Osoonolüüs

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Tere,
Ma tahan mängida litlle piperiini oksüdeerimisega, vajan mõningaid orienteerumis- ja ohunõuandeid .
Ma näen pabereid, mis väidavad, et 1g piperiini atsetoonis koos 5% H2O-ga osoonolüüsi kaudu toodavad 500mg piperonaali 100mg / h kommertsliku osoonigeneraatoriga, kestab 8 tundi. Ja siis ekstraheerida dietüüleetriga, kuid dietüüleeter ei lahustu atsetoonis? või pean ma pärast reaktsiooni lõpetamist täitma veega ja ekstraheerima? või äkki saab Piperonali dekanteerida?

-See reaktsioon on vajalik kandja äärmises külmas vannis?
-Mul on 10g/h osoonigeneraator koos O2 sisselaskeava, suurema osooniga nagu see, võib puhastuda palju kiiremini ? 1g piperiini võib puhastuda 6 minutiga?
-Vajalik on mulli viskamine lahus või ainult gaasi läbimine lahuse peal ja segamine?
- Kas piperonal võib laguneda, kui aeg on liiga suur?

Tänan
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Täielik avalikustamine Ma ei ole seda teinud, nii et võib-olla on ekspert kinnitada, kuid ma viskan oma 2 forintit sisse
Niipalju kui ma tean, et oksüdatsioonid on aja- ja temperatuuritundlikud, ma arvan, et selleks on vaja jäävanni.
Rohkem osooni dosen ei tähenda tingimata rohkem toodet või kiiremini, see võib lihtsalt tähendada teie toote üleoksüdeerumist selle oksüdeeritumaks olekusse.
Ma arvan, et teil oleks vaja seda mullida.
Kui mdp2p on mingi näitaja, siis jah, õhu ja valguse kätte jätmine lagundab seda.
Te toite palju muudatusi olemasolevasse menetlusse, kui eesmärk on mingi mf toode, siis järgige seda võimalikult täpselt, kui eesmärk on kuradima ja välja selgitada, siis tehke mida iganes, aga tehke palun aruanne!
Proovige saada see õigesti kirjeldatud tingimustega või võimalikult lähedaselt, siis ma tooksin modifikatsioonid, see on kõige mõistlikum.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
tänu mees, ma näen video, mis promt ozonolüüsi teiste molekulide youtube ja chem kasutada ekstreemne külma vann ja väidavad, et saab viia -10 või -70 celcius, ja dont mull, ainult läbida ühe kaela gaasi 3 kaela kolb, nii et osoon ainult läbida peal segamine lahus. Aga jah võib-olla mulli on kiirem ja tõhusam. Mulle meeldivad mõned nõuanded ..sest ma tean, et võib olla plahvatus koos osooni ja lahusti ja temp.

link video
 
Top