Kuidas vähendada/peatada iiveldust-oksendamist zeenide (opioidide) puhul

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
See on väga tüütu on muud asjad nagu suhkruvesi, mis aitavad iivelduse/oksendamise korral ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma ei võta konkreetselt zeneid, kuid i iiveldusvastased tabletid nagu nauzene aitavad mul enamiku ravimitega seotud iivelduse puhul. google ütleb, et dimenhüdrinat (dramamiin) ja b6-vitamiin võivad samuti aidata. lihtsalt veenduge, et mis iganes antiemeetikumid u võtate, ei interakteeru zeneid.

kui sa tahad midagi loomulikku, siis soovitan ingverit. neil on ingveritollid 4 hommikupuhangut, need aitaksid ilmselt. olen kuulnud häid asju ka aroomiteraapiast, eriti piparmündiõlist. akupressuur on mind varem aidanud, aga ainult kerge iivelduse puhul. esimene survepunkt selles nimekirjas töötab kõige paremini :3.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
dramamiin muudab opiaatide nagu prometasiini ja kodeiini puhul tugevamaks, samuti võite sellest komistada. ingveritee oli heroiini puhul piiratud kasutuses.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sellepärast ma lisasin hoiatuse koostoimete kohta. ive komistas dramamiinist varem, selle perse.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Mida tähendab zenes?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
lühend "nitatseenid"

tugevad sünteetilised opioidid
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Ravimid:
Ondansetroon (Zofran).
Metoklopramiid (Reglan),
Prometasiin (Phenergan),
Nende ravimite kombineerimine nitaseenidega võib üldiselt olla ohutu ja tõhus opioidide põhjustatud iivelduse ja oksendamise raviks. Siiski tuleb uurida juhiseid ja võtta arvesse individuaalseid omadusi.

P6-punkt, tuntud ka kui Neiguan, on akupressuuripunkt randmel, mida tavaliselt kasutatakse iivelduse ja oksendamise leevendamiseks. Siin on, kuidas seda leida: Sirutage käsi välja, peopesa ülespoole suunatud. Mõõtke umbes kolme sõrme laiuselt (umbes 2-3 tolli) randme alusest. See mõõtmine peaks algama kortsust, kus teie randmekaar paindub. P6 punkt asub kahe silmapaistva kõõluse vahel teie küünarvarre siseküljel. Need kõõlused muutuvad nähtavamaks, kui te oma randme kergelt painutate või kergelt rusikasse panete.

Piparmünditee või piparmündiõli võib aidata kõhtu rahustada.

Mõnikord võib iiveldust vähendada värske õhu kätte saamine või hästi ventileeritud kohas istumine.
Tugevad lõhnad, näiteks parfüümid või toiduvalmistamise lõhnad, võivad vallandada iiveldust. Püüdke viibida neutraalse lõhnaga keskkonnas.

Viimane, kuid mitte vähem oluline. Kui võimalik, võib väiksema annusega alustamine või annuse vähendamine aidata vähendada kõrvaltoimeid, sealhulgas iiveldust.
 
Top