Question Kummaline taotlus, SWIM tahab met koos lõikega, et näha erinevust puhta ja lõigatud met

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma saan aru, et see ei ole populaarne taotlus ja on vastuolus teie poliitikaga, kuid see on rohkem kahjude vähendamiseks mõistmise kärped palun eemaldage, kui see ei kvalifitseeru erandina.

Buddy tahtis 2 g met, mis on segatud 1g msm ja siis veel 2g kuni 2g suhe. see ei ole "midagi, mis on üldteada minu kaela metsa, nii et ma mõtlesin, kuidas keegi läheks seda teha ilmselt ta tahab olla võimeline mõistma dif.

ujuda ütles talle, et segada kuuma metanooli ja lasta see täielikult aurustuda. ta ütles, et seal oli natuke vett lõksus all ja see ei kristalliseerunud kokku täielikult. selle asemel, et proovida ja eksida seda, kui keegi teab, kuidas seda teha, võiksite aidata kiirendada protsessi, et ta on teab, mida otsida?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Minge tervisekauplusesse ja hankige endale MSM seal on 90? Ülejäänud üllatunud mitte täielikult ümberarvestatud halb töö UPS ja halvemad lähteained oh ja pH, mis on friaking hirmutav mõnikord kõik need asjad on, et mõju
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Kui te poisid on temperatuurid õige konvektsioon ahju eemaldab MSM tänu sellele, et see on subliminatsioon teeb seda üsna lihtne eraldamine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kui mul oleks mõned istuvad ma oleksin. Atsetoon on väga tõhus MSMi eemaldamisel konkreetselt metamfetamiinist. Ma ei ole kindel, et see tegelikult midagi muud eemaldab. Nagu öeldud. Msm sulamistemperatuur on palju madalam kui met, nii et seda saab hõlpsasti eraldada mitmel viisil
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma arvan, et ma nägin, et inimesed segasid granuleeritud msm-i metamfetamiiniga, seejärel kuumutasid seda kõike aeglaselt, kuni MSM sulas ja kristalliseerus koos metamfetamiiniga. Vanasti punase ja kollase metaga ei segunenud see tõesti. Uue klaasiga peaks tekkima samasugused killud. Nägin, kuidas üks inimene tegi seda fooliumiga. Veendu ka, et MSM on puhas. Ja ma usun, et olen kuulnud, et GNC-st pärit MSM on ainus kraam, mis läheb puhtaks.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ma lugesin mõnda paberit, kus see eraldati kuumutamisega MSM subliminates
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Mulle meenus just, et see oli väljaandes nimega mikrogramm. See käis varem politseijaoskondades ringi, et rääkida viimasest bussist ja uusimatest salakaubaveo tehnikatest. Nad ei ole seda enam avalikkusele kättesaadavad, aga sealt ma lugesin, et
 
Top