Metüülamiini lahus metüülamiini.HCl-st

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
MDMA NaBH4 redutseerimise protseduuri lugedes öeldakse, et metüülamiinigaasi tuleb mullitada läbi metanooli.
Kas ma ei saa selle asemel lahustada metüülamiini HCl metanoolis, lisada stöhhiomeetriline kogus Noa (aeglaselt) ja seejärel eemaldada NaCl ja vesi kuidagi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah, metüülamiini vaba aluse saab kohapeal vees.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Lugupeetud sõber, mul on vaja toodet metüülamiini 40% lahus metanoolis. Kas ma saan teha metüülamiini hcl-st? Kas see on tõsi ja kui jah, siis kuidas te seda protsessi teete? Milline on protsess, mille abil saab metüülamiini molekuli kõige lihtsamalt ja kiiremini sisse viia?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, jah. Metüülamiini saab toota selle hüdrokloriidsoolast siin kirjeldatud protsessi abil:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/posts/4279/
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
ja mis on hea viis vabaneda soolasest veest metanoolis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Reaktsioon tuleb läbi viia vees ilma alkoholita.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ja kas sool mõjutab reaktsiooni üldse, kui see on metanoolis lahustatud?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Reaktsioonile ei ole mingit mõju. Võite selle sinna jätta.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ok, tänan teabe eest. Ma teen selle kohta kirjutise, kui ma sünteesi läbi viin.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Võite proovida lahustada NaOH-d metanoolis kuni küllastumiseni. Seejärel vaadake, kui palju NaOH lahustunud on, ja arvutage metüülamiini kogus.hcl. Lisage see metanoolile. Probleem on siin selles, et väga ebatõenäoline, et saate selle meetodiga 40%. NaOH ei lahustu metanoolis väga hästi. Lisaks saate metüülamiini soola ja leelise vahelisest reaktsioonist vett. Et hoida rohkem metüülamiini gaasi, tuleb metanooli jahutada, kuid kui see on külm, siis ei saa see lahustada nii palju NaOH-d. Nii et ma kardan, et teil on ainult üks võimalus: mullitada kuiva metüülamiinigaasi läbi kuiva metanooli.


Wikipedia ütleb, et NaOH lahustuvus metanoolis on 238g/L see on umbes 6 mol. See tähendab, et saate lisada 6 mol metüülamiini hcl, mis on 405g. See vabastab 6 mol gaasi, mis kaalub 186g. Nii et 1L metanooliga saadakse 186g gaasi, mis on kaugel 40%-st.
 
Top