Ma tunnen end praegu rumalana (selle liiga palju), kuidas ma arvutan happe, mida ma vajan amiini vababaasi neutraliseerimiseks.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Nii et ma leidsin selle saidi ja minu komplimendid ma olen uus selline communicatian...
ma proovisin Nabh4 / Cucl reduktsiooni ja jah 20gr p2np arvesse (määrdunud) 16gr amiinid... nii et see on tore

Aga mul on 2 küsimust
1* kui palju fosforhapet 85% vajan ma 10ml freebase jaoks ? @ hetkel ma ei saa aru, et ma tahan õppida, kuid hiljem...

2* Kas on hea viis ei rauda pls p2p ?

Vabandust minu halb inglise keel ja ma hingasin liiga palju i gues peace !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw ma lihtsalt võtan freebase ja destilleerida seda auru võtab wile kuid ma vihkan happeline alus ja ma arvan, et see on parem ma ei saa öelda saagist, sest ma kasutasin mõned amiin puhastada leackart vähendamine ...

ja nii ma küsin ma küsin veel üks asi ma saan teha metüülamiini hcl on olemas võimalus ma saan toota meth väikeses mahus ?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ma teen, kuid nii et mul on viide, kui palju hapet ma wil segada metanooliga, nii et nüüd ma tean seda lisada 5ml ja kontrollida testreisidega, kui ma olen peaaegu lisanud kogu happe / metanooli.. tavaliselt ma kasutan 30 ribasid, sest ma vihkan seda, kui ma pean alustama uuesti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kasutage ühte riba korduvalt, kandes tilka segust osasse riba.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
mul oli need kulud
jah hea id ma tellisin nüüd odavaid 1 ribaga laktoosipaberit.
enne oli mul neid calrothi plastribasid 4 plokiga.
 
Top