moslemite kuritegevus + islamofoobia

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
postitan toimetatud versiooni minu vastusest arutelule vestlusringis:

im ei ole isegi moslem, aga mu ema on moslemi riigist (shes catholic tho) ja ma käin seal mõnikord (kõnealune riik on malaisia btw). nad on chill nagu sitt. miks nad ühes riigis on chill ja teises riigis tulistavad inimesi? selles ei ole mõtet. ma arvan, et te lihtsalt üldistate. pluss kui nad äkki käituvad ebastabiilselt, tähendab see, et neile avaldatakse survet, näiteks rassilisi pingeid. sellised inimesed nagu teie on põhjus, miks see juhtub tbh. ma isegi ei eita kuritegevuse statistikat, aga nagu... vaadake vähemalt põhjust. on kurb, et see juhtub, aga see ei ole VÄLJASELT nende süü. maailm on keeruline koht ja põhjus ja tagajärg on reaalsed.

"meie valged lapsed ei ole kunagi varem tulistamisi teinud" im ameeriklane, kuidas on võimalik, et enamik meie kooli tulistajatest on valged? põlisameeriklased võiksid väita täpselt sama, mida te väidate. see ei tee valgetest loomupäraselt kurja, see tähendab, et teatud valgetel inimestel on suur surve ja nad lasevad seda vägivaldselt välja. me peame neid rehabiliteerima, mitte tõrjuma. te olete hullud, kui arvate, et moslemite (või mis tahes muu vähemuse) "sissetungijateks" nimetamine parandab midagi. see "meie vs. nemad" mentaliteet on absoluutselt halvim viis asju ajada!

vaadake sõna otseses mõttes afroameeriklaste kuritegevuse statistikat. rassistid armastavad öelda "b-b-but nad on kõrgemad!! see tähendab, et nad on KURJAD!11!1!!!" EI! see tähendab, et nad on VÄLJASTAMATUD! kui inimesed on kehvas majanduslikus olukorras, kipuvad nad välja lööma. sõltumata rassist, on kuritegevuse statistika vaesunud piirkondades kõrgem! märkate, kuidas vaesemad piirkonnad on alati "halvad"? parandage majandus ja te parandate kuritegevuse määra. proovige lihtsalt aidata neid "sissetungijaid" ja märkate erinevust! vabanege sellest rumalast "vaenlase" mentaliteedist. see ainult teravdab niigi ebastabiilset olukorda. olete kunagi kuulnud mõistet "sotsiaalmajanduslik probleem"?

ükskõik, milline rühm kuritegu toime paneb, peaksime selle lahendamiseks koostööd tegema, sest ma võin teile kinnitada, et keskmine moslemi inimene ei toeta terroriakte ja nende rühma poolt toime pandud kuritegusid. kui üldse, siis peavad nad häbenema ja vihastama, sest sellised inimesed nagu teie tüübid üldistavad neid kui kurjategijaid ja lollpead. see on mõned valitud, kes teevad selliseid asju. see on kõik rassilised/religioossed rühmad vs. kuritegevuse küsimus. tõeliselt häiriv, kuidas inimesed arvavad, et mingi rühma diskrimineerimine aitab nende asja. jagunemisega kaasneb alati kaos. ühtsusega kaasneb rahu. seda ei ole raske mõista. töötage koos selle lahendamiseks ja te saate tulemusi.

ma saan aru, et see on vastuoluline teema ja kui keegi arvab, et ma eksin, siis parandage mind julgelt.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ka narkomaanidena ei näe enamik inimesi meid räpaste kurjategijatena? ka meie oleme teatud mõttes vähemused. kas me ei peaks tundma empaatiat sarnases olukorras olevate inimeste suhtes? kas me ei peaks tegema koostööd? see kognitiivne dissonants, mis mõnedel teist inimestel on, on kuraditosin. ma ei mõista kunagi inimesi, kes ei sobi "täiusliku kodaniku" arhetüüpi, kes diskrimineerivad teisi.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ma soovin, et me saaksime minna tagasi ja muuta postitusi pärast 10 minutit, sest ma mõtlen sittu tundide kaupa 😿😿 kuid veel üks postitus, siis ma lõpetan jonnimise. ma ei taha oma teemat ära pesta. kui mod saab mu viimaseid postitusi kopeerida ja kleepida algsesse, siis armastan teid igavesti (jätke kõik nii nagu on tho).

tõsiselt ma ei saa aru, kuidas narkomaanid saavad olla ksenofoobsed. me saame narkootikume ja lähteaineid üle kogu maailma. su järgmine uimastit võib olla tehtud või käideldud kellegi poolt, kes kuulub gruppi, mis sulle ei meeldi. kas see ei ole mingi silmakirjalik? ma tean mõned inimesed, kes on nagu "oi, ma ostan ainult ameerika kaupa", aga see pole narkomaailmas tegelikult teostatav, kuna see on reguleerimata. inimesed võivad valetada selle kohta, kus seda toodetakse/ kust lähteained pärinevad. lisaks on mõned kemikaalid mõnes riigis palju kergemini kättesaadavad kui teistes. isegi kui me oleksime täiuslikus maailmas, kus keegi ei valetaks, oleks kindlasti väga raske saada midagi, mis on valmistatud TÄIELIKULT ühes riigis, näiteks ameerikas. isegi kui see oleks võimalik, oleks hind hullumeelne.

mõelge sellele, kui seotud me oleme uimastitarbijatena. see veebileht on hämmastav näide. ma võiksin kohtuda kellegagi teisest maailma otsast ja meil võiksid olla samad huvid ja uimastite valik. ainus asi, mis meid lahutab, on geograafia. me oleme globaliseerunud kogukond. me oleme üks keha. see on nagu käsi, mis vihkab jalga. oleme kõik siin kasulikud, nii et mis teeb ühe inimese paremaks kui teise? mõtle meie ülemaailmsele kogukonnale, enne kui üritad kedagi vihata. fr
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Radikaale on igasuguseid. Lähis-Idas on äärmuslikke kristlasi. On äärmuslikke juute, on isegi äärmuslikke budiste. Kogu separatism, mida me maailmas näeme, on meedia poolt tahtlikult toodetud. See on mõeldud selleks, et hoida kõiki üksteise suhtes kahtlustavana ja hoida tähelepanu eemal valitsusest. Ainult siis, kui lülitate uudised välja, saate vabaneda vihkamisest, mida need levitavad. Ma lõpetasin uudiste vaatamise ja olen 1000x vähem eelarvamusi ja vihkamist. Asi on selles, et nad valetavad. Palju. Kui nad on lõpuks sunnitud tunnistama, et nad valetavad. Kahju on tehtud. Blockbuster pealkirjal on 1000x suurem mõju kui 1 lõigu tagantjärele tagasivõtmisel .
9/11 on suurepärane näide. See pani miljonid inimesed vihkama moslemeid ja Lähis-Ida inimesi. Sõltumata sellest, millist väljamõeldisliiki te järgite, ei ole meedias kujutatud sündmused need, mis toimusid. Kui George W. Bush läheks kaamera ette ja ütleks otsesõnu, et ta kasutas oma ressursse LKA endise juhina, et korraldada kogu see asi, et saada toetust meie nõudmistele vastu seisvate Lähis-Ida riikide allutamiseks, siis poleks see praegu isegi oluline. See ei saaks eetrisse, ei oleks mingeid mässusid. Sõna otseses mõttes ei juhtuks midagi.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ma ei vaata ka uudiseid. see on mürk. isegi suhteliselt "erapooletutel" allikatel on varjatud eesmärgid, kas tahtlikult või mitte. niikaua kui midagi on kirjutatud inimkätega, paistavad nende tõelised mõtted läbi. võib-olla kõlab see skisofoobselt, aga ma keeldun laskmast oma meelt teiste inimeste poolt programmeerida.

mõned inimesed arvavad, et see muudab mind maailma sündmuste suhtes teadmatuks. see ei ole absoluutselt tõsi. ma tean kõike, mida pean teadma, mis on kõik tähtsamad, sest kui midagi on tõeliselt oluline, ei ole mul vaja uudiseid, et sellest kuulda. keegi ütleb mulle ja ma teen ise uurimistööd, et veenduda, et ma ei impeeri lihtsalt nende arvamusi. ma ei pea teadma poliitikast, sest süsteem on niikuinii võltsitud. ma olen olnud mõlemal pool poliitilises spektris ja pärast seda, kui ma lõpuks eemale astusin, sain aru, et iga pool on kuradi loll. neil on narratiiv, mida nad tahavad tõestada. ainus viis objektiivselt maailma vaadata on näha asju ja mõelda nende üle nii, nagu nad tulevad.

uudised on lihtsalt inimestele, kes tahavad oma kinnitushoiakut täita ong... ja seda teevad inimesed, kes ei taha midagi muud kui külvata lõhestatust ja kaost. uudiseid teevad rikkad soojamõtlejad idiootidele.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Breaking Bad'i puhul on tegemist õnneliku keemiaga ja selle väga arenenud protseduuridega, mida tuleb järgida, et saada peen lõpptoode. BBgate ei ole rakendatud maagia läbi neetud palvete. Religioon on nagu alkeemia. See on kahetsusväärne ajalooline koormus, mida tuleb vastandada. Kristlus on vähim koormus. Milline teine religioon toodab terroristlikke massimõrvareid, vägistajaid, antisotsiaalseid degenerante? Olete kuulnud nendest kristlikest või budistlikest jõugudest, kes moslemite maid laastavad? Probleemidest immigrantide=töötavate tai:s, hiinlaste, korealaste, jaapanlastega? Te teate kristlaste või budistide maadest, kes kohtlevad naisi vähem vabalt ja lugupidavalt? Kes karistavad ja tapavad geisid? Te teate neid moslemi euroopa riike, kes lasevad neid uskmatuid elama asuda, et neid integreerida ja nüüd on neid laastanud madalapalgelised ahned grupiviisilised immigrandid. Islam ei olnud kunagi tõeline osa hipiliikumisest. RELIGIOON ON VALE. Riigi väärtust on lihtne mõõta algeliselt selle keskmise IQ ja toodangu järgi. Singapuri isa tuleks kuulata sisserände ja integratsiooni kohta awww ta väga kahetseb ühe konkreetse usulise grupi vastuvõtmist, mis on nüüd nagu kõvaks muutunud kasvaja odapeetud riigis. Moslemid võivad olla enamasti hästi käituvad ja nii edasi, kuid arvud ei valeta: mida rohkem moslemid..seda "moslemlikum" riik. Tehke soov oma etniliste lemmikute kohta oma unistuste ühiskonnas...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Igas rühmas näib olevat radikaale, kes viivad asja liiga kaugele, nad arvavad, et teavad teed ja teevad kõik, mis on vajalik, et oma asja läbi suruda. Radikaalid on probleemiks, mitte nende religioon või rahvus.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nõus, kui rühm ise teeb tööd vastuvõetavate ideaalide ja heade tulemustega. Religioossed rühmad ei vasta üldse nendele nõudmistele ja ma olen nende vastu. Nagu mulle ei meeldi rumalad ja julmad ja narkomaanide kultuurid.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma olin tegelikult 8 aastat moslem. Ma abiellusin sn indoneeslasega. Käisin Hajjil ja Umrohil. Õppisin araabia keelt ja võin Koraani valjusti lugeda. Ma ei praktiseeri enam pärast lahutust ja ma ei suutnud tõeliselt usklikuks saada ja seetõttu lahutasin. 8+ aasta jooksul andsin aga tõelist pingutust. moslemid indoneesias on enamasti väga andestavad. seal on teised religioonid ja gov. kaitseb kõiki kodanikke. kui ma olin saudis, nägin, et seal on suur erinevus
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Minu loogika on tõenäoliselt tasakaalustamata....
Religioon ei ole minu jaoks oluline. Ma näen seda kui konstruktsiooni, mida ostavad võimulolijad kontrollimiseks. tema jaoks oli see elu või surm. tal oleks võimatu minuga abielluda, kui ma ei oleks moslem. seega, tema nõuete rahuldamine doest tõesti maksab midagi, kuid osa minu ajast, nende rutiinide tegemine. samuti olen uurinud mõnda religiooni, et näha, kas ma võiksin nakatuda, sest nad tunduvad üldiselt õnnelikumad. minu mõtlemises oli mõned vead, kuid ta oli parim äripartner, kes mul kunagi oli. me töötasime hästi koos. Ma ei näinud ette, et ma ei armu. Ma ei näinud ette, et religioon ootab minult järk-järgult rohkem. ja ma ei mõistnud, kui palju see talle haiget teeb, kui ma tuli välja sellega, et ma ei saa Allahile lähemale, kuid see muutus väljakannatamatuks, et jätkata praktikat.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kogu see seiklus oli seda väärt. Tulin välja suurepärase algusega teise peatükiga, kuna meil õnnestus kaugele edasi jõuda. Sain näha asju, mida ainult moslemid saavad. nagu Hajj 2019. aastal. see oli elamus. Ma peaaegu surin.
Ja. olin 90 protsenti meie abielust puhas. Ma kohtusin temaga värskelt välja pärast 7 aastat n 10i tegemist. Islam oli tõesti hea distsipliini sisendamisel. midagi, mida ma vajasin.
Üldiselt hindaksin seda 9 punkti 10-st.
Ma mõtlen, et kui me ei ole selles elus, et tõesti elada, miks me siin oleme?
 
Top