Uus PMK 2503-44-8 protsess???!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Olen püüdnud saada infot uue pmk pakutava lähteaine CAS 2503-44-8 töötlemise kohta ja ma leidsin midagi, mis mind muretsema paneb.

CAS 2503-44-8 on 3'',4''-Dihüdroksüfenüülatsetoon, nii et esimene mõte võiks olla selle kasutamine tavalise fenüülatsetoonina ja te saate soovitud toote koos lisatud 3'',4''-Dihüdroksiga, eks?
Nii et kujutage ette, et te proovite teha vababaasi kasutades NaBH4 reduktsiooni näiteks sel juhul saate:

3,4-dihüdroksümetamfetamiin (HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

On MDMA peamine metaboliit, nii et sa saad midagi MDMA sarnast, kuid mitte tõelist MDMA-d, nagu eeldatakse PMK MDMA lähteainest.

Võimalik, et eksisteerib protsess, mida ma ei tea, sest ma ei ole keemik, et muuta see tõeliseks MDMA-ks, kui kellelgi on rohkem infot... aga hetkel on see see, mis võiks tavaliselt juhtuda, nii et olge ettevaatlik.
Juhul, kui te töötlete seda näiteks leeliselise hüdrolüüsiga, et kustutada hüdroksüülrühm, saate teoreetiliselt P2P mitte MDP2P võimalik, et ma eksin, kuid on see, mis rohkem mõtet on.
Tänud.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Seda lähteainet saab kasutada 3,4-metüleendioksüfenüülatsetooni tootmiseks. Kuid saagis on madal ja lõpptoote maksumus on kõrge, on olemas optimaalsemad sünteesiteedid.

OH-rühma ei saa kustutada, et saada asendamata fenüülatsetooni.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tänu ei ole hea toode siis.
 
Top