Mul on vaja kogenud kokkade teadmisi, palun!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuidas ma olen edukas, kui koduses keskkonnas ei ole karmides tingimustes klaaskaalusid? On väga raske varjata kõik minu ümber teadlikud kristallid. Ma olen pikka aega artikleid lugenud, kuid minu teada ei ole ühtegi kokteili. Kas te saate mind selles aidata? Ma tahan seda kõige lihtsamalt ja kergemini valmistada, nii, et seda saaks pidada õnnestunuks, isegi kui see ei ole täiuslik. Kuna ma elan Türgis, siis on tingimused tõesti keerulised.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Te praktiliselt küsite, et saaksite korraga nii süüa kui ka süüa kooki. See ei ole teostatav.

Võtke aega, et lugeda sünteesiaruandeid, mida soovite sünteesida, amfetamiini, kristalli jne. retseptides on kirjutatud lähteained, seadmed jne. valige vastavalt oma tingimustele.

Parimate soovidega
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Teil on õigus, see nõuab tõesti kannatust, kuid tundub, et mul on vaja meistrit, kes hoiab mul kätt, kui ma neid treppe üles ronin. Infrastruktuurina õpin ma oma nulli lugedes veel midagi, aga ma olen juba mõnda aega oodanud. Teie kommentaar oli minu jaoks tõesti oluline, aitäh.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sellised terminid peavad minema. me oleme keemikud või operaatorid või tehnikud või teadlased, kui tegemist on keemiaga. kui me räägime sarmas või melantiinide valmistamisest, siis IMO on kokad õiged.
 
Top