Minu laboratooriumi ülesehitus - nõuanded, kriitika, vajadusel kõrvakiilud pähe

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tere sõbrad,

Olen saanud ülejäänud seadmed, mis on vajalikud minu labori töö alustamiseks. See on üles seatud meie keldris, ma olen eraldanud ühe osa ja drapinud selle maalrite plastiga, see on toores, kuid täidab oma eesmärki. Mul on:
  • tühi joogikülmik, mis on praegu umbes 19°F juures.
  • 2024B-01 (umbes 2001) Welchi vaakumpump - ei ole veel kindel, kuidas seda kasutada...
  • keeduklaasi komplekt 5 tk (50ml 100ml 250ml 400ml 600 ml)
  • Veel kaks komplekti keeduklaase, 1k ja 2k - mõlemad purunesid transpordil, nii et ootan neid veel, kuid ei ole alustamiseks hädavajalik.
  • 2 100-2000rpm labori segistid, 180W küttevõimsus 716℉ segamisplaat, 55 tolli
  • 2000ml raske seinaga kooniline eraldussunnel 29/32 ühendustega ja PTFE-kraaniga - 2L
  • 3 kaela ümmarguse põhjaga kolb RBF, 19/22 keskel ja külgmise standardse koonilise välisliigendiga (2000ML)
  • 24/40 keemia klaasist 32PCS keemia laboratooriumi klaasist komplekt 250 1000ml destillatsioonideks eraldamine puhastamine süntees - selles komplektis on Vigreux, Allihn, Graham ja Liebig kondensaatorid, samuti teine väiksem eraldussahtel ja assortii 2 ja 3 kaelaga kolvid
  • Laboratooriumi vaakumfiltreerimise destillatsiooniseadmed, 2000mL filtreerimiskolb, 300mL mõõtesõnnik
  • Jumal õnnistagu online-hasartmängude
BONUS: korjatud kergelt kasutatud survepaaki kokkuhoiupoest teisel päeval... Kas ma saan seda oma seadistuses kuidagi kasutada?

Soojendusena tahaksin sünteesida oma soolhapet, see tundub hea koht alustamiseks. Mul on nitriilkindad ja uhke uus täisnäoline hingamisaparaat koos sobivate söefiltritega.

Ma arvan, et viimane FINAL varustus, mida ma vajan, on suitsukapuute ohutuse tagamiseks. Ma olen ostnud plaat, mille ma lõikan üles ja vormistan epoksüvärviga värvitud kasti. Mul on vaja PTFE-torusid ja mõningaid ventilaatoreid, et viia aurud läbi välisukse trepi välja, ja need peaksid olema absoluutselt viimased tükid, mida ma "arvan", et vajan.

Ma olen avatud kõigile nõuannetele! kuid eriti huvitab mind, mida @HEISENBERG, @Frit Buchner, @G.Patton, @Madre ja @WillD arvavad selle seadistuse kohta.

Ma olen näljane COOK!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Siin on pump kõigile huvilistele, mulle öeldi ettevõtte poolt, et see on kindlasti ainulaadne

GvLCm3AeT0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teil on kena kollektsioon käimas. Sa tahad Mma Buchneri lehter. Te leiate end kasutamas neid mitu korda päevas ja mõned tükid on teil kord nädalas. Kui sa saad kraami kokku, sa hakkad vajama väikeseid purke väikeste asjade jaoks, mida sa destilleerid ekstraheerides ect. Kui need ei ole klaasist, peate olema ettevaatlik, sest valate mõne lahusti oma vanasse majoneesipurki ja see jookseb otse põrandale. Loodan, et see ei olnud hape. Loodan, et see ei olnud alus. Sul võib olla 10 sekundit aega, et seda nuhelda. See võib süttida. See võib hakata teid fumigeerima ja põrandasse auku sööma.
Sa peaksid ilmselt kasutama klaasi. Vean kihla, et sa tahad adapterit või 3, et su klaastooted kõik ühenduksid. metallist kek-klambrid, plastmassist muutuvad tolmuks esimesel korral, kui sa neid gaasistad. Kõik retordid/stendid klambrid vaakumliini veepump.
See on dandy 2 astmeline membraanipump ma oogling mõned sarnased Amazon varem, $175-$225 loll nimega Hiina versiooni eest
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Head nõuanded Frit! Ma olen alati olnud kinnisidee klaasist ja olen aastaid tükke kogunud, nii et tunnen end hästi. Ma olen seisukohal, et parem on omada liiga palju, kui leida, et sul on üks oluline ese puudu!

SUUR idee klambrite osas, mis jama see oleks olnud..... Ma kasutan seda saiti voolimiseks ja põhimõtteliselt kõike vajalikku, mis ei ole klaasist ja püha jama! Tegin tellimuse esmaspäeval kell 15:00, see oli minu käes järgmisel hommikul kell 10:00. Nad näivad müüvat kõike alates filtripadjadest kuni hädaolukorra silmapesupunktideni ja ma soovitan neid väga väikeste asjade jaoks.

Ma olen kergendatud, et kuulda kiitust pumba kohta, ma olin mures! ei mingit Hiina jama siin, see asi on raske nagu põrgu, valmistatud terasest ja USA! See oli 375 dollarit ebayl.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Props, et saada püsti mees! See on vinge!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma soovitaksin oma suitsulõõride jaoks inline-kanalisatsiooni/tsentrifugaalventilaatorit, neid, mida kasutatakse siseruumides umbrohukasvatuses. Sellele saab ka söefiltri kinnitada, et vähendada lõhnu, ja imemine oleks mõnus ja tugev võrreldes arvutiventilaatoritega.
 

Attachments

  • w8xX0lQZus.jpeg
    w8xX0lQZus.jpeg
    13 KB · Views: 60
  • uGIQrqBCR4.jpeg
    uGIQrqBCR4.jpeg
    12.2 KB · Views: 60
  • PAqxMlmKny.jpeg
    PAqxMlmKny.jpeg
    317.3 KB · Views: 57

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
SOOOO palju parem kui arvutifännid! Üllataval kombel ei ole neil siiski silindrilisi in-line õhufiltreid lõhna jaoks. Kas te oleksite kohutavalt pahane, härra, kui ma paluksin teil oma kolmanda pildi allikat? Peaks olema viimane tükk, mida ma vajan!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mars hydro on 4-tollise ja 6-tollise ventilaatori ja filtri komplektid. Ma ei usu, et teie lingitud veebisaidil oleks võimalik leida inline-söefiltrit. Kontrollige Amazoni.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Täiuslik tänu nii palju!!!
McMaster on olnud väga hea filtrite, torude ja muude üldiste laboriseadmete jaoks ja nende klienditeenindus on hullumeelne, mulle vastati 20 minuti jooksul, kui mul oli küsimus kell 3:45 hommikul, ma olen alati mures Amazonis, et ma ei saa täpselt seda, mida reklaamitakse, mis on üsna oluline, kui tegemist on aurudega lol, kuid soovitused on võimsad ja ma vaatan seal ka torude jaoks, kuna see on "väga" ($500-$700 6' jaoks) kallis teisel saidil
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma näen, et korrosioon on probleemiks haha. Mars hydro on hüdropooniline siseruumides kasvatav ettevõte, ma ei usu, et nad teevad oma filtrid korrosioonikindlaks, kuid võite alati küsida. Söefiltrid a suurepärane lõhnade jaoks, kuid idk, kui tõhusad nad on kemikaalide ja aurude puhastamiseks või kui see üldse vastu peab. Ma arvan, et võiksite osta ventilaatori ja kanalisatsiooni ning teha oma filtri asi hvac või laboratoorsest filtrikarbist ja kinnitada kanalisatsioon ja ventilaator selle külge.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma hakkan mõtlema, kurat, kui odavam komplekt töötab, võiksin osta uue komplekti igaks kokkamiseks, võib lõpuks saada kalliks, kuid alustamiseks... 🤔

Ja kuna see on õppimise kogemus ja universum otsustas kinkida mulle kasiinoraha samal ajal, kui ma mõtlesin alustada, tõmban ma päästikule. Väga ootan, et postitada pilte seadistuse kohta!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Siis ta läheb ja muudab seda, aga see on okei mulle meeldib see ka haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
P.S. Mulle kuradi hästi meeldib su avatar lol
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Tänu lol. Mingi pettur üritas mind petta, kuid ma olen tema jaoks liiga tark, sest ta on sellest ajast peale kõvasti minuga segi ajanud. Ta võttis minu avatari ja tegi sellega video ja ausalt öeldes ei tea ma, mis oli tema eesmärk, kuid ta küsis pidevalt: "nii? Kas sa oled hull?". Kui ma isegi ei olnud vihane, lihtsalt imestasin, kust ta selle leidis. Ta on tõesti väga tark inimene. Igatahes loodan, et asjad lähevad sul sujuvalt.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Püha kurat, see on kohutav! Ma olin just möödunud nädalal ise pettusin sõber. Kuna ma alustan seda äri ja kuna ma ei saa seaduslikult omada tulirelva (naine sitt, keeruline ja kindlasti mitte hiljutine kuritegevuse põhjused ((ta oli kord laps, tegi mingi loll sitt, nüüd ma ei saa tulirelva seaduslikult lol seadused on suured!)) nii loll) ma proovisin osta turult nimega "kullerturg" jääda eemale, kõigepealt oli mul $ 950 Escrow ja kusagilt mu seaded muutusid ja PGP lisati, täiesti lukustatud. See on minu teooria nüüd, et see KASUTAB olla tõeline turg ja nüüd juhib üks douchebag, kes teeskleb, et on kõik. SO et valus, õppetund, ei saa osta relva online 2024 lol
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Inimene, kes imeb. Ma loodan, et mu sarkasm jõudis minu eelmises vastuses läbi. Dude on A-klassi idioot. Ma ei usu, et ta suudaks eakat dementsusega patsienti edukalt petta.

ka relva ostmine netist ei ole hea mõte hahaha sa elad ja õpid. (Arkansas ja Mississippi ei nõua Google'i järgi relva ostmiseks luba ega taustakontrolli 🤫)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
hmmm.... roadtrip?!

lol jah need kelmid mees nad on teise tõugu douchebag. Minu lemmikud on need "mul on video sinust masterbating ja ma saadan selle kõigile!" ähvardused. Nagu, jup, ma saan kiimas nagu kõik teisedki, kurat mind huvitab?!
 
Top