Metamfetamiini rekristallisatsioon

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Smz607vTYJ

Sissejuhatus

See teema on üksikasjalik kirjeldus menetlustest, mida tuleb teha, et moodustada ratseemilisi metamfetamiinvesinikkloriidi kristalle. Raseemilist metamfetamiinvesinikkloriidi (d,l-metamfetamiini) ei saa ümberkristalliseerida suurteks killustikeks nagu d-metamfetamiinvesinikkloriidi. D,l-metamfetamiini isomeeri eraldamiseks tuleb läbi viiaerinevaid protseduure.

Seadmed ja klaastooted.

  • keeduklaasid 800 ml x2; 150 ml x2.
  • Pyrex-kaussi (kristalliseerumisalus).
  • Trummel.
  • Filtripaber.
  • Kuumutusplaat.
  • Buchneri kolb ja lehter.
  • Vaakumpump.
  • Spaatel.
  • Klaasvarda.
  • Mõõtesilinder 100 ml.
  • laborikaalud (valikuline).

Reaktiivid.

  • Metamfetamiinvesinikkloriidi (150 g) vesilahus.
  • Destilleeritud vesi ~400 ml.
  • Etanool 88% 50 mL.
  • Etüülatsetaat ~70 mL.
  • Atsetoon ~70 mL.


Menetlus

1. Küllastunud metamfetamiinvesinikkloriidi (150 g) vesilahus lahjendatakse veega (150 ml) 800 ml keeduklaasis. Vedelam lahus filtreeritakse paremini paberfiltriga.
2. Lahus filtreeritakse läbi paberfiltri kristalliseerumisalusesse.
3. Lahus aurustatakse metamfetamiinvesinikkloriidi kristallideks pideval kuumutamisel 50-70 ℃ 3 päeva jooksul. See meetod ei võimalda saada metamfetamiinvesinikkloriidikillustikku (jää).
4. See meetod ei võimalda saada metamfetamiinvesinikkloriidikillustikku (jää). Saadud metamfetamiinvesinikkloriid viiakse 800 ml keeduklaasi ja valatakse 88% etanooli 50 ml ja 50 ml vee seguga, kuni see lahustub.
5 . Koolitusklaasist eraldatakse metamfetamiinvesinikkloriid. Seejärel viiakse lahus 250-300 ml-ni vesialkoholi lahusega (1:1; H2O:EtOH).
6. Lahus viiakse 250-300 ml-ni. Lahus aurustatakse toatemperatuuril.
7 . Aurutamine võib võtta aega ~1,5 kuud.
8. Kristallidele lisatakse etüülatsetaadi ja atsetooni segu (1:1) 80 ml ja segatakse.
9. Metamfetamiinvesinikkloriidi kristallid filtreeritakse läbi poorse Schott-filtri.
10. Seda pestakse osa etüülatsetaadi ja atsetooni seguga.
11. Metamfetamiinvesinikkloriid kuivatatakse püsiva kaaluni
.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kuidas saab metüülamiinvesinikkloriidist sünteesida metamfetamiini
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, metüülamiini saab kasutada fenüülatsetooni reduktiivsel aminatsioonil (P2P). See süntees on esindatud amfetamiinide jaotises koos videoõpetusega.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ma näen. Tänan teid, õpetaja. Olen õppinud veel ühe õppetunni
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, tohib küsida, kui minu naatriumetüülsulfaat on ainult 90 grammi, siis millist meetodit peaksin kasutama nitroetaani sünteesimiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, see on off-top. Palun küsige DM-is või spetsiaalses teemas.
 

Bilson2

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin küsida rumalat küsimust, et kuidas ma saan küllastunud metamfetamiinvesinikkloriidi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
On selgelt kirjutatud, kuidas...
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
😭 Palun aidake mind, mis on see lahusti, sest ma olen ebaõnnestunud ja kulutanud palju raha ja materjale Probleem on selles, et marsruudi [1] Moskva tulemus: me saame met-hy pulbrina. Kas on mingi järjestikune protsess, mida ma ei ole pärast [1] Moskva marsruudi lõpetamist jälginud? Tänan veelkord, kui mõni vanem ekspert saab mind selles küsimuses aidata. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
INDONEESIA KEEL
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
YR7v0YStol
 
View previous replies…

DRED

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mida tähendab küllastunud metamfetamiinvesinikkloriid ?
Video näitab seda vedelal kujul. Kuidas saab seda valmistada metamfetamiini güdrokloriidi pulbrist ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lahustage vees, vabandust, et seda ei ole videos selgelt öeldud. Metamfetamiini HCl 150 g vees 150 ml.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ilusat päeva, härra. Kas tõesti ei ole muud võimalust saada suuri kristalle kiiremini kui 1,5 kuud oodata? Olen proovinud kõiki viise, kuid see ei taha töötada. palun aidake mind.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, milliseid võimalusi olete proovinud?
 
View previous replies…

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ilusat õhtut, härra. Pärast foorumi uurimist proovisin seda protseduuri viimasena. Lisasin 100ml 35% HCL-i Toulene'ile, peaksin saama 220g METH-i ja ülejäänud peaks olema HCL-i sisaldav vesi. Aurutasin vee ära ja jõudsin 230g kaaluni, seega 10ml oli lahuses vett, siis lisasin 400ml atsetooni temperatuuriga 50 kraadi ja siis panin selle 12 tunniks külmkappi temperatuuriga 8 kraadi. Ja ma saan ikka väikesed kristallid ja mitte suured killud
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Te pidite seda teemat samuti lugema Rekristallisatsioon ja kuumfiltreerimine
Mida aeglasemalt lasete kristallidel kasvada, seda suuremad nad on. Ka aine puhtus mõjutab tugevalt kristalliseerumisprotsessi, nende kiraalsust.
Te ei saa 12h külmkapis vähemalt keskmisi kristalle racemilisest metamfetamiinist kindlasti.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jah, ma olen teiega nõus, härra, kuid ma proovisin ka 2 päeva ja tulemus ei olnud hea, ma olen tõesti meeleheitel selle üle:sleep::sleep:.Seda teemat tahan proovida teise-http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/en/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/ .
Mul on juba 9L atsetooni sügavkülmikus nädal aega.kas arvate,et see toimib
 
Top