kui palju metüülamiini kilogrammi ketooni kohta? klient nõuab 230g

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mul on klient, kes nõuab, et ma teeksin tema jaoks partii, kasutades

230 g metüülamiini
1kg mdp2p
.75 elavhõbedat

See on välja lülitatud. Ma tahan lihtsalt kinnitada teile, enne kui ma kliendile vastan, et ma ei saa teha 230g metüülamiini HCl kg ketooni kohta.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
saab vastata, kuid kust saaks elavhõbedat?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lihtne juurdepääs. Elavhõbeda kallutuslülitid ostate kas ebayst või amazonist või tellidate neid Poola keemiaettevõtetest. Elavhõbedat ei ole tõesti nii raske hankida.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
kinaaber on samuti hea otc-allikas, seda müüakse pigmendina või mineraalidena.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja et vastata küsimusele: Ma arvan, et P2P ja metüülamiini molaarsuhe on 1:1.
Metüülamiini molaarmass on 31 g
P2P molaarmass on 134 g
1000 g P2P = 7,46 mol
7,46 mol metüülamiini = 7,46 * 31g = 231 g.

Teie kliendil on nii aju kui ka kalkulaator. Aga see sõltub ka sellest, millisel kujul teie metüülamiin on. Puhas vababaas? Lahus vees? Hüdrokloriidsool? 230 g on puhta molekuli jaoks. Samuti on parem kasutada metüülamiini väikest ülejääki.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust, ma ei märganud, et teie ketoon oli MDP2P. Selle molaarmass on 178 g. Seega oleks kg 5,62 mol. Mis tähendaks 174 grammi metüülamiini.

Aga sa kirjutasid ka metüülamiini HCl, mille molaarmass on 67,5 g. Seega 5,62 mol sellest oleks 380 grammi.

Seega õige vastus: 1000 g.s MDP2P + 380 G:s metüülamiini soola. Ütleme, et 400. Aga enne reaktsiooni tuleks ju sool muuta vababaasiks, eks?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tänan teid selle eest, ma ei teinud arvutusi ise enne postitamist. Ma sain küll teise numbri ja sain aru, et minu metüülamiini mass oli aluse jaoks.

Minu qeustion siin peaks olema, kas ma saan seda tõhusust standardse Al/hg-ga, kasutades metüülamiini HCL atmosfäärirõhul? Ma olen oma sünteesi aluseks võtnud teised sünteesid, nagu osmiumi al/hg, mis ilmselt nõuavad rohkem metüülamiini HCl.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Minu arvates on kummaline, et nad ei ole lisanud Ali kogust, eeldan, et nad viitavad bori redutseerimisele. Meetodid, mida ma olen Internetis leidnud al/hg jaoks, kasutades metüülamiini HCl, kasutavad kõik suuremaid metüülamiini koguseid, inlc labtop boro reduktsiooni. Mul on tunne, et ma ei saa 400 g kg kohta kasutada, kui ma ei kasuta rõhu all olevaid anumaid ja/või muud katalüsaatorit, nagu plaatina. Ma soovin, et mul oleks natuke naatriumborohüdriidi, mida ma armastan proovida. Mul võib-olla on mõned STAB.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Arvan, et enamikus kirjutistes kasutatakse liigselt metüülamiini. Liiga vähe ei ole mõtet kasutada, sest see vähendab saagist. Ma ei ole 100% kindel, et molaarsuhe on 1:1, kuid reaktsiooni vaadates on metüülamiin lämmastiku doonor ja iga mdp2p molekuli kohta kantakse üle üks lämmastik. Seega peaks see olema 1:1. Enamikus minu poolt loetud kirjutistes kasutatakse siiski enam-vähem 1:1 suhet.
See: https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/redamin.nabh4.html
Osmiumi kirjutis nõuab, et molaarseks suhteks ketoon:amiin oleks 1:2. Ma ei tea küll, miks.

Aga miks peaks bori redutseerimisel kasutama Hg? Ma arvan, et alumiiniumi amalgaamimine on kaudne. Mis tähendab, et kõigepealt tehakse elavhõbedasoola.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, Tasub võtta 1:2 ülejääk (1:1,5 vähemalt) põhjusel, et metüülamiin on väga hästi lenduv ja te kaotate osa MeNH3 reaktsiooni ajal. Lisaks on peaaegu alati soovitatav võtta nukleofiilset reagenti liitumisreaktsiooni ajal veidi ülejääki, et parandada saagist.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, minu arvates on iga 1000 grammi fenüülatsetooni kohta vaja 1800 grammi metüülamiinvesinikkloriidi. Loomulikult on see minu tehniline kogemus pärast aastatepikkust uurimistööd ja kogemust
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Molaarsuhted oleksid umbes 1000g p2p ja 500g metüülamiini HCl, 1800g ei ole üldse mõttekas. Kui see on tõesti teie ''uurimistöö ja kogemuste'' tulemus, siis soovitan teil teha mõned sünteesid, mis vastavad rohkem teie keemiaoskustele, atsetoonperoksiid kilogrammi skaalal tundub imo sobilik.
 
Top