Kuidas valmistada alfa-PVP-d neljas etapis

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Me oleme teile, mu noored kokad, juba näidanud, kui lihtne on teha mefedrooni ja amfetamiini.
Kus mefedroon on kuninglik eufooriline narkootikum ja amfetamiin on vana hea kiirus, meeldiv, hingelähedane kiirus...
Ja nüüd on aeg teha midagi raskemat. Me ütleme teile, kuidas valmistada alfa-pürrolidinovalerofenooni, tuntud ka kui, Alpha-PVP, A-PVP, Alpha.

Alfa on stimulant. Ja kuigi amfetamiini kasutatakse ka kiirendamiseks, ei saa neid nimetada vendadeks.
Võimas, vihane, kiire, ökonoomne - neid sõnu võib öelda A-PVP kohta. See on tõsine narkootikum ja seda tuleb käsitleda ettevaatlikult.
Kuid kui leiate õige lähenemise, on Alpha-PVP teie tugev sõber.
Alfa on üsna lihtne sünteesida otse köögis ja me näitame teile, kuidas seda teha



A-PVP lihtsaim süntees 1L purgi või pudeliga.



Reaktiivid:
  1. *Alfa-bromvalerofenoon- 100g
  2. Etüülatsetaat - 200ml
  3. Pürrolidiin - 70ml
  4. Söögisooda - 100g
  5. Vesi
*Käesolevatelpäevadel avaldame alfa-bromvalerofenooni sünteesi meetodi.
Tegelikult on selle lähteaine sünteesimiseks kaks viisi, millest kumbki on omal moel huvitav.



1) Süntees

Valage 100 grammi (grammi, mitte milliliitrit) alfa-bromvalerofenooni liitrisse ja lisage 200 ml etüülatsetaati ning hakake hästi segama. Kui lahus on homogeenne, lisage õhukese joana 70 ml pürrolidiini, jälgides, et segu ei keeks ega kuumeneks liiga palju. Pärast valamist sulgege purk kaanega ja seadke ajaks 2 tundi. Selle aja jooksul tuleb lahust aeg-ajalt aktiivselt segada. Pärast 2 tundi lisatakse purgile 400 ml vett ja segatakse paar minutit.

2) Õli ekstraheerimine ja loputamine

Loputamiseks sobib hästi ühe liitrine kruvikorgiga pudel. Valage segu pudelisse ja lisage 400ml 30-40ºC vett. Sulgege kork ja segage segu paar minutit hästi läbi. Seejärel oodake fraktsioonide selget eraldumist, mis võtab 15-20 minutit. Üleval on vaba a-pvp alus etüülatsetaadis (õli), allosas vesi. Me vajame ülemist kihti.
Alumine kiht tuleb ära lasta. Selleks pöörake pudel tagurpidi ja avage kork veidi. See võimaldab pudeli sisu aeglaselt välja voolata. Kui pudelisse jääb ainult ülemine kiht, tuleb tühjendamine lõpetada.
Sõltuvalt õli puhtusest võite seda kuni kolm korda pesta 250 ml vee või sooda lahusega (20 g sooda 250 ml vee kohta).

3) Hapestamine

Hapestamiseks kasutatakse soolhapet ja atsetooni, mis on segatud vahekorras 1:10.
100g alfa-bromvalerofenooni vajab tavaliselt kuni 20-30ml soolhapet ja 200-300ml kvaliteetset kuiva atsetooni. Parem on valmistada happelahus vahetult enne hapestamise alustamist.
Hapestamine toimub väikeste portsjonite kaupa ja segu segatakse pidevalt. Segamiseks on mugav kasutada õhukest pikka 1ml süstalt või süstlakolbi. Happelahuse lisamisel moodustub sade ja segu läheb isekuumenevaks. Kui segu muutub liiga paksuks, võib seda lahjendada 50-100 ml atsetooniga (võimalik on ka rohkem). Segu ei tohi olla liiga paks, muidu on seda raske välja filtreerida.
Pärast hapestamise lõpetamist tuleb segu jahutada ja hoida 12 tundi sügavkülmas. Ärge unustage kaane purgile panna.
  • Hapestamisel on soovitav määrata segu pH näitajatega. Kui pH=5 on saavutatud, lõpetatakse hapestamine.

4) Kristalliseerumine

Lahustage puhas pulber vodkas (või 50/50 alkoholi/vee lahuses) proportsioonis 1 g pulbrit 0,5-1 ml viina kohta. Kuumutatakse keemiseni, lastakse mõned minutid keema tõusta ja valatakse seejärel kristalliseerivatesse kaussidesse. Jäta toatemperatuuril kuiva õhu käes. Kui suurem osa tootest on kristalliseerunud, võite protsessi kiirendamiseks panna anumad sügavkülma.

100 g alfa-bromvalerofenooni keskmine saagis on 80 g a-pvp-d.

Täielikuks uputamiseks vaadake teemat alfa-PVP süntees (1-10kg skaala) koos täieliku videoõpetusega A-PVP sünteesimise kohta, kasutades suurt skaalat:
https://bbgate.com/threads/alpha-pvp-synthesis-1-10kg-scale-complete-video-tutorial.12/




See on kõik. Nagu näete, ei ole Alpha-PVP valmistamine isegi nii raske.
See on väga huvitav narkootikum, mis on suutnud tänavatel kanda kinnitada
ja armastada sadu tuhandeid kiirusnarkomaane.
Vahepeal, mu noored kokad, valmistame kodus uusi materjale põnevate eksperimentide jaoks.

Metamfetamiin on tulemas...
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
flakka stiilis, lahe.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Esimene samm saada raha. Teine samm mine parki. Kolmas samm leida edasimüüja. Neljas samm osta kraami :D
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Kui kõik teevad seda, et keegi ei ole allikas lol
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
samm -1, valmistage ravimeid ; samm 0, müüge neid, et raha saada
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Armastan seda, aitäh jagamise eest.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Kas pvp on võimalik konverteerida apvp-ks?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Te arvate, et

Polüvinüülpürrolidoon


?
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
kui soovite saada kvaliteetset toodet, säilitage pH 5,5. teostatud katsed. see on minu kogemus
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Mis siis, kui alfa-bromvalerofenoon on vedelik
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
alfa-bvp on õlivedelik
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Jah, kas ma võin neid segada ilma etüülatsetaadita, sest need on õli kujul?
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
jah, kui ma olen ostnud seda Hiina müüjatelt, segati pürrolidiini 2-bvp-ga ja sain a-pvp vaba baasi (ilma muude aineteta). seda saab kasutada suitsetamiseks, joomiseks ja süstimiseks.
 

Batracien

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere, mul on siin küsimus molaarse ekvivalentsuse kohta : Miks on proportsioonid erinevad kui videos ja teistes retseptides. 70ml pürrolidiini on 0,8mol ja 100g 2-bromovalerofenooni on 0,4mol, seega on 2 mooli pürrolidiini ühe mooli bromovalerofenooni kohta, kuid teistes õpetustes öeldakse, et iga mooli bromovalerofenooni kohta tuleb kasutada 3 mooli pürrolidiini.
Miks on mõlemal juhul vaja nii suurt ülejääki, kas ei saa kasutada lihtsalt 1mool/1mool ?
 
View previous replies…

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@WillD Ma vajan abi mõne sammu selgitamisel ....

Kui te eraldate vaba aluse a-pvp etüülatsetaadis (õli) (alfa-bromvalerofenoon)

Kas ma nüüd kuumutan seda 70c-ni, et etüülatsetaat ära aurustada? ( kui jah, siis kui kaua)

Siis hakkan lisama atsetooni ja hcl-i, et tuua ph5, siis sügavkülmas 12 tundi?
.......

Või pean ma

1 Kuumutada 70c-ni, et etüülatsetaat aurustada 2 siis pesta alfa-bromvalerofenooni vee ja sooda lahusega? ( kuidas ma seda teen, lihtsalt segan alfa-bromi sooda ja vee lahusega ja eraldan????)


Siis panen spereeritud ja pestud alfa-bromi atsetooni ja lisan hcl-i ph5 ja külmutan 12 tundi
 
Top