Question Kuidas LSA-d HBWRist välja võtta

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere

Kas keegi saab aidata mõne kasuliku kirjutisega - ma tahan eraldada LSA-d HBWR-seemnetest. Ma vajan abi suuremahulise ekstraheerimise puhul vähemalt 5 kilo seemnetest. Kas ma leian seda kuskilt? Parim on koos piltidega. Vean kihla, et suuremahuline ekstraheerimine on diferentseeritud kui väikesemahuline. Enne kui ma seda proovin:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Selle lihtsalt ei tööta - pärast filtreerimist on mul filtril pruun pulber, mitte kristalliline LSA.

Ma vajan mis tahes abi palun
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Proovin seda ekstraktsiooni. Morning glories - 100 grammi ja ma lõpuks pruun pulber - ei ole palju. Võib-olla see töötab HBWR-iga, kuid ma vajan midagi suurema skaala jaoks - vähemalt 1 kilo korraga. Kas see kirjutis on skaleeritav? BB foorumil ei leia ma suurt HBWR ekstraheerimist LSA hüdrolüüsiga. Internetis olevad kirjeldused on tehtud vedelate LSAde tootmiseks tarbimiseks, mitte suuremahuliseks ekstraheerimiseks, et saada kristalliline LSA edasiseks töötlemiseks.

Internet on täis LSA ekstraheerimist, kuid see ei ole see, mida ma tahan - ma tahan LSA-d kristallina, mis on stabiilne ja mida saab kasutada LSD tootmiseks.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tootja L .s. d alustada ergotamiini tartraat, teil on sünteesi selles foorumis, ergotamiini on parim viis luua lsd, rohkem EASY AND FAST
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ma arvan, et puhaste kristallide saamiseks oleks vaja teha kolonnikristallograafia. Kahjuks ei ole selle jaoks lihtsasti jälgitavat tehnikat olemas, selle kohta peaksite lugema teadusartiklitest.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tänan teid. Just seda ma kartsin. Ma kontrollisin Reddit ka ja see on tõsi - ei leia anobydy, kes on LSA tsistal kujul, stabiilne, mitte mingis happelises vees... Ma vaatasin ka vanu pabereid 60-ndatest aastatest, mis käsitlevad tungalteraalkaloidide ekstraheerimist (Adam Gotlieb - hape), kuid see on üsna keeruline ja ma lootsin saada mingit lihtsat kirjapanekut. Tänan teid info eest ja oma uurimistöö käigus saan mõned andmed LSH kohta hommikupuhastitest. Selle huvitav - on reddit:

Zero nausea morning glory LSH Tek põhineb 2022 LSH uuringul 20 pildi ja 7 reisiaruandega, looduslik LSD
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Alkoholi ekstraheerimine või DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kas te võiksite seda täpsemalt selgitada? Ma kasutan Kash's tek, kuid see tundub tarbetult keeruline... Tulemused on üsna suurepärased, kuid idk mõtlesin, kas on olemas parem tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kasutage soxhlet ekstraktsiooni ja lahustina võite kasutada etanooli ja metanooli segu
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Sa mõtled, et piisab lihtsalt moosiks muutmisest ja seejärel etanooli lisamisest? Mis saab rasvade, taimsete kiudainete ja muude alkaloidide kohta?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Nad lihtsalt spämmivad kõiki hiljutisi teemasid, mida nad leiavad. Seda tehes ei saa puhta väljavõtte, kuigi see tehniliselt toimib. Siin me arutasime teks, et saada kristallid kui lõpptoode, ei võta arvesse seda, mida ta eespool ütles (välja arvatud soxhlet, soxhlet on suurepärane)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kas soovite ekstraheerida või isoleerida puhast LSA-d? Kui soovite ekstraheerida, ei ole alkoholi ekstraheerimisel midagi halba.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Võin soovitada seda videot üldiseks ekstraheerimiseks
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Või siis proovige kasutada happe/baasi meetodit, sest mõned rasvad ja õlid on muutunud pH-ga lahustumatud
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ma olen sõna otseses mõttes koolitatud laborant, ma tean, kuidas ekstraheerimist teostada. Mida ma tahan öelda, on see, et te postitate väheseid jõupingutusi nõudvaid sõnumeid, mis ei ole antud teema suhtes asjakohased
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Mulle tundub, et teil mõlemal on tegelikult head punktid! T0lek511-l on õigus selles mõttes, et kui me räägime ainult "ekstraheerimisest", siis võib piisata etanooliekstraktsioonist.

Samal ajal püüame saada nii puhast kui võimalik LSA-d, mis nõuab nii ekstraheerimist kui ka isoleerimist, nii et arhe ei ole vale.

Ei usu, et T0kek511 tegi vähese vaevaga postitusi, sest tema poolt antud info oli huvitav sellisele inimesele nagu mina, kes on algaja. Ja mul on sügav austus teile kaks on tegelikult spetsialistid.

Ma arvan, ja see on minu arvamus, et te poisid olid liiga vaenulikud üksteise suhtes, kuidas rääkida! Me kõik oleme tsiviliseeritud keemikud (mina, mingi hahahaha ei saa võrrelda teiega), me oleme võimelised tsiviliseeritud vestlusteks :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Aluselisatsiooni korral kipuvad rasvad seebistumise tõttu kokku klumpida, eks? Või räägin ma jama rn?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Selles The Vespiary dokumendis on kõikvõimalikud katsetatud ekstraktsioonimeetodid - sealhulgas kristalliseeritud LSA ja LAA abil
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top