Nano RP/I reduktsioon pseudoefidriini?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kuni ma ei saa kätte mõned lähteained p2p ei tule minu jaoks kõne alla. Nii et ma tahan proovida väikesemahulist reduktsiooni RP/I kaudu ja leidsin ühe mehe nimega Curbshot'i kirjutise. Seal on ausalt öeldes rohkem inimesi vastu eespool nimetatud write up ja peamine põhjus on see, et tänapäeva pillid on palju raskem puhastada kui need, mida ta töötas, kui ta kirjutas selle üles. Noh, ma olen kindel, et olen oma pseudo puhastanud laboriklassile ja mind huvitab, kas keegi on selle meetodiga tuttav/kogenud ja kui jah, siis kas teil on nõuandeid?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Mind köitis kunagi see sünteesimeetod, kuid ma ei ole seda kunagi teostanud. Pärast kogu seda põrgut, mida me läbime, et seda tüüpi reaktsiooni jaoks tablette korralikult puhastada, otsustasin, et minu huvides oleks tugineda meetoditele, mida teised palju rohkem aktsepteerivad, ja ka rohkem tuge küsimuste ja vastuste kujul, mida varem esitasid need, kes tegid vigu või vajasid teatud punktides täiendavaid selgitusi. Olen lugenud palju kommentaare H2O2 kasutamise kohta reaktsiooni käivitamiseks ja need olid kõik negatiivsed. Curbshot'i meetod ei tee ka mingeid jõupingutusi reaktsiooni temperatuuri määramiseks. Selles meetodis on lihtsalt liiga palju muutujaid, et olla kindel, et see töötab korralikult. Kuigi te võite saada sellest mõne käigu välja, olen ma lõpuks kindel, et vaid pisut suurema vaevaga saate te saagist ja kvaliteeti suurendada, kasutades teistsugust meetodit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Fosfor/joodhape on meetod ja whats-huis-names kirjutamine on "Tek", miks te ei loe veel 5 rp/I teks? Sa avastad, mis on olulised osad ja mis on vähem olulised aspektid.
 
Top