Noidsõltuvus

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile. nõrk tagasi hakkasin suitsetamine 5cl noids(natuke kristalli sigareti pähe). ma olin raske weed suitsetaja, kuid weed don t tabanud enam kuna noids võttis üle. ma püüdsin lõpetada, kuid tung on suur af.
Kui kellelgi on mingeid näpunäiteid? ma tahaksin neid lugeda ja rakendada, kui võimalik.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Olen subjektiivne ja aus. Sünteetilised kannabinoidid on suur probleem. Peate rakendama jõudu ja tahtejõudu, et katkestada kasvav ühendus teie ja seda tüüpi psühhoaktiivsete ainete vahel. Nad on teie jaoks juba asendanud kanepi ja põhjustavad olukorra, kus te ei suuda (teie enda sõnul) neist loobuda. Kuid on ka hea uudis - te kirjutasite selle sõnumi, te otsite väljapääsu. Ja see on reaalne. Sa pead need ära viskama, viska kõik varud välja, kustuta kõik kontaktid, katkesta kõik sidemed inimestega. kohtade ja olukordadega, mis võivad tarbimist provotseerida. Siis käi läbi võõrutus. Ja siis ehitada ennast uuesti üles. See ei saa olema lihtne, see on palju raskem kui foorumipostituse kirjutamine. Aga alternatiiv on tõsisem ja hirmutavam. Täiendavaid materjale võib leida erinevatelt ainetele pühendatud veebilehtedelt, näiteks siit: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma kinnitan sün noid, mida olen proovinud, nagu CladB ja 4fAdb, põhjustavad tõelist võõrutus... ja nad häirivad ka teie seedetrakti ja teie eritussüsteemi jah, see on, kui te teate, et te teate
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Üks lähenemisviis, mis võib aidata, on noidide järkjärguline vähendamine ja samal ajal tervislikumate alternatiivide taaskasutamine, et juhtida isu. Alustada võiksite iga päev kasutatava koguse vähendamisest, isegi kui see on vaid väike vähendamine. Ühendage see tegevustega, mis hoiavad teie keha ja vaimu hõivatud, näiteks treening, hobid või aja veetmine toetavate sõprade ja pereliikmetega. Harjumuse asendamine millegi positiivsega võib üleminekut lihtsustada.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere, tänan teie teema eest, mul ei ole teile mingit nõuannet, vaid ainult küsimus. Kui palju olete seda kraami nädalas tarbinud, et teil on tekkinud selline sõltuvus?
 
Top