• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Otsite lahtise metamfetamiini tarnijat

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Sooviksin, et see oleks USA-USA, kuid olen avatud importimisele. Ma olen ostnud 4lbs $6k eest ja loodan midagi selles vahemikus. Ma olen valmis painduma, kui kõik muu on seda väärt. Otsin kedagi, kes on usaldusväärne, kellel on hea toode, suhtlemine ja kes saab pakendi välja panna vähem kui nädalas. Lmk kui see oled sina
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Sa mõtled D-meth,või rassemiline 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
USAs saab see olema raseemiline
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Mul on 300 naela käepärast Californias Mul oli probleeme laevandussüsteemiga, kuid see on nüüd fikseeritud jätke mulle sõnum aadressi, et saata teile minu patune toote kohustus
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal kuidas ma saan saata oma aadressi on pgp ok või muu
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ma võin aidata USAs rassemaatilise. minu hind on veidi kõrgem...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Kas on õnne?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ma võin aidata uues Orleans'i piirkonnas lmk kuidas u soovite, et ma saadan info. Ka hinnad ja kui kaua jne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
See olen mina, härra. Ma võin saata neid teile meile, kuid me saame 1850 tükk ja see ei ole BS, mis on igal pool see on tõeline asi, kuid kui te teeksite mõnikord me võiksime saada seda alla 6i. Ma olen usaldusväärsuse kehastus isegi kui tundub, et keegi teine ei hooli sellistest asjadest. Saab teha paki palju kiiremini kui nädalas ka.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Teine asi, mida ma võiksin mainida, on see, et ma oleksin väga ettevaatlik, kui tegeleksin inimestega, kes annavad teile täpsustusi asjadest, mida nad ei tohiks, kuna õiguskaitse kipub püüdma sel viisil luua usaldusväärsust ja nad ei näi mõistvat, et see on probleem. Ma olen ise selles üldises valdkonnas ja ainsad, kellel oleks 300 kilo ja kes teile ütlevad, et nad on, ei oleks need, kellega te tahate kohtuda. Ma ei vihka ma lihtsalt jutlustan äärmuslikku ettevaatust selles konkreetses suunas, äärmuslik.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas see töötas teie jaoks välja, härra? Ma ei näinud, et see oli 6 kuud vana. Kui teil peaks tekkima mingeid probleeme, pidage meid meeles. Tänu
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ei, härra, ma võtsin teiega ühendust, et näha, kas teie 4 naela metamfetamiini jaht oli edukas, kui mitte, siis olen teid katnud. Te teate nüüd kaks legaalset allikat.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas te ei ole enam turul on, et miks ma ei olnud vastus teile. Kas see ei loe trapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma olen ikka veel siin ja saan paki posti teel 24 tunni või myh vähem, nii et äkki peaksite meid proovima?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Olete ikka veel meiega atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Teate, et kunagi ei tee haiget, kui teil on varukoopia?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
me oleme võimelised sship tahes kogus meilt saata mulle pm, kui olete tõsiselt huvitatud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Viimati vaadatud 13. mail. Ma armastan mind hea mõistatus 🤷 teeme küsitluse, kas ta:
1. Sai ühe neist 5 pätist seal üleval, kes üritasid teda telegramile/wikrile/meilile meelitada?
2. Sai selle ühelt tegelikult kontrollitud narkodiilerilt sellel saidil (olen isiklikult kinnitanud 2 neist)
3. See oli mingi poiss, kellel oli märg unenägu oma sõbranna maksude tagastamisega ja ta oli lihtsalt aknast ostmas
4. Tema ema nägi Tor'i oma arvutis ja lõpetas, et ta laseb tal seda kasutada.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma usun, et see ei ole ükski neist, mida ma arvan, et ta sai kinni. Seal on sarnane nimi online Ameerika uimastitööde töörühma Loode. Ma tahaksin küll kindlalt teada, sest ma arvan, et tunnen seal paar nime ära.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sarnaselt loe trapula? Kui see vastab tõele, siis kahtlustan, et teda on mõnel neist sõnumiteenustest politsei poolt narkodiilerina teeseldud peibutisena meelitatud. Ma olin selle pärast Lab Expressi puhul mures. Need $100 8 palli kokaiini pidi olema lõks, kuid koristasin oma maja, leidsin lähedal hea postkasti ja hammustasin. RIP lab express. Teie kokaiin lõhnas nagu pitsapood, kuid see oli põrgulik diil.
 
Top