Teades, milliseid kemikaale võib olla riskantne tellida?

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Esiteks vabandust, kui see on vale osa foorumi palun liigutage teema, kui see ei ole, kus ma oleksin pidanud postitama.

Tere, kuidas ma saan teada, mida on ohutu tellida ja mis võib silmaringi tõsta?
Otsin teavet seoses kemikaalide ostmisega ELis teistelt Euroopa ettevõtetelt, kuid võib-olla Hiinast ma arvan, et seda oleks raske öelda ilma minu täpset riiki halvustamata, kuid kas on olemas mõned üldised ELi suunised, mida ma saan vaadata, mida tõenäoliselt kohaldatakse minu suhtes lisaks võib-olla mõnedele kohalikele eeskirjadele, mis on lisatud ELi eeskirjadele. Kas ma pean töötama keemiatööstusettevõttes, et neid suuniseid teada saada, või on need avalikult kättesaadavad?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Ma arvan, et see on suurepärane küsimus
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
53
Reaction score
31
Points
18
Siin on kirjutatud kogu seadusandlik. igal riigil on oma eeskirjad nii idk, millest riigist te nii.

See on üsna suur artikkel, kuid igatahes on palju Chems, mis on ohtlik käsitleda igas ELi riigis:
Esiteks: efedriin, pseudoefedriin (jah, sest see on peamine amfetamiini lähteaine).
Samuti: IPA, P2NP, kloor ja palju muid anorgaanilisi kemikaale.
Metüülamiin peaks olema samuti ohtlik, kuid hiljuti nägin, et seda müüakse selge veebi kaudu nagu mitte midagi. (Allegro: biogo)

Eksperdid nagu g.patton peaksid varsti vastama, nad jälgivad selliseid teemasid. nad peaksid sulle rohkem ütlema.
 

Blammo

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 25, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Lihtsalt mõte, mitte täpselt reegel või seadus.

Vaadake soovitud kemikaali, näiteks amfetamiini, ja leidke otsene lähteaine, näiteks P2P. Te otsite kemikaali või kemikaale, mis teeksid P2P, nimetame seda bensaldehüüdi, reaktsioonis, mida saate teostada.

Te peate võib-olla minema kaugemale tagasi ja uurima, mida saab kasutada bensaldehüüdi valmistamiseks, ja reaktsioone, mida saate soovitud skaalal läbi viia.

See võib toimida praktiliselt ükskõik mille puhul.

Selliste asjade puhul nagu lahustid, otsige üles põhjus, miks neid kasutataksegi, ja uurige seda. Ütleme, et tellite formaldehüüdi, saate aru, miks seda kasutatakse. Õppige selle asja kohta, et te teaksite õigeid sõnu öelda, kui teilt küsitakse, miks te seda tellite.

Ettevõtete loomine võib mõnikord elu lihtsamaks teha. Äriühingud ei pane pahaks, kui nad saadavad asju ettevõtetele, võrreldes eraisikutega. Inimene, kes tellib palju formaldehüüdi, on veider, kuid taksidermiaettevõte, kes tellib formaldehüüdi, ei pruugi isegi uudishimu tekitada.

Lihtsalt mõned mõtted
 

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
@Blammo Suurepärane juhis Ma otsin õigustatud põhjused, et osta kõike, nii et mul oleks mõistlik vabandus, kui keegi küsiks.
@amphmnamii Hea nimekiri. Ma teen otsingu kõige kohta ja uurin ka kohalikke õigusakte, enne kui midagi tellin.
 

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
@miner21 Tänan lahkeid sõnu, loodan õppida ja tahan enne tegutsemist küsida ja kontrollida asju. Võib-olla aitab see ka teisi.
 
Top