Question <investigation & study> saastunud metamp pt I: katsetamine, analüüs

phenethylope

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere inimesed

taustalugu : pikk lugu lühidalt, ma sain mingi pask perse meth! Ma olen olnud selle veebisaidi äärelinnas umbes aasta aega, kuid otsustasin teha ametliku tere.

kiirest FTIR-testimisest kõigepealt, seal oli natuke ketamiini. Minu uurimistöö põhjal on nad mõlemad siiski vees lahustuvad ja ei ole kindel, kas on olemas lihtne meetod.
Kõige hullem on see, et selles oli neid väheseid (rohkem kui väheseid) punaseid, sinakaspruuni juppe... Ma pole kunagi potentsiaalselt 3-kohalistest ostudest kunagi sellist vastikust kohanud. Minu piiratud teadmistest tundub, et see on valesti pestud prekursori tüüpi rämps ikka sees.

tegevuskava: Im kavatsen saata üksikasjalikuma proovi kohta, mis kasutavad nii pindmise Ramani kui ka FTIR-i.
Ma võin koguda kõige ilusamat killustikku ja teha kiire pesu ja võib-olla isegi minu esimene ABE.

küsimus -
kas on olemas väljakujunenud marsruut ketamiini ja metamfetamiini eraldamiseks?

Lisan täna hiljem pilte, aitäh kõigile kes seda loevad
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Kui neutraliseerida hape, siis aluse kujul met lahustub atsetoonis kloroformis ja eetris ning keta,I've ei lahustu atsetoonis ja eetris ning lahustub kloroformis ainult osaliselt. Atsetoon tundub mulle ilmselge valik. Incouldnt leida mingeid andmeid ketamiini hcl lahustuvuse kohta, kuid tõenäoliselt lahusti, mis lahustab 1 ja mitte teisi
 
Top