ma otsisin siin, kuid aitab mind molaarses suhtarvus reaktsioon p2np raua

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ma kasutasin otsingumootorit siin, kuid ei leia seda, mida ma understoud on 1 mol p2np 3 mol rauda
nii et ma kavatsen vähendada 1 mol p2np 163gr, nii et ma vajan 165 gr rauda ja mõned fecl katalüsaator.

Aga siis ma leidsin selle:

Kui fenüül-2-nitropropeeni redutseeritakse rauapulbriga happelises keskkonnas (näiteks äädikhappes või vesialuselises soolhappes), siis nitroalkeen redutseeritakse oksiimiks, mis seejärel hüdrolüüsitakse happe poolt soovitud fenüül-2-propanooniks.
Fenüül-2-nitropropeen (10 g, 61 mmol) lahustati 75 ml HOAc-s ja tilguti aeglaselt Fe-pulbri (32 g, 0,57 mol) 140 ml HOAc-s tagasivoolavasse lahusesse.

seega peaksin 1 mol p2np jaoks lisama 500 grammi rauda ?

ma lihtsalt kavatsen alustada ma kasutan hcl 30 ja ma lahustan p2np lihtsalt piisavalt glasuuris ja lisan 170gr rauda koos hcl 30%-ga

ma ei olnud suur saagis ma proovisin pikema aja refluks ja reccomended 1,5 tundi see mees.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
wholy shit on hakanud aurudestilleerima, ma ei näinud mingit kollast õli.... nii et ma vahetasin püüdekolbi ja lisasin kolbi veidi tolueeni. vesi on selge ja tolueen on kollane. vesi on neutraalne (ph) mis see shit võib olla ei ole piisavalt rauapulbrit ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
teine kolb 5mm kiht pudel 500ml ja kõik smalll kollane õli päkapikkude vees ja mõned põhja, väikesed partiid ma kunagi näinud seda läheb aeg reaktsiooni üles kui skale läheb üles ? see ei kõla loogika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
teine kolb 5mm kiht pudel 500ml ja kõik smalll kollane õli päkapikkude vees ja mõned põhja, väikesed partiid ma kunagi näinud seda läheb aeg reaktsiooni üles kui skale läheb üles ? see ei kõla loogika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ma arvan, et ma ei ole loogika nii selle kõik hea 3the kolb vahetada ja selle peaaegu 50/50 kiht imelik nagu mina rahu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
btw saagis enne vaakumi, auruga destilleeritud ja ei ole veel keedukolbi pestud.
nii et mul oli 120 ml punakat p2p.
nüüd valmis destilleerimine formamiid ja punakas p2p mul on ainult pilt gues selle umbes 100ml
 

Attachments

  • Z6pzIqQ0EA.jpg
    Z6pzIqQ0EA.jpg
    2.5 MB · Views: 202

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ma ei ole nii hea @ saagikus aga see õli on nagu vesi väga väga vähe lõhn armastan seda. nüüd ma loodan, et enne seda partiid kasutan (ise) tellin Nabh4 et see on ainus viis kuidas minna raua jama on sitt elavhõbe on lahe reaktsioon aga mürgisus on fuck. järgmine kord otsin b pulbri asi
 

Attachments

  • anhOVcdsoJ.jpg
    anhOVcdsoJ.jpg
    2.3 MB · Views: 188

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Millisel kujul oli rauapulber, näiteks õhukeselt purustatud?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
kasutada 3-4 päeva jooksul raua pulbristamiseks kuulveskit, mis võib mõjutada
 
Top