ma olen algaja, palun aidake mind skaalamise osas

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Tere, ma olen algaja.

Reaktiivid:
Sipelghape 10,98 g;
n-metüülformamiid (NMF; cas 123-39-7) 7,6 g;
MDP2P (PMK; cas 4676-39-5) 9,0 g;
Kontsentreeritud soolhape (HCl 36%) 30 ml;
Naatriumhüdroksiidi lahus (NaOH 35%) ~10 ml;
Dietüüleeter (või petrooleeter) ~150 ml;
Magneesiumsulfaat (MgSO4) ~15 g;
Metanool (MeOH) ~50 ml;
atsetoon ~50 ml;

Süntees:
1. 100 ml ümarpõhjalisse kolbi pannakse sipelghapet 3,66 g, n-metüülformamiidi (NMF) 7,6 g ja MDP2P (PMK) 9,0 g. Paigaldatakse tagasivoolukondensaator ja termomeeter.
2. Segu refluksitakse 150-170 °C juures 7 tundi, lisades perioodiliselt sipelghapet 7,32 g.
3. Pärast seda jahutatakse reaktsioonisegu toatemperatuurini, saadakse N-formüül-3,4-metüleendioksümetüülamfetamiini (N-formüül-MDMA) selge kollane lahus. N-formüül-MDMA lahust tuleb kaks korda pesta destilleeritud veega ja kuivatada MgSO4 kohal. Kuiv lahus filtreeritakse tahkete osakeste hulgast.
4. Sellele lahusele lisatakse kontsentreeritud soolhapet (HCl 36% 30 ml). Seejärel kuumutatakse reaktsioonisegu 80 °C juures veel 3 tundi.
5. Reaktsioonisegu leelestatakse mitme portsjoni naatriumhüdroksiidi lahusega (NaOH 35%) pH-ni 12. Reaktsioonisegu ei tohi üle kuumutada.
6. Toores MDMA vaba alus ekstraheeritakse leeliselisest lahusest dietüüleetriga (või petrooleetriga) 2 x 50 ml. Eetriekstrakt koos MDMA vaba alusega kuivatatakse MgSO4 kohal.
7. Pärast seda aurustatakse orgaaniline lahusti kergelt kuumutades soojas veevannis või pöörleva aurusti abil vaakumiga. MDMA vaba aluse õli töödeldakse vesinikkloriidiga ja saadakse ebapuhta MDMA vesinikkloriidi želatiinjas pruun sade.
8. Toores MDMA vesinikkloriidisool lahustatakse minimaalses koguses keeva metanooli (MeOH), mis on vajalik MDMA toorsoola lahustamiseks. Kuum lahus valatakse keeduklaasi koos jahutatud atsetooniga, moodustuvad kristallid. See segu jahutatakse toatemperatuurini ja vaakumfiltreeritakse, kristallid pestakse väikese koguse külma kuiva atsetooniga ja kuivatatakse õhu käes (või kuivatatakse vaakumkambris). Tootena saadakse kristalliline MDMA-hüdrokloriid.
9. MDMA-hüdrokloriidi võib veel kord ümberkristalliseerida, et saada pruunid kristallid, mille sulamistemperatuur on 147-148 °C.

Meetodist tahan ma ümber kujundada X100. Võin teha X100 Erinevad reagendid meetodist või mitte.

sammust 6
Kui ma tahan muuta x100 numbrile alates sammust 6 pean kasutama x100 lahust. suuruse järgi ka?

Tänan teid vastuse eest lugupidamisega.
 
Top