Minu Avatar

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kõrge kui kuradi, öeldi, et püüda ja olla aktiivne foorumil, ja väike paranoia selle kohta, mida inimesed võivad sellest arvata, visatud hea meetmeks on mind seda postitust kirjutama!

Ma olin paks laps, minu narkootikum oli suhkur. Siis ühel päeval tuli meie klassi üks D.A.R.E. ametnik. Ta jagas selle magusa logoga kleebiseid, tegi meiega ühe või kaks töölehte ja siis näitas ta meile hunniku narkootikume.

Enne seda päeva polnud ma kunagi mõelnud "narkootikumide" tarvitamisele. Sellest päevast alates aga õitses mu uudishimu imeliseks narkootikumide puuks.

Ma pean D.A.R.E.-d tänama selle eest, et ma täna siin saidil olen, ja ma tahtsin oma tänu väljendada oma avatari kaudu.

Aitäh D.A.R.E., et õpetate paksudele lastele, et on ka teisi uimasteid! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
see on nii reaalne, ma sattusin sõna otseses mõttes narkootikumide juurde, sest kui olin väga noor, rääkis mu isa mulle oma narkootikumide tarvitamisest ja sellest, kuidas ma EI TOHI kunagi narkootikume tarvitada, aga kuna ma olin mahajäänud laps, siis sain sellest ainult seda, et "kui sa võtad hapet, siis näed ilusaid värve" ja ma olin sellest ajast peale narkootikumide tarvitamise suhtes surnud. sain võimaluse alles siis, kui olin keskkoolis, kuigi

ma hakkasin keskkoolis sigarette suitsetama, püüdes näida lahe, aga lõpetasin keskkoolis, sest ew ma ei taha 2 kopsuvähki saada + ma hakkasin stimpe tegema ja narkootikume suitsetama, mis on palju paremad.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol sa pääsesid tubakast, kahjuks minu jaoks on umbrohi ja tubakas lihtsalt liiga kuradi hea koos.

Lapsed on kummalised, tajuvad kui kuradi, aga käituvad ka enamasti täiesti mahajäänud

Ma olin kuulnud "ära tee narkootikume" mantrat palju kordi kuni selle ajani elus. D.A.R.E. oli see esimene kord, kui ma 'nägin' oma kunagisi lähedasi sõpru, ja see, kuidas meile seletati, oli väikese paksukese jaoks väga segadusttekitav: "Narkootikumid on suurepärased ja hämmastavad, MUTTA nad teevad sind laisaks perseks! ära tee neid! Nüüd on siin, kui kaua võib eeldada, et happotrip kestab (kui sa kogemata doosi saad)'

Internet on avanud palju uksi, TOR avab veel palju rohkem, hangi endale narkootikume!!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jah, see, kuidas narkootikume r 2 lastele seletatakse, on kohutav. neile öelda "dont do drugs kids" teeb nad lihtsalt uudishimulikuks. seletage narkootikume, selgitage nende mõju, laske neil ise otsustada. neile öelda, et nad teevad üht või teist asja, mõjutab neid nii või teisiti. teavitamine ja kahju vähendamine on oluline ja tõhusam kui lihtsalt öelda neile, et nad ei tohi narkootikume tarvitada.

ja nõus, internet on maagiline koht, kus kõik on võimalik. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Te kaks olete näide sellest, kui teismelised on ohus ja te saate rohkem kooliinfot uimastite mõjudest, te saate rohkem huvi narkootikumide tegemisest. Noh, ma olin siis ka natuke ohus, aga ma arvan, et laias laastus. 1, ma ei olnud nii väga huvitatud narkootikumide tegemisest, sest nende ilmsed puudused ja karistus oli minu jaoks kõige eemaletõukavam. 2. Ma olin rohkem huvitatud sellest, et ma saaksin rikkaks (lisaks sellele, et harida mind maailmale ja vastupidavusele) ja siis teha kõike, mida ma tahan, ja narkodiileriks olemine oli väga põnev töö ja saada oma keemiatüdrukud. 3. On suur narkoprobleem väga palju halbu inimesi, kes teevad kurja kuritegu äri või sõltuvuse pärast. 4... Sa pead seda legaliseerida saada koolitatud palju uimastite mõju info. aga teha palju narkootikume noores eas ei ole parim valik, kui kasvab üles, et aidata kaasa. Enamik narkomaane on madalad, kes maksavad tänavapraagi eest kallilt. Kui nad on avatud oma kõva narkootikumide tarvitamise suhtes - nad on enamiku silmis kõrvetatud ja neid peetakse kurjategijateks. Narkootikumid muudavad nende käitumise üsna halastamatuks jah nad on ego tunnetamise teel ja petavad teid. Need domineerivad rämpsud panevad narkootikumide stseeni sotsiaalse sõja ja peletavad normaalseid inimesi ära. Sellepärast ei ole inimkond evcen parimates riikides valmis tõeliseks vabaduseks🗽libertarianizm transhumanizmiks🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Olen nõus, et oli "pöördepunkt": "narkootikumid on halvad? mm'kay?" - usun neid "narkootikumid teevad sind jubedaks inimeseks" - mina- "oh ma parem jään siis eemale" - ma lähen ära ja teen karjääri, püüan seda teha, kuna minust saab üha enam ühiskonna droon. Sel hetkel elus on see, kui "narkootikumid on halvad" mantra lõpuks kahtluse alla seatakse: "kas nad on tõesti nii halvad?" Ma arvan, et vastus on ei, "sledge-hammer" teooria, mis lihtsalt ütleb kõigile, et see on paha ja me ei tohiks sellest kunagi rääkida, teeb meid lihtsalt uudishimulikumaks.
ei räägita piisavalt palju
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Aeg muutus, See uus ma töötasin koos Gemini ja lihtsalt liiga suur, et mitte kasutada, nii et rekordiks: minu profiilipilt oli varem D.A.R.E. logo, kuid mitte enam...
 
Top