Kas see on tõesti selline faux pas? (AKA, kas ma olen persse?)

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Kord küsisin ühelt müüjalt, ei nimeta, kes või kus, kui palju asendusainet (ja tugevat) opioidi oli nende valmistatud pillides, enne kui ma ostan? Nad vastasid mõnevõrra ärritunult, öeldes: "Kuidas te saate sellist asja küsida? sellel ei ole midagi pistmist tehingute tegemisega!" Ma oleksin eriarvamusel.

Taustaks:
Noh isik müüb mitmeid pille,nimetades neid ütleme, Dilaudid 2mg, Dilaudid 4mg, Dilaudid 8mg pressitud pillid, kuid reklaamib, et see ei ole dilaudid selles, kuid tegelikult teine (väga tugev) opioid ma ei nimeta, et hoida müüjate info 100% võimalikult anonüümne praegu, kas nad on sellel foorumil või mitte.

Kas see on tõesti selline faux pas? Ma mõtlen, kurat, kas me kõik ei taha jääda ohutuks ja mitte tappa ennast või oma sõpru, kellele me neid tablette anname? Kuidas kellelgi oleks aimu, kui palju võtta? Kuidas ma võin usaldada, et te segate põhjalikult aktiivse opioidi ja sideaine ja teate puhta ravimi ja sideaine protsentuaalset osakaalu, et öelda, et teha võrdväärsus (selles pillides on ###mg/mcg opioidi Y, mis on opioidide ümberarvestustabelite järgi võrdne näiteks Dilaudid 2mg-ga).

kui te ei ole pettur ja müüte erinevaid pillide nimetusi erineva identiteedi all, kuid olete siiski aus ja ütlete, mida neis on, siis peaksite te teadma, mida iga pill umbes sisaldab.... kas see on selline kuritegu, et seda küsida?

Kas ma olen persse?
 

Teko

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Võin rääkida teile, mora, eetika, metaeetika. Aga kui sa tahad lihtsalt pille alprasolaami selle ok. Kui ta vihastab küsimuse peale, siis sellepärast, et ta teab, et ta teeb midagi valesti ja püüab vältida, et tema kaup on räpane. Kui ta müüb teile midagi, mida ta ei öelnud, mis see on, siis on see pettus, st see on midagi ebaseaduslikku, eetiliselt võttes astub ta performatiivsesse vastuolusse, müües midagi, mida ta ei öelnud, et ta müüb, seega on see ebamoraalne. Tegelikult ei ole narkootikumide müümine vale, sest see ei ole vastuolus ja kõik narkootikumidega seotud pahad on sellest sõltumatud, see on sama, kui öelda, et me peame keelustama pliiatsid, sest need võivad tappa, lisaks sellele, et narkootikumide keelustamine toob maffiale erakordse kasumi, millest nad võivad riskida oma eludega ja kuna neil puudub juurdepääs kohtule või avalikule julgeolekule, peavad nad kehtestama oma õigust ja kuna nad on mitteintellektuaalsed inimesed, siis teevad nad seda valesti.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Kaldun nõustuma... Antud juhul oli mees otsekoheselt öelnud, et pillide pressimisjälgedel, kui vaadata, oleks öeldud oksükodoon, aga ta ütles, et kindlasti EI ole selles oksükodoon. Kuid ta ei ütle, kui palju oli selles teist opioidi (mis oli antud juhul üsna palju tugevam)... nii et jah, ikka ebaeetiline, kui te minult küsite. Tundub, et see mees on nüüd niikuinii pettur pärast seda, kui ta oli mõnda aega seaduslik. Tüüpiline evolutsioon. Nii et arvan, et ma vältisin kahte kuuli, surmavalt ja rahaliselt.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
No ma ei ütleks selle kohta, et see on you.i wouldnt osta midagi ei olnud väide, et sisaldab seda või teist väidet. kes kurat tahab osta tundmatut, narkotesti reaktiivi saab ainult nii kaugele. osta midagi kellelegi nõuab comittment oma veendumust, "see on see, mis kurat see on". võib-olla see on ainult mulle
 
Top