labori seadistus sünteesi 4-mmc algaja jaoks

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, umbes kaks nädalat tegin ma oma parima, et õppida ja mõista sünteesi 4-mmc jaoks. Nüüd tahan ma luua laboratooriumi ja valmistada ette oma esimest sünteesi väikeses mastaabis. Minu eq nimekiri on: ohutuslaboratooriumi riistad, tilgutuslehtrid, magnetiline segisti, ümarpõhjaline kolb (2L minu puhul madala skaala puhul), kondensaator, buchneri lehter, keeduklaasid, ph-ribad, vaakumpump ja kamber, eraldussahtel ja pyrex-klaas. Kas ma jätsin midagi vahele? Ja äkki on teil mõni hea nõuanne alustamiseks. Tänud juba ette.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,496
Solutions
4
Reaction score
1,028
Points
113
Deals
1
Te olete sel nädalal juba kolmas mees, kes seda küsib. On inimesi, kes teevad seda popp-pudelites metsas. Mida on tegelikult vaja? Tegelikult mitte midagi. Mõelge sellele, et eraldussahtel näeb välja nagu keemiavarustus, kuid gallonitäis zip-lukk-kotti, mille nurga od ja visake ära, näeb välja nagu mitmetähenduslik prügi. 2l ümmarguse põhjaga kolb näeb välja nagu keemiaklaas, aga 2-liitrine popsiklaas näeb välja nagu mitmetähenduslik prügi.....
 

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Üsna huvitav vaatenurk. Ilusat päeva
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
83
Points
28
Deals
9
Kui teil alraedy on seadmed i d soovitan
50, 100, 200, 400, 800 keeduklaasi
ja 1000, 2000 ml laiu keeduklaase

2x lusikas-spaatel

termomeeter :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,496
Solutions
4
Reaction score
1,028
Points
113
Deals
1
Te kindlasti tahate buchneri lehter saada peene friti. Mõned klaaspipetid on käepärased. Sa pead mõned konteinerid kruvi lapsed, klaasist. Alihn kondensaator tagasivooluks. Ditch plastist kek klambrid, nad murduvad kiiresti saada mõned raske seina torud, sest see, mis tuleb komplektis kokku kukub kergesti vaakumi all, kuid võite kasutada seda kondensaator vee. Akvaariumipump, et pumbata vett ( või aspiratior) segada baarid
 
Top