vajate abi

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ma ei suutnud oma piirkonnas tolueeni leida, seega proovisin järgmisi samme, kuid tulemused olid täiesti erinevad. Kas keegi oskab mind protsessi käigus aidata?"

Esimesel korral leotasin efedra 12 tundi etanoolis, seejärel filtreerisin selle läbi filterpaberi ja lisasin naatriumhüdroksiidi. Sel hetkel muutus lahus tumeroheliseks-pruuniks. Pärast lahuse ühendamist lisasin joodi ja punast fosforit ning refluksisin seda kümme tundi. Lahus muutus veinilaadseks. Pärast jahutamist lisasin naatriumhüdroksiidi, kuid värvus jäi veinipunaseks. Pärast punase fosfori filtripaberiga välja filtreerimist lisasin kaltsiumkloriidi ja oksaalhapet, et tekiks soolhappegaas peal, kuid reaktsiooni ei toimunud. Seejärel lisasin otse oksaalhapet. Lõpuks sisaldas lahus sademeid. Pärast ööseks külmikusse jätmist oli filterpaberil punakas mudataoline aine, millel oli tugev lõhn. Ma ei ole kindel, kas see on metamfetamiin.

Teist korda kuumutasin efedra vees 2 tundi, seejärel filtreerisin selle läbi filterpaberi ja lisasin naatriumhüdroksiidi. Pärast seda lisasin etanooli ja seejärel oksaalhappe lahust. Lahus muutus kollakasoranžiks koos sademetega. Hiljem lisasin punast fosforit ja joodi ning tagasilöögitasin seda 8 tundi. Lahus muutus jälle veinivärviliseks. Pärast jahutamist lisasin naatriumhüdroksiidi ja naatriumtiosulfaadi segu. Sel hetkel muutus lahus roosaks.

Paluksin abi, millised on probleemid mainitud protsessiga ja kuidas peaksin jätkama ilma tolueeni kasutamata?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Ostke teistsugune mittepolaarne lahusti. Ksüleenid, mõned matkakütused, limoneen, starterkütus, bensiin... hakake ringi vaatama, seal peab olema midagi, mis töötab
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kas bensiini saab kasutada tolueeni asendajana?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, seda saab esmalt puhastada, pestes seda conc. NaOH lahusega. seejärel pestakse mõne väävelhappega.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mida tähendab "conc"? Kas seda kasutatakse naatriumhüdroksiidi või väävelhappega pesemiseks? Väävelhape on ka minu riigis reguleeritud.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Niisiis, edu võti seisneb komponentide eraldamises mittepolaarsete lahustite ja vee abil, selle asemel, et segada need kõik kokku, nagu mina tegin, eks?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Kas kasutate tegelikku taimematerjali? Tõenäoliselt peate seda paremini ekstraheerima kui lihtsalt etanooli. Taimes on muid asju, mis võivad rxn ära rikkuda. Ka jood ja punane p üksi ei toimi. HI moodustamiseks on vaja mingit hapet.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Jah, ma kasutasin lähtematerjalina efedra ja happena kasutasin oksaalhapet. Ma ei ole kindel, kas see on tõhus. Minu riigis on paljude materjalide, näiteks soolhappe, väävelhappe, tolueeni ja kloroformi hankimisel palju raskusi, kuna need on kõik reguleeritud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Taimse materjaliga alustamine on tõeline otsing ja ma ei saa soovitada rohkem kui ksüleenide asemel tolueeni.
 
Top