[Jungle Method] 15 minuti keeramine mis tahes BMK glüdaat, mis läheb happega.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
See ei ole midagi erilist;
  1. 1KG glüdaat (võib olla ka vedel).
  2. 1KG vett (kuumem vesi tähendab vähem hapet).
  3. 1,2L väävelhapet 98%.
Seda saab isegi IBC-sse skaleerida, kui valada hape aeglaselt sisse, samal ajal veidi segades.

Mina ei teinud, aga parim oleks teha suletud klaasil ja lasta aurud läbi PTFE vooliku mullida tugevasse leelisse või vette koos söögisoodaga.
Kui teete nii kuumutamisega, saate oma happelahustit uuesti soojendada, et seda uuesti kasutada.

Ärge kasutage seda roostevaba terasega, ükskõik millise kvaliteediga. Isegi titaaniga on see soovitamatu.
HDPE plastikust džunglimeetodite puhul, klaasist korduvkasutamiseks.

Pidage meeles, et selles reaktsioonis on aurud, mis kõige tõenäolisemalt teevad redutseerimist, pärast seda reaktsiooni peate panema pH 14 ja seejärel pH 7 ja kas vaakum destillatsiooni või keeta 130 kraadini ja kasutada edasistes reaktsioonides. Kui te ei kasuta plaatinat hüdrogeenimisega ja õli on selge, võite üldiselt kasutada ilma vaakumita.

Ma pean mainima, et minu värv on väga selge väävelhappega, mis tavaliselt ei ole nii selge (ilmselt sellepärast, et ma kasutasin siis puupulka või oli liiga palju vulkaniini)
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Minu mitte destilleeritud fenüülatsetoon BMK 5449-st näeb välja selline:

Iw8EftZzFm


Kas ma peaksin muretsema?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Proovige väävelhappega ja te näete. Väävelhappega, kui vähe põletatud saate otse leelist välja elavhõbedareaktsioonist ilma ekstraheerimiseta.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tundub, et te kahjuks ei saanud naljast aru. Põhjus võib olla selles, et te pole kunagi elus näinud puhast P2P-d, aga ma lihtsalt oletan.

Kahjuks pean ütlema, et see "meetod" on jäledus. See ei ole ka mitte glütsidaatide, vaid glütsiinhappesoolade jaoks, mis ei ole sama.

Aga ma ei ole siin, et jutlustada moraali, ma saan aru, et see on kasumikeskne, ilma et see arvestaks kvaliteeti ja see sobib hästi Leuckarti praktiseeritud ja "Paste" tootele, millel on üha vähem pistmist tõelise amfetamiiniga. ja sellepärast müüakse seda kui "Amphetamine Ultra +++" või sarnast, 90% kofeiini, 5% mõned Cathione põhinev RC, ülejäänud on jama ja pritsimine amfetamiini baasi üle kõike kalalõhnaga. See on siis optimeerimise tipp, kuna ei pea üldse läbi käima keemia vaeva. Mõelge vaid, kui palju aega saate sel viisil kokku hoida!

Siin foorumis oleksin tänulik, kui inimesed hoiduksid sellest, et nimetaksid midagi puhtaks, mida ei ole kunagi puhastatud ja ka laboris ei ole kunagi testitud. Ma räägin kõigist "suures mahus" sünteesi amfetamiinist, metamfetamiinist, mefedroonist. A-PVP jne.

Nagu öeldud, ma ei kritiseeri seda kõike, igaüks peab selliseid küsimusi ise otsustama, kuid las jääda reaalsusesse ja ausaks, vältides enda petmist, uskudes, et need aja kokkuhoiu ultra lihtsustatud viisid lõppevad kvaliteetse tootega.

thx.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kui te vaakumdestilleerite pärast seda, kui teie toode on puhas, ei nõua kõik meetodid destilleeritud aineid. Põhjus emde meetodi nad kasutavad vaakum P2P on, sest kallis plaatina

Teie ei jutlusta siin, kuid on erinevus 100ml partiide või 100L partiide vahel.

Lisandid on ka fosfori happe reduktsioonides, sest lahtiselt kasutavad nad alati inox 316L (või isegi madalam), mis läheb õli lõpuks näete, kui teie valge fosfor muutub roheliseks.

Ja seal on vahe p2p redutseeritud väävelhappega või valge fosfori saate ise kontrollida elavhõbeda redutseerimine ja panemine leeliselahju üks keeratud väävelhappega otse läheb peal erinevalt teist (I d sa kasutad kuuma leeliselahju)

Aga amk sa ei loe seda Intel kuskil
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
vaata jb ära lase kellelgi sulle midagi öelda.. uskuge mind ma ei tea sittagi.. ainus asi, mida ma tean, on raha. sa oled väga lähedal tagaukse tee.. usu mind... jätka kuradi ja sind premeeritakse... :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Sellel ei ole mingit mõtet, vabandust.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
fosforhape või hcl hüdrolisys? keegi ütles mulle, et sidrunhape annab parimaid tulemusi
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
kas te viitsite meile öelda, millist hapet millises koguses te kasutasite selle imelise P2P saamisel? :)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Juhul, kui te võidate, vajan fosforilist :LOL::LOL:
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ta katsetas erinevate hapetega, kuni sai rahuldavaid tulemusi ja jäi selle juurde. katse ja eksitus on teie parim sõber.
Andke keemiale ja teadustööle veidi armastust ja te võite saada tasu.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u visata on kiiresti kasutada kuiva jää
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ja siis kohaldatakse käsitsi kuumutamist ?

See tühistaks ju 15M pööramise ?

Ma teen, kui ma setup glas kuidas seda teha
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
mida te mõtlete pöördumise all? ja kuidas nimetatakse pärast seda reaktsiooni saadud ainet selles olekus? aitäh!
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Mis tahes bmk pulbrit, mis vajab hapet pööramiseks, saab selle meetodiga väga kiiresti muuta bmk õliks.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, milline on teie saagikus?
 
Top