Question Vesinikperoksiid

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Tere, kas keegi teab, kuidas ma saan ise valmistada suure koguse kõrge kontsentratsiooniga vesinikperoksiidi?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Vesinikperoksiidi sünteesimine ei ole tegelikult võimalik salajases keskkonnas. Kontsentreerida on võimalik segus sisalduva veesisalduse hoolika aurustamise teel. Kuid see peab olema ettevaatlik, kasutades madalaid temperatuure, sest proksiid laguneb keemisel veeks. Parim tehnika on kasutada vaakumkambrit ja kerget kuumutamist. Kuid see võtab siiski väga kaua aega. Tähelepanu:
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Oh ok, keegi rääkis mulle H2O2 generaatorist, kas te arvate, et see võiks olla kasutatav?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Ma ei usu, et see nii on. Need on ju H2O2 aurude tootmiseks H2O2 vedelikust? Või on teil link mõnele muule masinale?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
See oli see, mida lugesin, seal öeldakse, et täidate seda deioniseeritud veega. Ma ei tea tegelikult palju sellest, et miks ma küsisin

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Poeg, see on VESINIKGAASI generaator, mitte vesinikperoksiidi generaator. H2, mitte H2O2. See on ... veidi erinev.
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Oops my bad excuse me..., ja need, mis toodavad H2O2 auru H2O2 vedelikust, ei ole samuti kasutatavad?
 
Top