Need

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ma vajan abi suitsetamise üle Molly imestan, kas 3mmc või 2mmc on suitsetatav, sest see näeb välja sarnane aine, mida ma näen siin inimesed suitsetavad seda see on pulber
 

Attachments

  • lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Selliste ainete nagu Molly (MDMA), 3-MMC (3-metüülmetkatinoon) või 2-MMC (2-metüülmetkatinoon) suitsetamist ei peeta üldiselt tõhusaks ega ohutuks. Neid aineid võetakse tavaliselt suukaudselt või insufflatsiooni teel (nuusutades).

MDMA on mõeldud imendumiseks seedetrakti või nina limaskesta kaudu. Suitsetamine ei ole tavaline ega soovitatav manustamisviis. Kuumus võib toimeainet lagundada, vähendades selle tõhusust. MDMA suitsetamine võib põhjustada hingamisteede probleeme ja kopsukahjustusi. MDMA põletamise täpsed kõrvalsaadused on teadmata, kuid võivad olla potentsiaalselt toksilised.

3-MMC on sünteetiline katinoon, mis sarnaneb mefedroonile, ja seda võetakse tavaliselt suukaudselt või sissehingamise teel. 3-MMC suitsetamine ei pruugi saavutada soovitud mõju tõhusalt, sest soojus võib ainet lagundada. 3-MMC põletamisel võivad tekkida kahjulikud kemikaalid, mis võivad kahjustada hingamisteid. Pikaajaline mõju on teadmata, kuna selle aine kohta on tehtud vähe uuringuid.

Nagu 3-MMC, võetakse ka 2-MMC tavaliselt suukaudselt või nasaalselt. 2-MMC suitsetamine ei ole tõenäoliselt tõhus, kuna soojus võib toimeained enne nende imendumist lagundada.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Täname teid
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Tänan selgitus on selge vahepeal on järeldused tänava nimi, mida me kutsusime suitsetamine Molly on ku crystal jah ja otsin müüja selle jaoks Hiina on keelanud selle ja ma vajan müüja
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Seal, kust ma pärit olen, kutsutakse seda M-kraaks.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kas te teate müüjat ehk nl või kusagil Euroopas
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
See on M-kat algselt inimesed Suurbritannias suitsetavad seda me nimetame seda M-kraak samad mõjud lihtsalt natuke intensiivsemalt

nagu müüja @Gordon Ramsay parim osta seda temalt
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Täname. Mul on varud ja ma toodan pidevalt uusi. Viimasel ajal ei ole ma lihtsalt liiga aktiivne Breaking Bad'ile
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mul oli mõningaid probleeme, et hoida see lühike :) Probleemide aeg tundub olevat läbi. Igatahes, see on salvestada, et viimastel kuudel õppisin, kuidas valmistada kiiresti ja puhtalt Mephedroni. Mul ei olnud kunagi laboritesti alla 96%
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Aeg-ajalt kindlasti :) Praegu töötan selle kallal, et äri aeglaselt ja kindlalt tagasi ehitada, et mitte põhjustada mingeid kuradiülesandeid, on veel mahajäämust ja ma keskendun sellele.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Palun @Gordon Ramsay vastake minu sõnumitele, et me teaksime, kuidas kõige paremini edasi minna.
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sama mulle, mul ei ole teie vastuseid, Gordon
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ta töötab kõvasti 4mmc atm
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pole lahendust kuude ja vastust nädalate jooksul
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ta ei ole enam isegi registreeritud müüja tootja
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Tänu
 
Top