Kas sulfaatsoolasid eelistatakse amfetamiinide puhul mingil põhjusel

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ma tean, et kontsentreeritud väävelhappes ei ole vett, nii et see on soola valmistamisel ideaalne, kuid kas see on peamine põhjus, miks enamikus õpikutes nähakse sulfaatsoolasid?

Ma lõpuks kuradi õnnestus saada amfetamiini freebase ja nüüd on küsimus, gaasi see või atsetooni / väävelhappe tee.. ya know?

whats the lowdown on kõik see ?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Amfetamiinsulfaat ei ole hügroskoopiline, mis on peamine põhjus. Samuti tehakse amfetamiinmonofosfaati, see on pehmema toimega. Atsetooni segamine väävelhappega on väga halb mõte - see annab täiendavaid lisandeid, kasutage alkoholi ja väävelhappe segu. Fosforhapet võib kombineerida atsetooniga.
Vesinikkloriidist saab väga kiiresti veepuru, see tõmbab väga tugevalt vett õhust välja.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jah, öelge mulle seda pärast seda, kui ma teen täpselt seda, ka ma oleks pidanud teadma tbh.

Enne kui ma midagi tegin, istusin seal 20 minutit ja mõtlesin, et wtf, mida ma saan kasutada väävelhappe lahustina, millega see ei reageeri... idk miks ma ei mõelnud alkoholile... ma arvan, et ma lihtsalt mäletasin selle dehüdreerivat jõudu ja eeldasin, et see reageerib alkoholiga...... Eeter ei toiminud, ei lahustunud heksaanides/heptaanis, (tagantjärele - duh). lisasin seda atsetoonile ja kohe ei reageerinud midagi, aga ma olin seda viga varemgi teinud, aga seekord ei näinud esialgu mingit valget paska, nii et ütlesin, et fuck it.....

See sai kuradi räpane kiiresti.......

nii et sa ütled, et kasuta väävelhapet isopropüülalkoholiga, eks? ja tilguta see sisse? sest see on täiesti kuradi mõistlik.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ma segasin atsetooni väävelhappega
Selles ei ole lisandeid, see on suurepärane toode
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Väävelhape on atsetooni polükondensatsiooni ja sellele järgneva polümerisatsiooni katalüsaator. Mida suurem on happe kontsentratsioon, seda kiiremini toimub reaktsioon.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lisage rohkem
Kui kolm atsetooni molekuli kondenseeruvad kontsentreeritud väävel- või soolhappe toimel, tekib sümmeetriline trimetüülbenseen (mesitüleen)
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
no hes õigus, see on selline valge mingi nööriline jama. ei tundu vees lahustuvat. Kui väävlit atsetoonis piisavalt pikalt suures kontsentratsioonis jätta, muutub see ka punaseks.... vähemalt minul muutus see...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kui ma kuivatasin oma amfetamiini päikese käes, muutus see oranžiks või peaaegu punaseks


Nii et ma ütlesin härra G. Pattonile ja ta ütles mulle, et kui ta puutub kokku ultraviolettkiirguse või hapnikuga, reageerivad need ja rikuvad toote, nii et hoidke neid toote kuivatamise ajal valguse ja õhu eest eemal.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Samuti ei tohi jätta atsetooni koos väävelhappega pikaks ajaks
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Teie lisandid on tõenäoliselt taastamise etapis ja mitte happest atsetooniga
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ükskord tegin vea, kui kasutasin väävelhapet atsetoonis ja sain räpakat kollast pulbrit, mida on väga raske maha pesta, sarnaste sünteeside puhul ei olnud probleeme, kui kasutasin hapet alkoholis.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Minu läks umbes 10 aastat tagasi punaseks, kuid see ei tundu olevat mõjutanud selle käitumist või kasulikkust
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma püüdsin pikka aega saada atsetooni ja väävelhappe segu soolamiseks ja ainus viis mesilaatide tekkimise (punane värvus ja kohutav lõhn) vältimiseks oli kasutada külmutatud külma atsetooni ja hapet, kuid isegi suurima ettevaatusega muutus see mõne aja pärast (paar tundi) punaseks. Minu kogemus kinnitab seda, mida w2x3f5 ütleb, et väävelhappe-IPA segu on soolamiseks palju parem.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Lugesin, et A-fosfaat on USAs levinum, sest selle keemistemperatuur on madalam, nii et seda võib suitsetada. Kuid sellega kaasneb probleem, et seda tuleb ladustada kuivalt.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Fosfaadiga on probleem, kui monofosfaat see kuivab hästi pärast vastuvõtmist, ülejäänud fosfaadid on räbu, mida ei saa kuivatada
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kas need on umbes 85%-lise fosforhappe enda konsistentsiga, välja arvatud... kleepuv?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sõltuvalt fosforhappe kogusest saate erineva koostisega soola. Standardina lahjendatakse vaba alus atsetooniga ja lisatakse fosforhapet tilguti kuni ph 6. Atsetoonis oleva pulbri konsistents peaks olema tahke, mitte nagu räbu. jah 85% fosforhape on hea soola valmistamiseks, kui te selle kohta küsisite
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ei. Miks kuivatades amfetamiini fosfaat IPA-s on jäänud "siirup", alguses arvasin, et see on fosforhape, kuna see on sama konsistentsiga, kuid see ei ole happeline. Nüüd ma mõtlen, et see võib olla muud soolad
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
iive got that syrup a few times too.... no idea what it is either, and id get that using sulfuric acid. usually happens when i use too much and go below ph 6, but idk could be a fluke... ive failed much more times than ive succeeded, but ive succeeded, found a method that works great for me and so i just stick with that...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ma ei saanud soola alkoholis, ma tegin fosfaati ainult atsetoonis, see kristalliseerub selles hästi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamiinmonofosfaat tuleb valmistada tiitrimise teel vees, soovitud ph on 5 kuni 6. Monofosfaati ei saa valmistada alkoholis, sest kui lisada fosforhapet 75 või 85% ei ole oluline, nagu on või alkoholis olevasse alusesse tuleb punkt, kus kogu amf muutub järsku mulliks ja see ei võta enam hapet vastu. Nii et teil on polüfosfaatide segu . Seda mullimassi ei ole probleemiks kuivatada ja see kuivab ilma probleemideta ja seda võib tarbida ja see ei ole halb, kuid mitte monofosfaat.
Monofosfaat, mida saab teha, kui lisada vett ja siis lahjendatud fosforhapet alusele mittepolaarses lahustis ja siis segada püha jama välja mõlemast, on see eelis, et see on palju rohkem vees lahustuv kui polüfosfaat ja ka rohkem kui sulfaat. See suurem lahustuvus tähendab paremat biosaadavust ja see on veidi kiirema toimega kui teised soolad. Ainult karbonaatsoola olevat parem, aga ma ei ole kunagi proovinud seda teha.

Nüüd kui teete monofosfaadi vees midagi juhtub, mis teid kõigepealt häirib: Fosforhappe lisamisel näete kõigepealt, et sool langeb lahusest välja ja see teeb teid rõõmsaks. Kui lisate veel hapet, siis äkki kogu sool -puhub! - kaob jälle ära! Erinevalt väävelhappest, kus see on halb, on see fosforhappe soolade puhul just see, mida te tahate, sest te tahate seda, millel on parim vees lahustuvus. Mida saad ph 5 kuni 6 juures ja pärast vee eraldamist ja aurustamist.

Punane värvimuutus, mis ilmneb liiga palju happe lisamisel, ei ole põhjustatud happest või amfetamiinist, vaid lisanditest, peamiselt P2P ja kergelt aluselistest lisanditest, mis on tulnud protsessi käigus. P2P läbib kenasti aurudestillatsioonid ja A/B-menetlused, kuna see on aluste ja hapete juuresolekul amfoteeriline, eriti alustega, ütleme, et see muutub äkki palju laiemalt vees lahustuvaks.
Tõeliselt puhas amfetamiini alus ei muuda värvi, ükskõik kui palju hapet te lisate. Ükski reaktsioonijärgsetest protokollidest, mida ma siin olen näinud, ei tekita tõeliselt puhast amfetamiini baasi ja seega ei ole lugemine värvimuutuse (roosast punaseks) probleemi kohta üldse üllatav.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
atsetoon töötab palju paremini, sellest tekib hea tahke sool, ilma räbita. Ma isiklikult kontrollisin seda juba 2005. aastal))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Seoses p2p ja värvimisega toetan. see on tõsi. P2p ja selle derivaatide lisandid annavad värvi kõrvalsaaduste tõttu, see kehtib ka p2np ja p2p sünteesi puhul, amiin pärast fraktsionaalset destillatsiooni kõrgses vaakumis ei värvi, kui kasutatakse liigset hapet, puhas amiini alus on täiesti värvitu ja läbipaistev.
 
Top