud? Nagu juhend, mis on nii põhjalik ja hästi kirjutatud, et isegi minusugused idioodid suudaksid seda jälgida ja mõista?

Tegemist ei ole raske protsessiga, kuid ma ei suuda leida otsest vastust, tavaliselt ebamääraseid viinhappe koguseid ja üksikasju mitte andes. Ma tean, et enantiomeeridel on erinev lahustuvus alkoholides, aga millist alkoholi tuleb kasutada?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas te vaatasite videote osa? Seal on just selle jaoks spetsiaalne video. Kui teie toode on juba puhas, võite destilleerimise sammu vahele jätta ja lihtsalt konverteerida freebase'iks.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tegelik suur kirjutis ei kasutaks üldse viinhapet. Dibensoüülviinhape on tugevalt eelistatud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Siinkohal ütlen teile nii lihtsalt, et te ei saa seda segi ajada.
Kui tegemist on mis tahes koore keemilise aine enantiomeeride eraldamisega kristalliseerimise abil, on optiliselt aktiivsed isomeerid aktiivsemad. Mida see tähendab?
1. Optiliselt aktiivne tähendab, et molekul painutab polariseeritud valgust. Ühendid, mille molekulid, mille kiraalsus pöördub süsiniku aatomite allapoole vaadates päripäeva, loetakse R
Ühendid, mille külgahelad pöörduvad vastupäeva, on S. Nii et olgu selge, et ma kujutan ühendit ette, kui ma vaatan süsinikuahelat c-1-st alla; c-1 ei ole külgahelat. 3-2, metüülmootor, mis ripub maha umbes 2 O positsioonil, 2R metüül. Täielik punkt. Järgmine c-3. Kolmas süsinikuahelas on hüdroksüülmootor, mis tuleb välja kella 6 juures. 3R hüdroksü. See molekul on optiliselt aktiivne, ta painutab valgust päripäeva.
Nüüd läheme ühe süsiniku võrra tagasi. Tagasi c-3 juurde. Kui ma ütlesin, et C-3: on hüdroksüül külgahel, mis tuleb süsinikust umbes kell 9, 3Shüdroksü. See MOLEKUUL EI OLE OPTILISELT AKTIIVNE. see algab päripäeva ja läheb siis vastupäeva, kas netokiraliteet on 0, sest need tühistuvad.
See on teoreetiline näitlikustamise eesmärgil. Kui C-2 on kella 3 juures ahel ja C-3 on kella 10 juures hüdroksü. Molekul on endiselt 2R,3S, kuid see on natuke optiliselt aktiivne, sest kui te arvestate nurkasid, siis on teil netovõit, mis jätab molekuli pöörlema päripäeva umbes kella 1 juurde. Midagi, mille üldine spinn on suurem, oleks aktiivsem ja kristalliseeruks esimesena.

S, S aktiivne
S. R. Ei ole aktiivne
R, S mitteaktiivne
R, R aktiivne
MUTI MÄRGIB, ET TE RÄÄGITE SIIN DIASTEROISOMEERIDEST, mitte isomeeridest ja mitte enantiomeeridest.
R=D
S=l
Raseemiline met= D, L lisada kiraalset hapet. Kasutame l-tartsiiri, kuna see on odav ja looduslik

D-metüül+l-viinhape=
D, l-meth-tartaat

L-meth+l-viinsulfaat=
L,met-tartaat
L-metüülamfetamiini l-tartaat kristalliseerub esimesena. Hea jääb suppi.
Tahaksin tänada D. L. Desoksüefedriini võimaluse eest täna teiega rääkida . Kell on 6:39 hommikul
 
Top