Question Kuidas ma saan oma kodus ohutult kasvatada seeni?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
see on lihtne, võite leida mõned tuto youtube :

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nad ei võta palju valgust, nagu kompaktluminofoorid on palju
Nad vajavad veidi värsket õhuvahetust, kuid mitte liiga palju, sest niiskust tuleb hoida kõrgel. Üle 80%, kuid ideaalis vahemikus, meh 85-95%. Sa võiksid lükata kasti oma maja all asuvasse roomavasse ruumi ilma värske õhu ja valguseta ja seened kasvaksid ikkagi, kui nad hakkavad kasvama. Nad oleksid lihtsalt väga pikad ja tillukeste mütsidega.
Inimene võiks kirjutada raamatu selle kohta, kuidas seeni kasvatada, ja paljud on seda teinud. Olen ise kirjutanud mõned artiklid ühele riiklikule ajakirjale. Kui sul on konkreetseid küsimusi, siis ma vastan sulle, aga ma suudan ainult 10 lõiget päevas, maksimaalselt, nii et hajuta need laiali. Või küsige lihtsalt foorumis, seal ei ole palju seente kasvatamise postitusi.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63

seal r teised kasvukotid, kuid sellel on 100% või ur raha tagasi garantii ^_^.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
I
Kui elate kõvadusvööndis 1-7, siis kasvavad need õues teie põõsaste all. Saate seda teha mitmel viisil. Võiksite võtta ühe neist komplektidest ja maski ja kindaid kandes segada seda kotti õlgedest ja lehmapatjadest ning pärast iga kord, kui see loputatakse, lisada 1-1,5 tolli uut õlgi peal ja kui mütslid jõuavad pinnale, hakkab see uuesti vilja andma. Kui teie elukohas külmetab, siis Psilocybe cubensis konkreetselt ei tule ise tagasi, kuid on olemas viise, kuidas seda üle talvitada. Olen seda teinud Illinoisi ja Ohio osariigis.
Ma elan Kesk-Läänes, piirkonnas, mis ei ole tuntud oma maagiliste seente rohkuse poolest, kuid ma saan siiski looduses koguda piisavalt, et enamik inimesi saaks aasta jagu. Korra korjasin 2 tunniga 4 kuiva untsi. See oli avalikus pargis ja ma lihtsalt higistasin oma pallid ära, viskasin need toidupoesäkki nii kiiresti kui suutsin neid korjata.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ärge proovige kodus seeni kasvatada, sest te lõhute ennast õhku!
Nali naljaga pooleks... See on ilmselt ohutum kui rohu suitsetamine. Lihtsalt ärge sööge midagi, mis ei ole tervisliku välimusega seened.
Teine hea uudis on see, et ei ole midagi illegaalset, kuni sa tegelikult DRY seened oma valduses.
Ma kasutan vana PF Teki, mille leiad erowid.org. Purgid, survepann, rubbermaid-kastid ja kannatust.
Pole kunagi midagi väga tõsist viga saanud. Lihtsalt mädanenud purgi või kaks siin ja seal, sest ma ei olnud nii puhas, kui ma oleksin võinud olla, kui ma oma purgid süstisin.
Algaja jaoks on see päris hea koht alustamiseks. Üsna lihtne teha, raske ära rikkuda ja tulemused, mida me kõik tahame.

Kas väljaspool loode- ja kagurannikut - või õigemini loode- / kesklääne - kasvab midagi, mis ei ole liberty cap ?
Usun, et idarannikul ja kaugemalgi on söödav amanitsa liik. A. Muscaria var. Guessowii - on keegi neid kunagi proovinud?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
USAs on üle 100 hallutsinogeensete seente liigi. Nad jagunevad umbes 5-6 perekonda;

Psilocybe - sisaldab nüüd ainult aktiivseid seeni. Nad on kõik, mis ei ole aktiivsed, Psilocybe'ist välja viinud.

Panaeolus- sisaldab aktiivseid ja mitteaktiivseid liike. Enamasti leidub loomapõldudel, kuid aeg-ajalt leidub neid ka elamuprojektide värskelt rajatud murus ja üks rühm kasvab rohust rohttaimestikus. Mõned reserveerivad perekonnanime Copelandia Panaeolus- tugevate liikide jaoks.

Gymnooilus - tavaliselt surnud seisvatest või langenud puudest. Enamasti oranžikas üleüldse. Oranž müts oranž varre oranžid kolded oranžid eosed. Mõnikord punasemad. On olemas aktiivsed ja mitteaktiivsed liigid, mida on sageli raske ja krüptiline eristada. Üleüldse kibe ja ebameeldiv.

Conocybe on 2 liiki, mis on aktiivsed USAs. Nad on väikesed ja kasvavad murul või metsapõrandatel.

Pluteusel on NAs vähemalt üks aktiivne liik. Puidu peal, valged - roosad kolded. Vaba varrega pruunikas müts. kallis kilbseene on üldnimetus.

Seal on hallutsinogeenne seen, mis parasiteerib tsikaadide korjuseid.

Inocybe on väidetavalt mitu aktiivset liiki, kuid teised Inocybe sp. on mürgised ja nende eristamine on raske.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma ei teadnudki, et neid on üle 100... wow... kus need on, lol?
Seente jahtimine/identifitseerimine oleks suurepärane oskus, tundub küll üsna hirmutav. Ma ei usu, et ma kunagi tunneksin end piisavalt kindlalt, et ise ohutult tuvastada ja tarbida. Tundub nagu veel üks elukestev tegevus, mida ma ainult kriimustan, kui ma isegi üritan proovida.

Ma arvan, et hallutsinogeenseid püütakse vaiba alla pühkida ja märgistada neid kui mürgiseid ja mida mitte, et inimesi ära hoida... vähemalt enamik identifitseerimisalast teavet näib olevat selline lähenemine. Mind huvitaks ilmselt rohkem see, et ma suudaksin neid identifitseerida ellujäämise seisukohast. Milliseid neist võiks kasutada toiduks? Millised teised ei ole söödavad? jne. Oleksin väga rõõmus, kui keegi nagu sina saaks minuga metsas jalutuskäikudel rääkida, et oleks võimalik mind koolitada. Võibolla vaatan kunagi juhatajat. Ma eeldan, et see on see, mida sa kunagi tegid?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
hallutsinogeensed taimed, kuldne teejuht on päris hea. seal on mõned üleliigsed asjad nagu umbrohi, kuid seal on ka mõned taimed, millest isegi mina ei teadnud. im kindel, et on ka teisi teejuhte, kuid see on lühike, magus ja sellel on pildid :D

nautige!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma vist vaatasin umbes 2 aastat metsas seeni, enne kui sõin ühte. Seeni võib rühmitada mitmeti ja sageli, kui suudate selgitada perekonda, on see piisav teave, et teada saada, kas seda võib süüa. Palju kordi ei saa seeni ilma DNA järjestuseta usaldusväärselt liigiti kindlaks teha, aga seened ei hooli sellest, kuidas sa neid niikuinii nimetad 🤷. Õnneks on palju seeni, mis on eristatavad ja kergesti identifitseeritavad, nagu näiteks morel seened või maitaki
 
Top