Pildid, mida te darkwebis avaldate.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Tere. Mul on veel üks lihtne teema.
Pildid, mida te postitate darkwebis, võivad teid ohustada, eriti kui olete müüja (müüja)
Näiteks, te võtate fotot oma säravatest asjadest, kuid te ei pruugi aru saada, et peaaegu iga telefon jäädvustab isegi mitte fotot, vaid METADATA teie seadme kohta!
....
Ma otsisin näide, et ma saan tõestada teile, kuid, veebilehed, mis näitavad metaandmeid ei näidanud, mida ma tahan. Aga igatahes, politsei on kohtuekspertiisi vahendid nad saavad otsida oma seadme, ja veelgi hullem teie asukoha. (kui te olete sisse lülitatud loc. serv. kui pildistamine) nii et see viga võib maksta teile raha advokaatide või vabaduse.

Ma ei räägi jama, kui ma olin "väike poiss" täpselt nii, kuidas ma sain busted. (Ma lihtsalt on meeles, et kui ma olin üles laadida pilt nii et ma otsustasin jagada seda kogemust teiega!)

Politsei spetsialistid on kaasatud jälgida tumedas veebis narkokaubanduse ja nad üritavad erinevaid võimalusi, et saada meid busted. (Ma loodan, et nad ei tea sellest foorumist veel)
(see viimane asi, mida ma tean allikast, st, oli õlles koos IT-politseinikuga lol)
Hoia end turvaliselt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Meie foorum eemaldab automaatselt metaandmed, kui laadite üles foto. Seda on lihtne kontrollida. Võtke foto ja kontrollige selle metaandmeid, seejärel laadige see foto foorumisse üles, laadige see tagasi ja kontrollige uuesti allalaaditud pildi metaandmeid.
 
Top