Mefedroon ravis mu depressiooni!

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Tere, mul on 4 aastat olnud depressioon, alates sellest, kui kovid alustasid, hakkasin isoleeruma ja kaotasin palju sõpru ja kaotasin oma sotsiaalsed oskused. Ma olen proovinud kasutada kõiki depressioonivastaseid ravimeid ja ükski neist ei aidanud tõesti. Mul oli alles hiljuti mefedrooni joomine, kus ma võtsin umbes 100-200mg mefedrooni iga päev 2 nädala jooksul. Pärast seda on minu depressioon paranenud, ma tunnen end kõige paremini, mida ma olen kunagi tundnud. Olen taastanud kogu oma isiksuse ja kõik, mida ma olen kaotanud. Ma ei ole kindel, kuidas see juhtus, kuid ma olen igavesti tänulik 4-MMC-le minu päästmise eest.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
207
Reaction score
213
Points
43
Mul on kahju kuulda, et teil on olnud raske depressiooniga võidelda, kuid mul on hea meel, et teil läheb paremaks. Tahan siiski pakkuda mõningast kriitilist konteksti seoses teie hiljutise mefedrooni kasutamisega. Isegi mitte teie konkreetse juhtumi puhul, sest ma ei tea palju taustaandmeid. Aga neile, kes seda loevad ja võivad arvata, et mefedrooni võib kasutada ravimina.

Kuigi on arusaadav, et teie kogetud positiivne muutus tundub sügavalt, võib mefedrooni või sarnaste ainete kasutamine depressiooni eneseravi eesmärgil olla riskantne ja praegu kogetud mõju võib olla ajutine või tulla pikaajaliste tagajärgedega.

Mefedroon mõjutab selliste neurotransmitterite nagu serotoniin, dopamiin ja noradrenaliin - ajukemikaalide, mis mõjutavad meeleolu, energiat ja naudingut - vabanemist. See äkiline tõus võib tekitada ajutist eufooria tunnet, suurenenud sotsiaalset sidusust ja vähenenud depressioonisümptomeid, mis võib selgitada, miks te tunnete end praegu palju paremini.

Siiski võib mefedrooni pikaajaline kasutamine viia nende neurotransmitterite ammendumiseni, kuna aju püüab tasakaalu taastada. See viib sageli "krahhi" või "come down" faasi, millega võib kaasneda tõsine depressioon, ärevus ja meeleolu ebastabiilsus.

Tundetud kergendus võib olla ajutine, kuna mefedroon mõjutab aju oma olemuselt. Pärast stimulantide joomist kogevad kasutajad sageli lühiajalist kõrgenenud meeleolu akent, kuna nende aju kompenseerib neurotransmitterite ammendumist, kuid kui see mõju möödub, võivad depressiooni või ärevuse sümptomid naasta, sageli intensiivsemalt.

Ma mõistan pettumust, et mitmete antidepressantide proovimine ei ole edukas. Depressioon võib olla väga resistentne ravile ja ei ole haruldane, et inimesed tunnevad end pettununa traditsioonilistes lähenemisviisides. Siiski on olemas alternatiivsed ravimeetodid ja elustiili lähenemisviisid, mis võivad olla jätkusuutlikumad ja vähem kahjulikud kui mefedroon, näiteks:
  • Ravid: Kognitiivne käitumisteraapia (CBT), tähelepanelikkusel põhinev kognitiivne teraapia või psühhodünaamiline teraapia võivad aidata lahendada mõningaid põhiprobleeme, millele ravimid üksi ei pruugi olla suunatud.
  • Elustiil: Regulaarne kehaline treening, struktureeritud sotsiaalne suhtlemine ja mindfulness-praktikad mõjutavad tõestatult positiivselt meeleolu.
  • Uued lähenemisviisid: Ravid, nagu ketamiin või psilotsübiinravi, mis toimuvad meditsiinilise järelevalve all, on raviresistentse depressiooni puhul üha enam kasutust leidnud. Need ained toimivad teisiti kui traditsioonilised antidepressandid ja võivad pakkuda kontrollitavamat ja terapeutilisemat teed leevendamiseks.
Arvestades, kuidas te end praegu tunnete, võib olla kasulik rääkida oma kogemustest vaimse tervise spetsialistiga. Kuigi võib olla ahvatlev jätkata kasutamist, võib terapeut või psühhiaater aidata teil välja töötada ohutuma ja pikaajalisema plaani oma depressiooni juhtimiseks ja taasavastatud positiivsete aspektide säilitamiseks. Tasub ära kasutada hetke ja minna üle pikaajalisele strateegiale.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Täname teid vastuse eest! Ma ei ütle, et mefedroon iseenesest ravis mu depressiooni, kuid sellest tulenev suurenenud seltskondlikkus ja jutukus pani mind oma isiksuse ja enesekindluse tagasi saama. Samuti sain tagasi sidemed paljude sõprade ja perekonnaga.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
See on ainult mõneks ajaks. Ur depresion on nüüd maskeeritud. Loe hoolikalt, mida Paracelsus kirjutas u. Kui u ei näe spetsialist u ei ravi depressiooni.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Ma saan aru, mida sa üritad öelda, kuigi meeleolu tõstmine võib olla ajutine, siis see, et ma taasühinesin oma sõprade ja perekonnaga, on see, mis pani mind tegelikult paremini tundma. Minu depressiooni põhjustas minu isolatsioon, nii et see tõi mind sellest välja. Ma ei ütle, et ma ei ole depressioonis, sest ma olen mefedroonist eufooriline, ma ütlen, et mefedroonist tulenev suurenenud seltskondlikkus aitas mind isolatsioonist välja ja seeläbi aitas mind depressiooniga. Ma ütlen, et mefedroon aitas kaudselt, sest see pani mind suhteid taastama. Vabandust, kui ma kõlan ebaviisakalt või midagi, inglise keel ei ole minu emakeel. Olen proovinud ka lugematuid ravimeid ja teraapiaid, et parandada oma depressiooni ja sotsiaalset ärevust ja miski ei aidanud, nii et ma olen tänulik, et see aitas mind, isegi kui see ei aidanud otseselt, vaid andis mulle hoopis tõuke, et ma ise oma probleeme lahendada.
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
mul on olnud sarnane kogemus, rutiin ja mugavustsoon võivad tõesti teha teid "allergiliseks" uute kogemuste või tunne, et teil on eesmärk, ravim, mis paneb teid huvituma isegi kõige väiksematest ja tähtsusetutest asjadest või, meenutab teile, kuidas lapse eufooria tundub, minu tagasihoidlikul arvamusel võiks teha trikki mõnedel juhtudel düsfooria, mitte muidugi ajutine tõus serotoniini ja dopamiini, kuid mõtteprotsessid tehtud ajal kasutamine, mis võib viia psühholoogiline läbimurre.

kokkuvõtteks võib öelda, et eufooria on ajutine ja liigse tarvitamise korral äärmiselt kahjulik, kuid ebatavaliselt tugevama, kuid ajutise neuraalse aktiveerumise tõttu lihtsamaks muutuvad vaimsed protsessid võivad, kui inimene on valmis tegema tööd ja mitte lihtsalt mõttetult eufooriast toituma, aidata inimesel oma probleeme teistmoodi ümber mõelda, lõppude lõpuks on hingel mõnikord vaja lihtsalt nautida elus olemist.
 
Top