Question Arvamus legaalsete narkootikumide kohta (Kanna)

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kanna, ravim, mis on peaaegu kõikjal seaduslik ja mitte väga populaarne. Sarnaneb mdma-le, kuid on orgaaniline ja vähem energeetiline.
Palun uurige veidi ja andke mulle arvamus legaalsete narkootikumide ja kanna kohta.

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olen seda näinud, kuid ei ole veel proovinud. Nägin ühte videot YouTube'is. Tundus, et see võttis tükk aega, aga see tabas. Kas te olete seda proovinud? Im kratomi fänn
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
See on praktiliselt seaduslik ja orgaaniline mdma ja see on tule bro. Kahjuks minu riigis on ebaseaduslik poseerida või kasutada kratomi ja keegi ei müü seda tänavatel, nii et ma ei ole kunagi proovinud seda

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mida ma pean selle hankimisel silmas pidama? Kas on mingeid erilisi näpunäiteid või nippe?
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Hankige pulbriline vorm. See on odav ja seda on väga lihtne nuusutada. See on nagu oleksite lihtsalt õhku sisse hinganud. Võtab aega, et tabada, kuid siis läheb lõbusaks. Btw kui u on partner võite proovida seda, sest see on ka turn on drug
Head reisi

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma ei jõua ära oodata, et seda proovida! Tänan teid :)
 
  • Like
Reactions: HHH

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Vaadake aedades ringi, kui teie kliima soe ja kuiv on, võib see kasvada kusagil tuurimaal. Hankige lõikamine ja kasvatage tour enda pakkumine 😃
GPbqSJ4HxR
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Siis lihtsalt kuivatage see? Milline osa taimest on see?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ei ole kindel, ilmselt lehed peamiselt. aafriklased oleks
  • purustaksid lehed 2 kivi vahel ja lasksid oksaalhappe eemaldamiseks paar päeva suletud mahutis "käärida".
  • Seejärel pannakse päikese kätte, nädala pärast kuivatatakse kanna päikese käes.
  • Kui taimne materjal on kuivanud, hakitakse või pulbristatakse see ja on valmis kasutamiseks.
KZtXUyqTNC

  • Kanna alkaloidid lahustuvad enamasti alkoholis.
  • Leotades Sceletium tortuosum'i pulbrit toiduks kasutatavas etanoolis või 99% isopropüülalkoholis, saavad alkaloidid taimematerjalist lahusesse liikuda, küllastades seda alkaloididega.
  • Mõne aja möödudes filtreeritakse lahus ja pulber pressitakse hästi välja ning visatakse ära.
  • Seejärel tuleb etanool või isopropüül täielikult ekstraktist välja aurustada.
  • Mis tahes alkoholijääk võib olla mürgine ja tarbimine ohtlik.
  • Kui lahus on täielikult pestud, on tulemuseks alkaloide täis tõrvapuu. Seda ekstrakti võib segada kannapulbri või muu taimse materjaliga. Teise võimalusena võib seda hoida vaiguna.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Suurepärane aitäh!
 
Top